Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow Νέα
Νέα
Βενιζέλεια - ΧΑΝΙΑ - 2019 Εκτύπωση E-mail
resized.jpg

Ο ΣΕΓΑΣ επιχειρεί να επιστρέψει φέτος στην ευρωπαϊκή αγορά της διεξαγωγής αγώνων με ένα δυνατό μίτινγκ εφάμιλλο των αντίστοιχων της Γηραιάς ηπείρου. Στις 9 Ιουνίου στο στάδιο "Ελενα Βενιζέλου" στα Χανιά,  θα γίνει το διεθνές μίτινγκ "Βενιζέλεια - Χανιά" η διοργάνωση που προήρθε από τη συνένωση δύο σπουδαίων διοργανώσεων. 

Ο ΣΕΓΑΣ, ο Κύδων Χανίων και ο Ελευθέριος Βενιζέλος θα διοργανώσουν από κοινού ένα αγώνα, όπου φιλοδοξία όλων είναι να συγκεντρώσει στα Χανιά σπουδαίους αθλητές και αθλήτριες και να καταστήσει και πάλι την Ελλάδα σημείο αναφοράς.  

Σε αυτό θα συντελέσει το γεγονός ότι το μπάτζετ της διοργάνωσης πλησιάζει τις 200.000 ευρών, ποσό που επιτρέπει στους διοργανωτές να σχεδιάσουν ένα μίτινγκ υψηλών προδιαγραφών.  Την Κυριακή (10/2) στο περιθώριο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος έγινε η πρώτη συνεδρίαση της οργανωτικής επιτροπής, στη διάρκεια της οποίας συζητήθηκαν μια σειρά από ζητήματα που αφορούν στα έργα ανακατασκευής στο στάδιο, ενώ καθορίστηκαν και τα αγωνίσματα που πρότεινε ο ΣΕΓΑΣ στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία. Παράλληλα αποφασίστηκε η δημιουργία παιδικής κερκίδας, που θα δώσει έντονο παλμό στη διοργάνωση.

Συνδιαργανωτές του μίτινγκ είναι η Περιφέρεια Κρήτης, ο Δήμος Χανίων, η Περιφερειακή Ενότητα Χανίων και ο Δήμος Πλατανιά. Τα αγωνίσματα που προτάθηκαν στην Ευρωπαϊκή ΟμοσπονδίαΆνδρες: 100 μ., 400 μ., 800 μ., μήκος, σφαιροβολίαΓυναίκες: 100 μ., 400 μ., 800 μ., 100 μ. εμπ., ακοντισμός, μήκος, τριπλούν
 
Αναβολή Αγώνων Ρίψεων 16/2/2019 Εκτύπωση E-mail

logo_segas_kr_2.pngΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΤΟΣΟ ΤΩΝ ΑΣΧΗΜΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΟΣΟ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  ΤΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΤΟΣ ΣΤΑΔΙΟΥ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΝΤΟΝΩΝ ΒΡΟΧΟΠΤΩΣΕΩΝ,


ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ  ΑΥΡΙΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΡΙΨΕΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16/2  ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ


ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΙΑ  ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ  23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

Τελευταία ανανέωση ( Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος 2019 )
 
Βραβέυσεις στην Γιορτή του ΣΕΓΑΣ Εκτύπωση E-mail

Λαμπερές παρουσίες στην γιορτή βράβευσης των κορυφαίων του 2018 - Η Κρήτη Παρούσα

Οι αθλητές και αθλήτριες που ξεχώρισαν με τις εμφανίσεις τους το 2018 ήταν τα κεντρικά πρόσωπα της σημερινής γιορτής στην αίθουσα Μ. Μερκούρη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

beli.jpg

Ο ΣΕΓΑΣ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος βράβευσε εκείνους και εκείνες που τίμησαν με την αγωνιστική τους παρουσία τα χρώματα της ελληνικής ομάδας και έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό στις μεγάλες διοργανώσεις.

Στη διάρκεια της εκδήλωσης βραβεύθηκαν όσοι και όσες κατέλαβαν μέχρι και την όγδοη θέση στις μεγάλες διοργανώσεις με τα χρώματα της εθνικής ομάδας, ενώ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο ΣΕΓΑΣ τίμησε ανθρώπους που συνέβαλαν με κάθε τρόπο στο έργο της ομοσπονδίας, τοπικούς φορείς, που δίχως την παρουσία τους στην αυτοδιοίκηση δεν θα ήταν δυνατόν να λυθούν προβλήματα και να γίνουν πολλές διοργανώσεις.

 

 

 

giartoudakis_resized.jpg

Η Κρήτη έδωσε και φέτος το παρόν στην εορτή με τον ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος που βραβεύτηκε τόσο σαν πρώτο σωματείο στην γενική αξιολόγηση της χρονιάς 2018 όσο και για την 1η νίκη στην γενική βαθμολογία ΠΠ-ΠΚ Α΄Κ-16 (ΠΠ-ΠΚ Α΄) Νοτίου Ομίλου

αλλά και με τον Γεράσιμο Καλογεράκη που ήταν 2ος στον Ακοντισμό στο Ευρωπαϊκό Κ-18 στο Γκυόρ της Ουγγαρίας

Ο Γεράσιμος Καλογεράκης  ψηφίστηκε πρίν από λίγες μέρες ο καλύτερος αθλητής Κ-18 για την προηγούμενη χρονιά.

 52313871_231183711022442_1568558709750104064_n.jpg

Τέλος βραβεύτηκε και η Κρητικιά Μαρία Μπελιμπασάκη για την μεγάλη της διάκριση στο Πανευρωπαϊκό του Βερολίνου με την 2η θέση στα 400μ

Τελευταία ανανέωση ( Σάββατο, 09 Φεβρουάριος 2019 )
 
Δρόμος Κισάμου 2019 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail

Με μεγάλη επιτυχία και αθρόα συμμετοχή διεξήχθη σήμερα Κυριακή 2 Φεβρουαρίου στην Κίσαμο ο Δρόμος Κισάμου 2019. Τον αγώνα διοργάνωσαν ο ΑΟ Κισάμου και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης.

Τα αποτελέσματα

700μ Μαθητών Μαθητριών Δημοτικών Σχολείων (γεν.2011-2012-2013) απαραίτητα με συνοδεία ενηλίκων χωρίς κατάταξη - χωρίς αποτελέσματα. Μετείχαν πάνω από 30 άτομα.

700μ Κ12 - (Μίνι ΠΠ) & Μαθητών ΔΣ: (μετείχαν και τερμάτισαν 35) 

1. Σοφιός Σταύρος (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:36.70, 2. Κυρμπίζος Γιώργος (ΑΟ Κισάμου) 2:37.30, 3.Σαμπάνης Θάνος (Ελ.Βενιζέλος) 2:39.80

700μ Κ12 (Μίνι ΠΚ) & Μαθητριών ΔΣ (μετείχαν και τερμάτισαν 30)

1. Χλιαουτάκη Αγάπη (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:38.40, 2. Μπενάκη Μαρία (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2:51.90, 3. Πλατσάκη Ειρήνη (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2¨54.57

700μ Κ14 - ΠΠΒ΄και Μαθητών (2006-2007) (μετείχαν 30)

1. Κατσικανδαράκης Κων/νος (Θύελλα Καλαθενών) 2:27.05, 2. Λιόλος Ιωάννης (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2:28.10, 3. Παπαδάκης Ιωάννης (ΑΟ Κυδων) 2:30.10

700μ Κ14 - ΠΚΒ΄και Μαθητριών (2006-2007)  (μετείχαν 42)

1. Περακάκη Ιφιγένεια (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:22.10, 2. Παυλάκη Ελπίδα (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:23.50, 3.Βαρβορίτη Αλεξάνδρα (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:25.80

1200μ Κ16 - (ΠΚΑ¨) και Μαθητριών (2004-2005) (μετείχαν 16)

1. Κλαψινού Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι) 4:18.30, 2. Σακελάρη Χαρισία (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 4:25.40, 3. Θάτση Αλεξάνδρα (ΑΟ Κύδων) 4:36.10

2400μ Κ16 (ΠΠΑ΄) και Μαθητών (2004-2005) (Μετείχαν 13)

1. Γαλαριώτης Γεώργιος (Θύελλα Καλλαθενων) 8.50.17,  2.Τζόκα Ορίλντ 8.53.19,  3.Θωμαδάκης Ιωάννης (ΑΟ Κύδων) 9.04.60

3600μ Κ18 (Παίδων) και Μαθητών (2002-2003-2004) (Μετείχαν 10)

1. Καζιαλες Ευάγγελος (ΟΚΑ Αρκάδι) 12.57.8,  2. Μιχαηλίδης Βασίλειος (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 13.20.0,  Πλευράκης Ιωάννης 13.27.0

2400μ Κ18 (Κορασίδων) και Μαθητριών (2002-2003-2004) (Μετείχαν 6)

1. Σταγογιάννη Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι) 8:49.30, Σπαράκη Χαρά (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 9:07.20, Κάσλεβα Ευδοκία (ΑΟ Κύδων) 9:39.32

3600μ Κ20 (Εφήβων) και Μαθητών (2000-2001) (Μετείχαν 2)

1. Κροομυδάκης Γεώργιοσ (ΑΟ Κύδων) 13.35.0,  Ματοσι Κλεντιάν (ΓΣ Νέαρχος) 18.17.0 

3600μ Κ20 (Νεανίδων) και Μαθητριών (2000-2001) (Μετείχε 1)

1. Γεωργιακάκη Χρυσάνθη-Μιχαέλα 25:00.0

5000μ Ανδρών (2001 και μεγαλύτεροι) (Μετείχαν και τερμάτισαν 15)

1. Θόδωρος Τσολάκης (Κύδων / Εθνική Ενόπλων) 16.13.49,  2. Ζαγκανάς Σταύρος (ΣΔΥΧ) 17:37.12, 3. Κωστάκης Ιωάννης 19:47.51,  4. Μαυρουδής Ιωάννης (ΟΦΗ) 20:23.56,  5. Πόπα Γιώργος (ΓΣ Τρικάλων) 20:24.20,  6. Χότζας Πέτρος 21:34.12

5000μ Γυναικών (2001 και μεγαλύτερες)  (Μετείχαν και τερμάτισαν 14)

1. Ελένη Σταγάκη (ΣΔΥΧ) 25.00.00,  2.  Κογχυλάκη Αρχόντισα 29.20.98 3. Κογχυλάκη Αγγελική 29:20.98, 4. Αικατερίνη Βραβορίτη (ΣΔΥΡ) 30:33.93  5. Χριστινάκη Ελένη 31.10.03,  6. Ιωάννα Σχοινά 31:31.06

10000μ Ανδρών  (2001 και μεγαλύτεροι) (Μετείχαν και τερμάτισαν 26)

1. Ζερβάκης Γιάννης (Τρίτων Χαλκίδας / Εθνική Ενόπλων) 33:25.65,  2. Κωστάκης Αντώνιος 36:06.64,  3. Σηφάκης Μανώλης (ΟΦΗ)  36:13.95,  4. Βραοντάκης Κωνσταντίνος 42:45.27,  5. Χαράλαμπος Μπαλωμένάκης 43:15.86,  6. Παναγιωτακης Σταύρος (Διογένης Π.Ρουμάτων) 43:31.04

10000μ Γυναικών (2001 και μεγαλύτερες) (Μετείχαν και τερμάτισαν 9)

1. Κόκνινα Άννα (Ρωσία) 53:03.01,  2. Βέλεβα Άννα (ΟΚΑ Αρκάδι) 54:16.88,  3. Νικολακάκη Καλλιόπη (ΑΟ Κισάμου) 56:17.12,  4. Κολλετ Σαμπρίνα (ΣΔΥΧ) 56:43.00,  5. Σαββάκη Λία (ΟΚΑ Αρκάδι) 60:04.01,  6. Τελειοπούλου Ράνια (ΣΔΥΧ) 60:44.69

Τα πλήρη αποτελέσματα στο blog της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης (https://eas-segas-kritis.blogspot.com/2019/02/2019_3.html ) και στο παρακάτω αρχείο

xls Δρόμος Κισάμου 2019 - Αποτελέσματα 73.50 Kb

Τα αποτελέσματα στα 5 και 10 Χιλιόμετρα είναι από το σύστημα χρονομέτρησης του Βαγγέλη Καραγιαννάκη 
https://results.chronolog.gr/resultsv2.aspx?ev=2359760ddc007a41925e1eac5ba87e22&c=1&pp=5f6b


Στην παραπάνω διευθυνση οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν και τα αποτελέσματα στην ηλικιακές κατηγορίες

 

 

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 06 Φεβρουάριος 2019 )
 
Ημερίδα Αλμάτων ΚΣ Παγκρήτιου 2019 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail

Διεξήχθη στο Ηράκλειο στο Παγκρήτιο Στάδιο και στις βοηθητικές εγκαταστάσεις του Κλειστού Γυμναστηρίου Ημερίδα Αλμάτων Κλειστού Στίβου και παράλληλα Ημερίδα Σφαιροβολίας σε ανοικτό στίβο. Τα αποτελέσματα

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ - ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ                                                              

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019                                                

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                      

1              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.32

2              ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2000       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   4.98

3              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑ               2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.47

4              ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.33

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                          .              

1              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     6.49

2              ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.26

3              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ            2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.56

4              ΜΠΙΤΖΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   5.00

5              ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.83

-              ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                          .              

1              ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.97

2              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     12.59

-              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                       .              

1              ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ         2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     09.43

2              ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ             2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     10.93

3              ΒΑΛΛΙΑΔΗ ΕΡΡΙΚΑ           1995       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     11.36

4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ        2002       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   11.18

5              ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ          2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.53

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                             .              

1              ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               2002       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1.75

2              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.70

3              ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        2003       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.60

4              ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.55

5              ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

6              ΤΑΡΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.25

7              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

8              ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                           .              

1              ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ          2003       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.55

2              ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ      2003       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.50

3              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ              2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50

4              ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2000       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.45

5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ      2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45

6              ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              20002    ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

7              ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ             2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

8              ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ   2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

9              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

10           ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35

11           ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ         2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.35

12           ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ      2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30

13           ΑΠΛΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ      2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.25

14           ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

15           ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

16           ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ              2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1.20

17           ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΑ      2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄(Κ-16)                                      .              

1              ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ    2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.94

2              ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ          2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.91

3              ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ               2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87

4              ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ         2005       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     4.84

5              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ       2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   4.46

6              ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ             2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   4.40

7              ΚΑΤΡΟΥΤΖΑΝΑΚΗ ΣΕΣΙΛΙΑ            2004       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   4.15

8              ΠΟΚΑ ΑΝΝΑ       2005       ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ      4.04

9              ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ              2005       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   4.00

10           ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ             2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   3.57

11           ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ  2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   3.50

12           ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.22

-              ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄(Κ-14)                                      .              

1              ΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   2006       ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ      4.26

2              ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     4.12

3              ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.87

4              ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.71

5              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.69

6              ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.68

7              ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2007       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.65

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.17

9              ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           2007       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       3.08

10           ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.04

11           ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      2007       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.03

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ)                                        .              

1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   11.56

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ-20) 6κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                              .              

1              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   11.63

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ (Κ-16) 4κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                        .              

1              ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     07.66

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4 κιλα) - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                     .              

1              ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               1994       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.38

2              ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.31

3              ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        1993       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.52

4              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.74

5              ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ  2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.17

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ-18) 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                         .              

2              ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ  2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.93

1              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   07.87

3              ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ           2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.49

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16) - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                     .              

1              ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ        2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.50

2              ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     10.36

3              ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       10.01

4              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     09.81

5              ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΜΜ.        2004       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     09.58

6              ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       06.07

7              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ              2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   05.51

8              ΧΑΤΖΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ    2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     05.27

                ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ           2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   00.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ΄(Κ-14)  - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                    .              

1              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             2006       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.76

2              ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ             2006       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       09.50

3              ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       2007       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     05.60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄(Κ-14)  - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                    .              

1              ΣΙΓΚΙΝΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ          2007       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.47

 

Τα αποτελέσματα σε αρχείο excell :  xls Αποτελέσματα Ημερίδας Αλμάτων ΚΣ_2019 56.00 Kb

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 5 από 647

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων