Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow Νέα
Νέα
Βραβέυσεις στην Γιορτή του ΣΕΓΑΣ Εκτύπωση E-mail

Λαμπερές παρουσίες στην γιορτή βράβευσης των κορυφαίων του 2018 - Η Κρήτη Παρούσα

Οι αθλητές και αθλήτριες που ξεχώρισαν με τις εμφανίσεις τους το 2018 ήταν τα κεντρικά πρόσωπα της σημερινής γιορτής στην αίθουσα Μ. Μερκούρη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

beli.jpg

Ο ΣΕΓΑΣ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος βράβευσε εκείνους και εκείνες που τίμησαν με την αγωνιστική τους παρουσία τα χρώματα της ελληνικής ομάδας και έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό στις μεγάλες διοργανώσεις.

Στη διάρκεια της εκδήλωσης βραβεύθηκαν όσοι και όσες κατέλαβαν μέχρι και την όγδοη θέση στις μεγάλες διοργανώσεις με τα χρώματα της εθνικής ομάδας, ενώ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο ΣΕΓΑΣ τίμησε ανθρώπους που συνέβαλαν με κάθε τρόπο στο έργο της ομοσπονδίας, τοπικούς φορείς, που δίχως την παρουσία τους στην αυτοδιοίκηση δεν θα ήταν δυνατόν να λυθούν προβλήματα και να γίνουν πολλές διοργανώσεις.

 

 

 

giartoudakis_resized.jpg

Η Κρήτη έδωσε και φέτος το παρόν στην εορτή με τον ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος που βραβεύτηκε τόσο σαν πρώτο σωματείο στην γενική αξιολόγηση της χρονιάς 2018 όσο και για την 1η νίκη στην γενική βαθμολογία ΠΠ-ΠΚ Α΄Κ-16 (ΠΠ-ΠΚ Α΄) Νοτίου Ομίλου

αλλά και με τον Γεράσιμο Καλογεράκη που ήταν 2ος στον Ακοντισμό στο Ευρωπαϊκό Κ-18 στο Γκυόρ της Ουγγαρίας

Ο Γεράσιμος Καλογεράκης  ψηφίστηκε πρίν από λίγες μέρες ο καλύτερος αθλητής Κ-18 για την προηγούμενη χρονιά.

 52313871_231183711022442_1568558709750104064_n.jpg

Τέλος βραβεύτηκε και η Κρητικιά Μαρία Μπελιμπασάκη για την μεγάλη της διάκριση στο Πανευρωπαϊκό του Βερολίνου με την 2η θέση στα 400μ

Τελευταία ανανέωση ( Σάββατο, 09 Φεβρουάριος 2019 )
 
Δρόμος Κισάμου 2019 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail

Με μεγάλη επιτυχία και αθρόα συμμετοχή διεξήχθη σήμερα Κυριακή 2 Φεβρουαρίου στην Κίσαμο ο Δρόμος Κισάμου 2019. Τον αγώνα διοργάνωσαν ο ΑΟ Κισάμου και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης.

Τα αποτελέσματα

700μ Μαθητών Μαθητριών Δημοτικών Σχολείων (γεν.2011-2012-2013) απαραίτητα με συνοδεία ενηλίκων χωρίς κατάταξη - χωρίς αποτελέσματα. Μετείχαν πάνω από 30 άτομα.

700μ Κ12 - (Μίνι ΠΠ) & Μαθητών ΔΣ: (μετείχαν και τερμάτισαν 35) 

1. Σοφιός Σταύρος (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:36.70, 2. Κυρμπίζος Γιώργος (ΑΟ Κισάμου) 2:37.30, 3.Σαμπάνης Θάνος (Ελ.Βενιζέλος) 2:39.80

700μ Κ12 (Μίνι ΠΚ) & Μαθητριών ΔΣ (μετείχαν και τερμάτισαν 30)

1. Χλιαουτάκη Αγάπη (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:38.40, 2. Μπενάκη Μαρία (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2:51.90, 3. Πλατσάκη Ειρήνη (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2¨54.57

700μ Κ14 - ΠΠΒ΄και Μαθητών (2006-2007) (μετείχαν 30)

1. Κατσικανδαράκης Κων/νος (Θύελλα Καλαθενών) 2:27.05, 2. Λιόλος Ιωάννης (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 2:28.10, 3. Παπαδάκης Ιωάννης (ΑΟ Κυδων) 2:30.10

700μ Κ14 - ΠΚΒ΄και Μαθητριών (2006-2007)  (μετείχαν 42)

1. Περακάκη Ιφιγένεια (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:22.10, 2. Παυλάκη Ελπίδα (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:23.50, 3.Βαρβορίτη Αλεξάνδρα (ΟΚΑ Αρκάδι) 2:25.80

1200μ Κ16 - (ΠΚΑ¨) και Μαθητριών (2004-2005) (μετείχαν 16)

1. Κλαψινού Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι) 4:18.30, 2. Σακελάρη Χαρισία (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 4:25.40, 3. Θάτση Αλεξάνδρα (ΑΟ Κύδων) 4:36.10

2400μ Κ16 (ΠΠΑ΄) και Μαθητών (2004-2005) (Μετείχαν 13)

1. Γαλαριώτης Γεώργιος (Θύελλα Καλλαθενων) 8.50.17,  2.Τζόκα Ορίλντ 8.53.19,  3.Θωμαδάκης Ιωάννης (ΑΟ Κύδων) 9.04.60

3600μ Κ18 (Παίδων) και Μαθητών (2002-2003-2004) (Μετείχαν 10)

1. Καζιαλες Ευάγγελος (ΟΚΑ Αρκάδι) 12.57.8,  2. Μιχαηλίδης Βασίλειος (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 13.20.0,  Πλευράκης Ιωάννης 13.27.0

2400μ Κ18 (Κορασίδων) και Μαθητριών (2002-2003-2004) (Μετείχαν 6)

1. Σταγογιάννη Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι) 8:49.30, Σπαράκη Χαρά (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 9:07.20, Κάσλεβα Ευδοκία (ΑΟ Κύδων) 9:39.32

3600μ Κ20 (Εφήβων) και Μαθητών (2000-2001) (Μετείχαν 2)

1. Κροομυδάκης Γεώργιοσ (ΑΟ Κύδων) 13.35.0,  Ματοσι Κλεντιάν (ΓΣ Νέαρχος) 18.17.0 

3600μ Κ20 (Νεανίδων) και Μαθητριών (2000-2001) (Μετείχε 1)

1. Γεωργιακάκη Χρυσάνθη-Μιχαέλα 25:00.0

5000μ Ανδρών (2001 και μεγαλύτεροι) (Μετείχαν και τερμάτισαν 15)

1. Θόδωρος Τσολάκης (Κύδων / Εθνική Ενόπλων) 16.13.49,  2. Ζαγκανάς Σταύρος (ΣΔΥΧ) 17:37.12, 3. Κωστάκης Ιωάννης 19:47.51,  4. Μαυρουδής Ιωάννης (ΟΦΗ) 20:23.56,  5. Πόπα Γιώργος (ΓΣ Τρικάλων) 20:24.20,  6. Χότζας Πέτρος 21:34.12

5000μ Γυναικών (2001 και μεγαλύτερες)  (Μετείχαν και τερμάτισαν 14)

1. Ελένη Σταγάκη (ΣΔΥΧ) 25.00.00,  2.  Κογχυλάκη Αρχόντισα 29.20.98 3. Κογχυλάκη Αγγελική 29:20.98, 4. Αικατερίνη Βραβορίτη (ΣΔΥΡ) 30:33.93  5. Χριστινάκη Ελένη 31.10.03,  6. Ιωάννα Σχοινά 31:31.06

10000μ Ανδρών  (2001 και μεγαλύτεροι) (Μετείχαν και τερμάτισαν 26)

1. Ζερβάκης Γιάννης (Τρίτων Χαλκίδας / Εθνική Ενόπλων) 33:25.65,  2. Κωστάκης Αντώνιος 36:06.64,  3. Σηφάκης Μανώλης (ΟΦΗ)  36:13.95,  4. Βραοντάκης Κωνσταντίνος 42:45.27,  5. Χαράλαμπος Μπαλωμένάκης 43:15.86,  6. Παναγιωτακης Σταύρος (Διογένης Π.Ρουμάτων) 43:31.04

10000μ Γυναικών (2001 και μεγαλύτερες) (Μετείχαν και τερμάτισαν 9)

1. Κόκνινα Άννα (Ρωσία) 53:03.01,  2. Βέλεβα Άννα (ΟΚΑ Αρκάδι) 54:16.88,  3. Νικολακάκη Καλλιόπη (ΑΟ Κισάμου) 56:17.12,  4. Κολλετ Σαμπρίνα (ΣΔΥΧ) 56:43.00,  5. Σαββάκη Λία (ΟΚΑ Αρκάδι) 60:04.01,  6. Τελειοπούλου Ράνια (ΣΔΥΧ) 60:44.69

Τα πλήρη αποτελέσματα στο blog της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης (https://eas-segas-kritis.blogspot.com/2019/02/2019_3.html ) και στο παρακάτω αρχείο

xls Δρόμος Κισάμου 2019 - Αποτελέσματα 73.50 Kb

Τα αποτελέσματα στα 5 και 10 Χιλιόμετρα είναι από το σύστημα χρονομέτρησης του Βαγγέλη Καραγιαννάκη 
https://results.chronolog.gr/resultsv2.aspx?ev=2359760ddc007a41925e1eac5ba87e22&c=1&pp=5f6b


Στην παραπάνω διευθυνση οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν και τα αποτελέσματα στην ηλικιακές κατηγορίες

 

 

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 06 Φεβρουάριος 2019 )
 
Ημερίδα Αλμάτων ΚΣ Παγκρήτιου 2019 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail

Διεξήχθη στο Ηράκλειο στο Παγκρήτιο Στάδιο και στις βοηθητικές εγκαταστάσεις του Κλειστού Γυμναστηρίου Ημερίδα Αλμάτων Κλειστού Στίβου και παράλληλα Ημερίδα Σφαιροβολίας σε ανοικτό στίβο. Τα αποτελέσματα

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ - ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ                                                              

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019                                                

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                      

1              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.32

2              ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2000       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   4.98

3              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑ               2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.47

4              ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.33

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                          .              

1              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     6.49

2              ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.26

3              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ            2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.56

4              ΜΠΙΤΖΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   5.00

5              ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     4.83

-              ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                          .              

1              ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.97

2              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     12.59

-              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                       .              

1              ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ         2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     09.43

2              ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ             2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     10.93

3              ΒΑΛΛΙΑΔΗ ΕΡΡΙΚΑ           1995       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     11.36

4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ        2002       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   11.18

5              ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ          2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.53

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                             .              

1              ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               2002       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1.75

2              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.70

3              ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        2003       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.60

4              ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.55

5              ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

6              ΤΑΡΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.25

7              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

8              ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                           .              

1              ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ          2003       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.55

2              ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ      2003       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.50

3              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ              2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50

4              ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2000       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   1.45

5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ      2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45

6              ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              20002    ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

7              ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ             2003       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

8              ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ   2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

9              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.40

10           ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35

11           ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ         2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.35

12           ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ      2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30

13           ΑΠΛΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ      2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.25

14           ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

15           ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     1.25

16           ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ              2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1.20

17           ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΑ      2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄(Κ-16)                                      .              

1              ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ    2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.94

2              ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ          2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.91

3              ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ               2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87

4              ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ         2005       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     4.84

5              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ       2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   4.46

6              ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ             2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   4.40

7              ΚΑΤΡΟΥΤΖΑΝΑΚΗ ΣΕΣΙΛΙΑ            2004       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   4.15

8              ΠΟΚΑ ΑΝΝΑ       2005       ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ      4.04

9              ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ              2005       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   4.00

10           ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ             2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   3.57

11           ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ  2005       ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ   3.50

12           ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.22

-              ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄(Κ-14)                                      .              

1              ΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   2006       ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ      4.26

2              ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     4.12

3              ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.87

4              ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.71

5              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.69

6              ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.68

7              ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2007       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.65

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2007       ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     3.17

9              ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           2007       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       3.08

10           ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  2006       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.04

11           ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      2007       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     3.03

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ)                                        .              

1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   11.56

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ-20) 6κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                              .              

1              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   11.63

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ (Κ-16) 4κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                        .              

1              ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     07.66

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4 κιλα) - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                     .              

1              ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               1994       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.38

2              ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.31

3              ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        1993       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.52

4              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.74

5              ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ  2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.17

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ-18) 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                         .              

2              ΤΟΠΗ ΜΕΛΙΝΑ  2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.93

1              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   07.87

3              ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ           2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   06.49

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16) - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                     .              

1              ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ        2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.50

2              ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     10.36

3              ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       10.01

4              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     09.81

5              ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΜΜ.        2004       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     09.58

6              ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       06.07

7              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ              2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   05.51

8              ΧΑΤΖΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ    2005       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     05.27

                ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ           2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   00.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ΄(Κ-14)  - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                    .              

1              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             2006       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.76

2              ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ             2006       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ       09.50

3              ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       2007       ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ     05.60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄(Κ-14)  - 3κιλα - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                                    .              

1              ΣΙΓΚΙΝΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ          2007       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.47

 

Τα αποτελέσματα σε αρχείο excell :  xls Αποτελέσματα Ημερίδας Αλμάτων ΚΣ_2019 56.00 Kb

 
Δρομος Κισάμου 2019 - Πρόγραμμα Εκτύπωση E-mail
«ΔΡΟΜΟΣ  ΚΙΣΑΜΟΥ 2019»  ΝΕΑ ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ 10.000μ  ΣΤΙΣ  14.40

Με τη συμμετοχή δύο εκ των καλλίτερων δρομέων της Κρήτης του Γιάννη Ζερβάκη και του Θεόδωρου Τσολάκη, μέλη και οι δύο της Ομάδας των Ενόπλων Δυνάμεων, θα διεξαχθεί την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019 ο αγώνας «ΔΡΟΜΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ».

Στους αγώνες συμμετέχουν δρομείς από όλη την  Κρήτη,  αθλητές - αθλήτριες των σωματείων του Σ.Ε.Γ.Α.Σ.,  δρομείς των συλλόγων δρομέων υγείας,  μαθητές - μαθήτριες των σχολείων της περιοχής, αλλά και ολόκληρες οικογένειες που θα περπατήσουν με τα μικρά παιδιά τους στην πρώτη χρονικά δρομική απόσταση των 700μ (12.15).

Τον αγώνα διοργανώνουν ο Αθλητικός Όμιλος Κισάμου και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, με συνδιοργανωτές την Περιφέρεια Κρήτης,  την Περιφερειακή Ενότητα Χανίων και το Δήμο Κισάμου και με την υποστήριξη του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Χανίων και του Μορφωτικού Πολιτιστικού Αθλητικού Συλλόγου Πλοκαμιανών.

 Την ημέρα των αγώνων (Κυριακή 3/2) και ώρα 10.15 το πρωί, θα αναχωρήσουν 3 λεωφορεία από το στάδιο Χανίων για να μεταφέρουν τους αθλητές και κριτές των αγώνων στο Καστέλι.

Ειδικά και μόνο για τους δρομείς των 5 και 10 χλμ θα αναχωρήσει ένα ακόμα λεωφορείο στις 10.45.

 Η εκκίνηση, ο τερματισμός και η αίθουσα κλήσης των αγώνων, θα είναι στο Αρχαιολογικό Μουσείο Κισάμου.

 ► Οι δρόμοι 5 και 10 χλμ θα διεξαχθούν ταυτόχρονα με ώρα εκκίνησης  ► 14.40 και θα έχουν ηλεκτρονική χρονομέτρηση.

 Σε όλους τους συμμετέχοντες θα δοθεί αναμνηστικό μετάλλιο και μπλουζάκι.

Δεν υπάρχει οικονομική συμμετοχή των δρομέων, αφού η συμμετοχή στους αγώνες προσφέρεται δωρεάν από τους διοργανωτές.

 

  Το πρόγραμμα των αγώνων:

 

12.00

Τ  Ε Λ Ε Τ Η    Ε Ν Α Ρ Ξ Η Σ   ΑΓΩΝΩΝ

12.15

Οικογενειακή

Δρομική

Απόσταση

700 μ.

 

ΜΑΘΗΤΩΝ - ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ  ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

(2011 - 2012 - 2013)

►  ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ  ΜΕ  ΣΥΝΟΔΕΙΑ  ΕΝΗΛΙΚΩΝ ◄

 Βαδίζοντας  ή  Τρέχοντας

Δεν υπάρχει κατάταξη -  Δεν υπάρχουν αποτελέσματα

Νικητές και νικήτριες είναι όλοι όσοι συμμετέχουν

12.30

700 μ.

Κ12 (ΜΙΝΙ ΠΠ) & ΜΑΘΗΤΩΝ Δ.Σ.

(2008 - 2009 - 2010)

12.40

700 μ.

Κ12 (ΜΙΝΙ ΠΚ) & ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ  Δ.Σ.

(2008 - 2009 - 2010)

12.50

700 μ.

Κ14 (ΠΠ Β΄) &  ΜΑΘΗΤΩΝ

(2006 - 2007)

13.00

700 μ.

Κ14 (ΠΚ Β΄) &  ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

(2006 - 2007)

13.10

1.200 μ.

(1 στροφή  Χ 1.200)

Κ16 (ΠΚ  Α΄) &  ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

(2004 - 2005)

13.25

2.400 μ.

(2 στροφές  Χ 1.200

-       Κ16 (ΠΠ Α΄) &  ΜΑΘΗΤΩΝ  

(2004 - 2005) ΚΑΙ

-       Κ18 (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) &  ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

(2002 - 2003 - 2004)

13.55

3.600 μ.

(3 στροφές Χ 1.200)

Κ18 (ΠΑΙΔΩΝ)  & ΜΑΘΗΤΩΝ 

(2002 - 2003 - 2004)

Κ20 (ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ) & ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

                                   (2000 - 2001)

14.40

5.000 μ.

(2 στροφές Χ 2.500)

ΑΝΔΡΩΝ  -  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(2001  και μεγαλύτεροι - ρες)

Με Ηλεκτρονική Χρονομέτρηση

10.000 μ.

(4 στροφές Χ 2.500)

   ΑΝΔΡΩΝ   (2001  και μεγαλύτεροι - ρες)

 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1999  και μεγαλύτεροι - ρες)

Με Ηλεκτρονική Χρονομέτρηση

 
Ημερίδα Κλειστού Ιεράπετρας 2019- Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail

Διεξήχθη το Σάββατο 26 Ιανουαρίου στην Ιεράπετρα η 1η ημερίδα κλειστού στίβου για την καλύτερη προετοιμασία των αθλητών της Κρήτης για τις διοργανώσεις του χειμώνα 2019 με τα παρακάτω αποτελέσματα ανάμεσα στα οποία ξεχώρισαν αναμφισβήτητα τα 8.18 του Νίκου Φιλανδαράκη στα 60μ εμπόδια και τα 7.16 του Μάνου Πετσαγκουράκη στα 60μ απλά ενώ συα κορίτσια ξεχώρισε η Μαρία Ελένη Καλογιαννάκη με 7.96

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.12

2 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 9.47

 

60Μ ΑΝΔΡΩΝ  

 1 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.16

2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 7.22

3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.24

4 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.26

5 ΓΟΜΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.32

6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.37

7 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.39

8 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.46

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.80

2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.75

3 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.55

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.18

2 ΠΟΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.79

3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 5.68


ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1  ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.24

 


60Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΛΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.96

2 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.39

3 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.47

4 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.51

5 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.54

6 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.56

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.55

2 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.50

3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.39

2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.23

3 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 5.15


60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ-18)

1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.81

2 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.32

3 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.38


60Μ ΠΠΑ΄(Κ-16)

1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.67

2 ΦΕΝΤΟΚΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.86

3 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.04

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄(Κ-16)

1 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2005 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.41

2 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.51

3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.88

 

60Μ ΠΚΆ (Κ-16)

1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.36

2 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.46

3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59


60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16)

1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.25

2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.34

3 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.49

 

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄

1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.90

2   ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87

3 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84

 

60Μ ΠΠΒ΄(Κ-14)

1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.28

2 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.87

3 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.92

 


60Μ ΕΜΠ ΠΠΒ ΄(Κ-14)

1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.61

2 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.81

3 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.47

 

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄

1 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.64

2 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.45

3 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.32

 

60Μ ΠΚΒ΄- Κ-14  

1 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.54

2 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59

3 ΜΙΦΤΑΡΙ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.63


ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄Κ-14 

1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.83

2 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.82

3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.44

 

 




 

Αποτελέσματα στο blog της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης : Αποτελέσματα

Τελευταία ανανέωση ( Σάββατο, 26 Ιανουάριος 2019 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 26 - 30 από 670

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων