Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Συγχαρητήρια στους Αθλητές της Κρήτης Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

Προς τον Σ.Ε.Γ.Α.Σ.

κ. Κώστα Παναγόπουλο Πρόεδρο

κ. Βασίλη Σεβαστή Γενικό Γραμματέα

ΘΕΜΑ:  Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες  του ελληνικού στίβου στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα του Βερολίνου.

Κύριε Πρόεδρε,

Κύριε Γενικέ,

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης και τα σωματεία του στίβου της Κρήτης, σας συγχαίρουν για την εξαιρετική αγωνιστική παρουσία του συνόλου των αθλητών και αθλητριών της εθνικής μας ομάδας, στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου του Βερολίνου.

Τα έξι μετάλλια που κέρδισαν οι αθλητές και οι αθλήτριες μας, η πέμπτη θέση της χώρας μας στην κατάταξη των μεταλλίων μεταξύ των χωρών της Ευρώπης, οι αγωνιστικές παρουσίες των αθλητών και αθλητριών μας σε όλα τα αγωνίσματα και οι επιτεύξεις ατομικών και φετινών επιδόσεων κατά τη διάρκεια της κορυφαίας αγωνιστικής εκδήλωσης της χρονιάς, απέδειξαν για μια ακόμα φορά ότι ο ελληνικός στίβος, μέσα από τον προγραμματισμό και τις αποφάσεις της ομοσπονδίας μας, έχει παρόν, αλλά το σημαντικότερο έχει μέλλον και τις δυνατότητες να προβάλει τη χώρα μας σε όλο τον κόσμο στέλνοντας μηνύματα χαράς και αισιοδοξίας.

Παρακαλούμε να διαβιβάσετε, τα συγχαρητήρια μας και τις ευχαριστίες μας για τη χαρά του μας έδωσαν, στους 37 αθλητές - αθλήτριες μας που συμμετείχαν, στους προπονητές τους, στα μέλη του διοικητικού συμβουλίου και στο τεχνικό και ιατρικό επιτελείο της ομοσπονδίας μας.

20180806___2018.jpg

 
Ηράκλεια 2018 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΄΄ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΄΄   07/07/2018  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  
         
100Μ.  ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.39
2 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Γ.Ε.Η. 11.40
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ. 11.81
4 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 12.10
5 ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Ε.Η. 12.35
6 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 Ο.Φ.Η. 12.53
         
400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Γ.Ε.Η. 50.60
2 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 Ο.Φ.Η. 51.02
3 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Ο.Φ.Η. 52.12
4 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 Ο.Φ.Η. 52.53
5 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 Ο.Φ.Η. 52.74
6 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 Ο.Φ.Η. 53.01
7 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 53.79
         
1.500Μ. ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Γ.Ε.Η. 4.39.89
         
         
ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΚ. 55.76
2 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 50.87
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 47.74
4 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 46.95
5 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Ο.Φ.Η. 44.37
6 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 Γ.Ε.Η. 36.45
7 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 33.75
8 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 Γ.Ε.Η. 30.50
         
ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.60
2 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧ. 1999 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.94
         
ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΚΥΔΩΝ 14.20
2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Γ.Ε.Η. 11.38
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΑΝ.   Γ.Ε.Η. 09.30
         
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕ 2002 Ο.Φ.Η. 12.84
2 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 14.64
3 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1987 Γ.Ε.Η. 14.78
         
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η. 59.52
2 ΨΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΚΥΔΩΝ 59.60
3 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 Ο.Φ.Η. 1.00.85
4 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 Γ.Ε.Η. 1.08.96
5 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 1.11.75
         
         
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 45.44
2 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.10
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 Γ.Ε.Η. 42.70
4 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 Ο.Φ.Η. 40.96
5 ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙ 1966 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.16
         
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 Ο.Φ.Η. 11.08
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 10.81
         
         
ΔΙΣΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 37.45
2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Γ.Ε.Η. 36.18
3 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 Γ.Ε.Η. 26.00
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΑΝ. 1999 Γ.Ε.Η. 18.55
         
ΣΦΑΙΡΑ ΕΦΗΒΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Γ.Ε.Η. 12.76
2 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 11.21
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣ. 1999 Γ.Ε.Η. 11.00
4 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 Γ.Ε.Η. 8.06
         
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ.ΜΥΚΟΝΟΥ 13.86
2 ΑΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.40
3 ΓΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.17
4 ΜΠΟΥΤΣΙ ΕΥΑΡΙΣΤΟ 2002 Α.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ 11.68
5 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 Γ.Ε.Η. 9.78
6 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 Γ.Ε.Η. 9.15
         
ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.05
2 ΝΑΟΥΜΕΓΚΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2002 Α,.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ 41.05
3 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 Γ.Ε.Η. 33.40
4 ΜΠΟΥΤΣΙ ΒΑΡΙΣΤΟ 2002 Α.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ 31.60
5 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 Γ.Ε.Η. 27.68
         
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.58
2 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 33.57
3 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 Π.Γ.Σ. 31.56
4 ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 25.85
5 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 22.85
6 ΓΕΡΕΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.74
7 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η... 16.20
         
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.42
2 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,.71
3 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 Π.Γ.Σ. 11.490
4 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 7.78
5 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 5.25
         
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 37.10
2 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.60
         
150Μ. ΠΠ Α΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 17.72
2 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 Α.Ο.Λ. 18.14
3 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 Ο.Φ.Η. 18.88
4 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΡΚΑΔΙ 19.23
5 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΑΡΚΑΔΙ 19.76
6 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 20.69
7 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 22.93
         
300 Μ. ΠΠ Α ΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Ο.Φ.Η. 38.13
2 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 Γ.Ε.Η. 39.03
3 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 46.47
         
600Μ. ΠΠ Α ΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΓΚΑΝΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Γ.Ε.Η. 1.29.10
2 ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΡΚΑΔΙ 1.30.07
3 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Ο.Φ.Η. 1.35.21
4 ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΟΣ ΤΙΤΟΣ 2003 Γ.Ε.Η. 1.40.08
5 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε.Η,. 1.46.06
6 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Γ.Ε.Η. 1.48.48
7 ΠΡΩΤΣΥΓΚΕΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2005 Γ.Ε.Η. 1.56.18
         
ΣΦΥΡΑ ΠΠ Α ΄       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΦΟΥΡΑΚΗΣ Κ. 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.77
         
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΠ  Α΄       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 Γ.Ε.Η. 51.86
2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.28
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.67
         
80Μ.ΠΚ Α΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 11.16
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 11.33
3 ΣΤΑΘΟΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 12.19
         
150Μ. ΠΚ Α ΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 20.43
2 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 21.72
3 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚ. 2004 Γ.Ε.Η. 22.03
4 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΑΡΚΑΔΙ 22.29
5 ΣΤΑΘΟΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 22.82
6 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 Ο.Φ.Η. 22.91
         
300Μ. ΠΚ Α΄       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 44.36
2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 45.49
3 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΑΡΚΑΔΙ 45.87
4 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 46.92
5 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2004 Γ.Ε.Η. 47.43
6 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Ε.Η. 48.36
7 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 49.22
         
600Μ.ΠΚ Α΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΚΥΔΩΝ 1.46.70
2 ΡΑΣΕΝΤ ΜΑΡΙΝΑ 2003 Γ.Ε.Η. 1.52.18
3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΑΡΚΑΔΙ 1.58.82
         
1.000Μ. ΠΚ Α΄       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 Α.Ο.Λ. 3.00.01
2 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΚΑΔΙ 3.13.91
         
ΣΦΥΡΑ ΠΚ Α ΄       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 48.92
2 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 44.17
         
ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α ΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 10.29
2 ΓΕΡΕΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.83
3 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.71
4 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.13
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 Ο.Φ.Η. 8.57
         
80Μ. ΠΚ Β΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 11.29
2 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 11.40
3 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 11.55
4 ΣΗΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ.Ε.Η. 11.55
5 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2007 ΠΗΓΑΣΟΣ 12.21
6 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔ. 2006 Γ.Ε.Η. 12.52
7 ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 Γ.Ε.Η. 12.61
         
150Μ. ΠΚ Β΄      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
    ΓΕΝ.    
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ.Ε.Η. 20.48
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Ο.Φ.Η. 20.77
3 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 21.44
4 ΤΣΕΡΕΒΕΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 205 Γ.Ε.Η. 22.84
5 ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 Γ.Ε.Η. 24.19
 
Gyor 2018 - Γεράσιμος Καλογεράκης Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

kalogerakis-1_share.jpgΔεν έχουν τελειωμό που επιτυχίες των αθλητών μας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18 στο Γκιορ. Μια ομάδα με ταλέντο και ψυχή ξεχωρίζει στη διοργάνωση και στέλνει μηνύματα αισιοδοξίας για το μέλλον.

Το Σάββατο 7/7/2018  ήταν σειρά του Γεράσιμου Καλογεράκη να κάνει την μεγάλη ανατροπή και με νέο ατομικό ρεκόρ στον ακοντισμό στην έκτη και τελευταία του βολή να κατακτήσει το ασημένιο μετάλλιο. 


Ο αθλητής του ΟΦΗ, που γυμνάζεται με τον Γιάννη Αντωνακάκη είχε καλύτερη προσπάθεια στα 77,45 μ. και ανέβηκε από την τέταρτη στην δεύτερη θέση κερδίζοντας επάξια το μετάλλιο. 

Ο 17χρονος ξεκίνησε τον αγώνα του με 71.71 μ. και συνέχισε με 68.96 μ., 66,12 μ. δύο άκυρες νολές και το 77,45 μέτρα. Νικητής του αγώνα με το εντυπωσιακό 80,01 μ. (ρεκόρ διοργάνωσης) ήταν ο Μάρεκ Μούχα από την Πολωνία και τρίτος ο Φιλανδός Τόπιας Λάιν με 75,83 μέτρα.  Η χώρα μας έφτασε στα τέσσερα μετάλλια και είναι στην 16η θέση στον πίνακα των μεταλλίων.

 Πηγή : www.segas.gr . Fvto : www.capitano.gr

Στην Φωτογραφία ο Γεράσιμος Καλογεράκης στην βολή του στον προκριματικό. Πίσω διακρίνεται ο πρπονητής του Γιάννης Αντωνακάκης

Την μεγάλη βολή που χάρισε το μετάλλιο στονΓεράσιμο και έκανε περήφανη όλη την Κρήτη μπορείτε να την δείτε σε video στην σελίδα της ΕΑΣ στο fb

 

 

 
Ηράκλεια 2018 - Πρόγραμμα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις
ΣΑΒΒΑΤΟ  7  ΙΟΥΛΙΟΥ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ  «ΗΡΑΚΛΕΙΑ»

Το Σάββατο 7 Ιουλίου διεξάγονται οι αγώνες στίβου «ΗΡΑΚΛΕΙΑ», ο οποίος ουσιαστικά είναι ο τελευταίος αγώνας στην Κρήτη πριν από τα πανελλήνια πρωταθλήματα  Ανδρών - Γυναικών και Νέων (Α/Γ).

Τα «ΗΡΑΚΛΕΙΑ» διοργανώνονται από τη Γ.Ε. Ηρακλείου και την Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, με την υποστήριξη και  συνεργασία της Περιφέρειας Κρήτης - Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου,  του Δημοτικού Οργανισμού Προσχολικής Αγωγής Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου (Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η.), του Παγκρητίου Σταδίου και του Ε.Α.Κ.Η. 

Στους αγώνες θα συμμετέχουν 200 περίπου αθλητές και αθλήτριες από όλα τα σωματεία της Κρήτης, αλλά και αθλητές από την Αττική, Μύκονο κ.λ.π.

 

Α)  ΣΤΑΔΙΟ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

 

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΣ - ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ

11.30

Σφυροβολία  ΠΚ Α΄ (2003 - 05)

12.00

Κρητικό Βόλι ΠΠ Β΄

13.00

Σφυροβολία  ΠΠ Α΄ (2003 - 05)

Σφυροβολία  Α (2000 & Μεγαλύτεροι)

Σφυροβολία  Γ (2001 & Μεγαλύτερες)

 

Β)  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ

 

ΩΡΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΡΙΨΕΙΣ

17.00

 

             Δίσκος  Γ  (2000 & Μεγαλύτερες)

             Δίσκος  Α  (2000 & Μεγαλύτεροι)

Σφαίρα  Ε (1999 - 01)

Σφαίρα  Π (2001 - 03)

17.45

80 ΠΚ Α΄ (2003 - 04)

80 ΠΚ Β΄ (2005 - 07)

              Δίσκος  Ε    (1999 - 01)

              Δίσκος  Κ  (2001 - 2005

18.00

100 Α - Γ

(2004 & Μεγαλύτεροι - ρες)

 

18.15

150 ΠΠ - ΠΚ Α΄ (2003 - 04)

150 ΠΚ Β΄          (2005 - 07)

 

18.30

600 ΠΠ - ΠΚ Α΄

 (2003 - 04)

Σφαίρα  Α - Γ (2000 & Μεγαλύτεροι - ρες)

Σφαίρα  Κ  (2001 - 2002)

Σφαίρα  ΠΚ Α΄ (2003 - 05)

18.45

1.000 ΠΚ Α΄

 (2003 - 05)

               Δίσκος   Π  (2001 - 03)            

19.00

300 ΠΠ - ΠΚ Α΄

 (2003 - 04)

 

19.15

1.500 Α - Γ

 (2004 & Μεγαλύτεροι - ρες)

 

19.30

400 Εμπ. Γ

(2002 & Μεγαλύτερες)

Ακόντιο ΠΠ Α΄  (2003 - 05)

Ακόντιο  Κ        (2001 - 05)

19.45

400  Α - Γ

 (2003 & Μεγαλύτεροι - ρες)

 

20.05

5.000 Α - Γ

(2000 & Μεγαλύτεροι - ρες)

 

 

 
Αγώνες Δυτικής Κρήτης - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Στους Αγώνες Δυτικής Κρήτης που έγιναν στο ΕΑΚ Χανίων Έλενα Βενιζέλου την Κυριακή 17 Ιουνίου 2018 με διοργανώτρια την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα

 

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +1.3

1 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.19 1.3

2 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.31 1.3

3 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.59 1.3

4 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.61 1.3

5 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.99 1.3

6 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.00 1.3

. . . . .

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +0.9 . .

1 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.64 0.9

2 ΑΜΠΝΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.92 0.9

3 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.04 0.9

4 ΜΠΑΡΟΥΝ ΚΟΥΜΑΡ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.28 0.9

5 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.29 0.9

6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΗΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.49 0.9

7 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2002 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 14.21 0.9

. . . . .

100Μ  Γ΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : -0.20 . .

1 ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.18 -0.2

2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.41 -0.2

3 ΚΛΕΝΤΙΑΝ ΜΑΤΟΣΙ 2001 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.12 -0.2

4 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.23 -0.2

5 ΤΣΙΒΟΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.41 -0.2

. . . . .

100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1Σ1 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.19 1.3

2Σ1 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.31 1.3

3Σ1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.59 1.3

4Σ1 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.61 1.3

5Σ1 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.99 1.3

6Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.00 1.3

1Σ2 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.64 0.9

2Σ2 ΑΜΠΝΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.92 0.9

3Σ2 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.04 0.9

4Σ2 ΜΠΑΡΟΥΝ ΚΟΥΜΑΡ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.28 0.9

5Σ2 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.29 0.9

6Σ2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΗΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.49 0.9

7Σ2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2002 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 14.21 0.9

1Σ3 ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.18 -0.2

2Σ3 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.41 -0.2

3Σ3 ΚΛΕΝΤΙΑΝ ΜΑΤΟΣΙ 2001 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.12 -0.2

4Σ3 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.23 -0.2

5Σ3 ΤΣΙΒΟΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.41 -0.2

. . . . .

200Μ ΑΝΔΡΩΝ  Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +0.9 . .

1 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.97 0.9

2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.18 0.9

3 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.52 0.9

4 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.70 0.9

5 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.52 0.9

. . . . .

200Μ ΑΝΔΡΩΝ  Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +1.0 . .

1 ΜΠΑΛΑΤΛΙΑΝ ΒΑΡΝΤΑΝ  1999 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.75 1.0

2 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 24.51 1.0

3 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 24.84 1.0

4 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 25.08 1.0

5 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.12 1.0

6 ΚΛΕΝΤΙΑΝ ΜΑΤΟΣΙ 2001 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 26.53 1.0

. . . . . .

200Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ . . . .

1Σ1 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.97 0.9

2Σ1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.18 0.9

3Σ1 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.52 0.9

4Σ1 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.70 0.9

1Σ2 ΜΠΑΛΑΤΛΙΑΝ ΒΑΡΝΤΑΝ  1999 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.75 1.0

2Σ2 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 24.51 1.0

5Σ1 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.52 0.9

5Σ2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 24.84 1.0

6Σ2 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 25.08 1.0

3Σ2 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.12 1.0

4Σ2 ΚΛΕΝΤΙΑΝ ΜΑΤΟΣΙ 2001 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 26.53 1.0

. . . . . .

400Μ ΑΝΔΡΩΝ  . . . .

1 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.44

2 ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.85

3 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.64

4 ΚΡΟΜΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 56.77

5 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 58.03

6 ΣΥΝΝΕΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 60.21

. . . . . .

800Μ ΑΝΔΡΩΝ  . . . .

1 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.11.84

. . . . . .

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ  . . . .

1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.28.59

2 ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1984 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.29.07

3 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.32.44

. . . . . .

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  . . . .

1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.78

- ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0.00

. . . . . .

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  . . . .

1 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 5.86

2 ΚΑΠΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 5.56

3 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.38

4 ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.37

5 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.62

. . . . . .

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΑΝΕΜΟΣ +1.7 . . . .

1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.84 1.7

2 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.61 1.7

3 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.83 1.7

4 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.84 1.7

5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.31 1.7

6 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.66 1.7

7 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.78 1.7

8 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 14.82 1.7

. . . . . .

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  . . . .

1 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.34.95

- ΚΑΣΛΕΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ DNF

. . . . . .

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  . . . .

1 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.49

2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40

3 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40

4 ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.35

. . . . . .

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  . . . .

1 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.66

2 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 4.61

3 ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.53

4 ΧΑΤΖΙΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.39

5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.39

6 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΕΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.31

7 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΡΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.30

. . . . . .

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1.5κιλ) . . . .

1 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.91

2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.94

. . . . . .

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700γρ) . . . .

1 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.01

2 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.85

. . . . . .

80μ ΠΠΑ΄- Α΄Σ ΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +0.2 . . . .

1 ΚΟΥΡΚΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.27 0.2

2 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.28 0.2

3 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.49 0.2

4 ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.52 0.2

5 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.54 0.2

. . . . . .

80μ ΠΠΑ΄- Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +2.1 . . . .

1 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.29 2.1

2 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.92 2.1

3 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.42 2.1

4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.04 2.1

. . . . . .

80μ ΠΠΑ΄- ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ . . . .

1Σ1 ΚΟΥΡΚΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.27 0.2

2Σ1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.28 0.2

1Σ2 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.29 2.1

3Σ1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.49 0.2

4Σ1 ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.52 0.2

5Σ1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.54 0.2

2Σ2 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.92 2.1

3Σ2 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.42 2.1

4Σ2 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.04 2.1

. . . . . .

150μ ΠΠΑ΄- ΑΝΕΜΟΣ : +1.0 . . . .

1 ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.61 1.0

2 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18.68 1.0

3 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 18.90 1.0

4 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 19.02 1.0

5 ΦΕΝΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19.22 1.0

6 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 19.35 1.0

. . . . . .

300μ ΠΠΑ΄- . . . .

1 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 40.94

. . . . . .

600μ ΠΠΑ΄- . . . .

1 ΚΑΡΑΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.32.88

2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.36.02

3 ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.44.22

4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2.00.78

. . . . . .

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄ (1κιλ) . . . .

1 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 48.04

2 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.60

3 ΚΑΡΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.05

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ΄ . . . .

1 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 39.45

2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.95

3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.85

. . . . . .

4Χ80μ ΠΠΑ΄ . .

1 ΦΕΝΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡ.-ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ Γ.-ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤ.-ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ Ι. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 39.56

. . . . . .

80Μ ΠΚΑ΄ Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +3.1 . . .

1 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 10.86 3.1

2 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.87 3.1

3 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.93 3.1

4 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.38 3.1

5 ΜΠΑΧΑΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.19 3.1

. . . . . .

80Μ ΠΚΑ΄ Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ : +1.1 . . .

1 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.52 1.1

2 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.70 1.1

3 ΚΑΓΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.98 1.1

4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.06 1.1

5 ΙΣΟΦΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.22 1.1

- ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ DNS

. . . . . .

80Μ ΠΚΑ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΌ ΔΥΟ ΣΕΙΡΕΣ . .

1Σ1 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 10.86 3.1

2Σ1 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.87 3.1

3Σ1 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.93 3.1

4Σ1 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.38 3.1

1Σ2 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.52 1.1

2Σ2 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.70 1.1

3Σ2 ΚΑΓΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.98 1.1

4Σ2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.06 1.1

5Σ1 ΜΠΑΧΑΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.19 3.1

5Σ2 ΙΣΟΦΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.22 1.1

- ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ DNS

. . . . . .

150Μ ΠΚΑ΄ ΑΝΕΜΟΣ : +1.1 . . .

1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 19.87 1.1

2 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΝΘΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.74 1.1

3 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.45 1.1

4 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.82 1.1

5 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.85 1.1

6 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.01 1.1

7 ΜΠΑΧΑΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 23.14 1.1

8 ΙΣΟΦΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.40 1.1

. . . . . .

300Μ ΠΚΑ΄ . . .

1 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.99

2 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 48.05

. . . . . .

600μ ΠΚΑ΄- . . . .

1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.45.74

. . . . . .

1000μ ΠΚΑ΄- . . . .

1 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.12.53

2 ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.23.82

3 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.33.47

. . . . . .

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄ - ΑΝΕΜΟΣ : +1.0 . . . .

1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.84 1.0

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.22 1.0

. . . . . .

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄ . . . .

1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.71

2 ΜΠΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.25

. . . . . .

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ (3κιλ)

1 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.04

2 ΓΕΡΑΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.61

3 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.06

4 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.82

5 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΛΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.54

6 ΤΖΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.40

. . . . . .

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΆ (500γρ)

1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 28.90

2 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.41

3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.04

. . . . . .

4Χ80μ ΠΚΑ΄ . .

1 ΤΑΠΟΥ Ε.-ΜΠΙΤΣΑΚΗ Ν.-ΓΟΥΕΛΣ Μ.-ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ Ε. ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.36

2 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ Φ.-ΤΑΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ Μ.-ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Α.-ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41.86

 

Τα πλήρη αποτελέσματα : xls Αποτελέσματα Αγώνων Δυτικής Κρήτης 2018 62.50 Kb

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 9 από 632

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων