Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Run Greece 2022 - Έναρξη Εγγραφών Εκτύπωση E-mail
Στίβος

RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022  ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ

afisse_run_greece_2022_mini.jpg

O Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.ΓΑ.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ και τον ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, μεγάλο χορηγό την ERGO Ασφαλιστική  και τοπικούς  χορηγούς  τα Super Market  Χαλκιαδάκης, τις Μινωικές Γραμμές και το Σύνδεσμο Τουριστικών και Ταξιδιωτικών Γραφείων Κρήτης, διοργανώνουν τον αγώνα RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ την Κυριακή 10 Απριλίου.

Οι εγγραφές ξεκίνησαν (από 21/3) και γίνονται σύμφωνα με τα παρακάτω:

  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ: Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου (Ισόγειο) 

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 14.00

 

  • ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ (Θύρα 9) και ΠΑΤΕΛΕΣ: Γραμματείες Γυμναστηρίων: Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 21.30

και Σάββατο 09.00 - 16.30

  • Ε.Α.Σ.  Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ: Ε.Α.Κ.Η. (Στάδιο Ελευθερίας)

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 13.00

  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ SUPER MARKET  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ:

- Λεβήνου & Θερίσου

- Κορωναίου 7

- Μαυσώλου & Ηροδότου - Αλικαρνασσός

- Ουλαφ Πάλμε 83

- Ισαύρων & Σοφ, Βενιζέλου Παραλιακή

- Κρασαδάκη Κασομούλη Δελαπόρτα Άγιος  Ιωάννης

-  Κοκκίνη Χάνι

-  Γάζι

Τις ώρες λειτουργίας καταστημάτων

  • Ηλεκτρονικά (από 24/3) μέσα από την ιστοσελίδα της διοργάνωσης 

www.run-greece.gr

 

► Η ενδεικτική συμμετοχή για όλους τους δρομείς των 5 και 10 χλμ. είναι 5 €.

Η συμμετοχή στο παιδικό αγώνα είναι ελεύθερη.

► Ο κάθε δρομέας μπορεί να συμμετέχει σε δύο αγωνίσματα, εκτός από τα παιδία του 2010 - 2011 που συμμετέχουν σε ένα μόνο αγώνισμα.

► Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο του Σ.Ε.Γ.Α.Σ., με στόχο τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας.

Συγκεκριμένα μπορούν να εγγραφούν και να συμμετέχουν  οι δρομείς που θα είναι :

- Πλήρως εμβολιασμένοι, καθώς και οι έχοντες πιστοποιητικό νόσησης Covid-19 σε ισχύ.

- Μη εμβολιασμένοι ενήλικες  (18 ετών και άνω) με PCR εντός 72 ωρών ή Rapid Test* εντός 48 ωρών 

- Μη εμβολιασμένοι ανήλικοι  (κάτω των 18 ετών) με επίδειξη self test εντός 24 ωρών πριν τον αγώνα (συστήνεται την ημέρα του αγώνα).

► Θα διεξαχθούν τρεις αγώνες:


► 10.000μ.  (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες) 

►  5.000μ.   (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες)

►  Παιδικός αγώνας 1.100μ (οι γεννηθέντες/θείσες το 2010 και 2011 μεγαλύτεροι - ρες)

Το RUN GREECE Ηράκλειο θα διεξαχθεί, όπως και το 2021, με εκκίνηση έξω από το Παγκρήτιο στάδιο στην οδό Σπύρου Μουστακλή, η διαδρομή είναι στο παραλιακό μέτωπο προς το «Τάλως», στη συνέχεια επιστροφή και τερματισμό μέσα στο Παγκρήτιο στάδιο.

 


ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ




Τελευταία ανανέωση ( Wednesday, 23 March 2022 )
 
7ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

afisse_v9_mini.jpgΤο 7° Κύπελλο Χειμερινών Ρίψεων θα διεξαχθεί με την Αιγίδα του Υφυπουργείου Αθλητισμού και με τη συνεργασία της Περιφέρειας Κρήτης, του Δήμου Ηροκλεiοu, του Ε.Α.Κ. Ηpaκλεiου, του ΔΟΠΑΦΜΑΗ και της Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 5 Μαρτίου 2022 στο Ηράκλειο Κρήτης, στο Ε.Α.Κ. «Ελευθερίας» Ηρακλείου και στο Παγκρήτιο Στάδιο.

Στον αγώνα δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι αθλητές- τριες, των παρακάτω κατηγοριών:

ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ: που έχουν γεννηθεί το 2002 και μεγαλύτεροι-ες

Κ20 ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ: που έχουν γεννηθεί το 2003 και 2004

Κ18 ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ*: που έχουν γεννηθεί το 2005 και 2006

Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ - ΚΟΡΤΣΙΩΝ*: nou έχουν γεννηθεί το 2007 και 2008

* Η κατηγορία που θα διεξαχθεί θα είναη η Κ18

Την προκήρυξη των αγώνων μπορείτε να την δείτε εδώ: pdf Προκήρυξη 7ο Κύπελλο Ρίψεων 2022 1.56 Mb

Τις συμμετοχές (start list) σε όλες τς κατηγορίες μπορείτε να τις δείτε εδώ: xls Συμμετοχές 7ου Χειμερινού Κυπέλλου Ρίψεων 2022 78.00 Kb

Αποτελέσματα από τους αγώνες να μπορείτε να βρίσκετε εδώ μετά την λήκη κάθε αγωνίσματος σε έγγραφο στο google drive: Αποτελέσματα

  Το τελικό πρόγραμμα των αγώνων: doc Τελικό Πρόγραμμα με συμμετοχές 84.00 Kb

Τελευταία ανανέωση ( Friday, 04 March 2022 )
 
Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης διοργάνωσε στο Ηράκλειο στο ΠΑγκρήτιο Στάδιο ημερίδα Αλμάτων στο Κλειστό Γυμναστήριο και Ημερίδα Σφαιροβολίας σε Ανοικτό στίβο στο Βοηθητικό του Παγκρητίου. Τα αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           6.35        
2              ΒΕΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.83        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       6.03        
2              ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          5.81        
3              ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.75        
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ              2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.79        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2007                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.95        
2              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ                  2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          8.30        
3              ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ            2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          7.97        
4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                   2007                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           4.93        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2008                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.76      
2              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       11.10      
3              ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ         2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           10.00      
4              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       8.80        
ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          0.00        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ18                           ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.40      
2              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             10.15      
3              ΤΟΨΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                       2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.96        
4              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ                   2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.88        
5              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ                          6.84        
6              ΛΕΘΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                    2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.71        
7              ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.52        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ)                                     ΑΝΔΡΕΣ Κ18                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                        ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ                           15.11      
2              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                   2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.38      
3              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       9.78        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΑΝΔΡΕΣ                    ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    1999                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.54      
2              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                  2000                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           9.78        
3              ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΡΙΚΑΡΝΤΟ            1996                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           8.65        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.05        
2              ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ                 2004                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             7.84        
3              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                         2004                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           7.35        
4              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.77        
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.61        
2              ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                  2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.36        
3              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.23        
4              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.98        
5              ΔΕΜΕΝΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ              2009                        Ο.Φ.Η.                                      3.97        
6              ΣΤΙΝΙΑ ΣΑΜΑΝΘΑ                      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             3.91        
7              ΠΑΝΤΑΥΤΣΑΚΗ ΕΕΥΘΕΡΙΑ            2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
8              ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
9              ΧΑΝΤΕΡΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ               2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.79        
10            ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.76        
11            ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.69        
12            ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.66        
13            ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ               2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.63        
14            ΚΞΥΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.53        
15            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ       2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.33        
16            ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ          2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
17            ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ        2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
18            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ             2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.20        
19            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                     2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.19        
20            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.12        
21            ΔΡΑΚΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛ   2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.02        
22            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ                 2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.00        
23            ΚΑΡΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                  2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            2.80        
24            ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ                    2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       2.77        
25            ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2010                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           2.57        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                       ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.60        
2              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.59        
3              ΕΛΜΑΖ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.27        
4              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.18        
5              ΑΣΣΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.16        
6              ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.13        
7              ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.90        
8              ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ            2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.78        
9              ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.67        
10            ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           2.66        
11            ΜΠΟΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                      2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.53        
12            ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.49        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ                        2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.99        
2              ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.59        
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ-ΘΑΛΕΙΑ     2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.20        
4              ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ                   2008                        Ο.Φ.Η.                                      4.20        
5              ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΗ                          2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.07        
6              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ                                2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.02        
7              ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ              2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.72        
8              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                2008                        Ο.Φ.Η.                                      3.52        
9              ΔΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                  2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.37        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                  2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              11.92      
2              ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                      2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             11.70      
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ         11.58      
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           9.17        
5              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ      2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           8.70        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.40      
2              ΤΣΑΤΣΑΠΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.33      
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      12.76      
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ                                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ                           2006                        Ο.Φ.Η.                                      10.77      
2              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2007                        Ο.Φ.Η.                                      10.65      
3              ΓΙΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ                           2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             9.77        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ                       2008                        Ο.Φ.Η.                                      5.21        
2              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2006                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.05        
3              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2006                        Ο.Φ.Η.                                      5.03        
4              ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                 2005                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.95        
5              ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.71        
6              ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΙ                             2003                        Ο.Φ.Η.                                      4.56        
8              ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ                        2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.48        
9              ΜΠΟΚΑ ΑΝΝΑ                           2005                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.11        
10            ΤΡΕΒΙΖΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ                    2004                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.72        
11            ΓΚΙΟΛΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                 2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.18        
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ                         2004                        Ο.Φ.Η.                                      13.00      
2              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 2006                        Ο.Φ.Η.                                      11.79      
3              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           11.43      
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΜΕΤΖΙΤΟΦ ΝΤΙΝΑ                      1999                        Ο.Φ.Η.                                      1.70        
2              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.55        
3              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ                  2005                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.50        
4              ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2004                        Ο.Φ.Η.                                      1.45        
5              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.45        
6              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.45        
7              ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.40        
8              ΔΡΑΓΑΣΗ ΜΑΡΙΑ                        2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.35        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     2006                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.85        
2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.70        
3              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.65        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  2006                        Ο.Φ.Η.                                      6.00        
2              ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ               2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.79        
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.62        
4              ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.62        
5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.57        
6              ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.54        
7              ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           5.51        
8              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.29        
9              ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ              2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.23        
10            ΕΡΓΑΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                  2008                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.79        
11            ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ     2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.35        
12            ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ        2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.26        
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      0.00        

 

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα σε αρχείο excel xls Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα 41.00 Kb

 

Τελευταία ανανέωση ( Tuesday, 15 February 2022 )
 
Ημερίδα Κλειστού Ιεράπετρας 2022 Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Ημερίδα Κλειστού στίβου στην Ιεράπετρα, στο Κλειστό Γυμναστήριο της πόλης διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης με συμμετοχή αθλητών από τα σωματεία της Κρήτης. Τα αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε παρακάτω.

60__16__mini.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                                           ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ   

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022                                                 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ, ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ          

 

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ14                                                                

1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            8.52

2              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            8.75

3              ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009                        ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.93

4              ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΙΩΑΑΝΝΑ              2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.20

5              ΤΡΥΠΙΑ ΝΕΦΕΛΗ        2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            9.21

6              ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ       2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            9.34

7              ΣΜΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    2010        397349    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              9.44

8              ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ          2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.53

9              ΠΕΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             9.55

10            ΔΕΜΕΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2009                        ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              9.64

11            ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ            2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.64

12            ΑΣΠΡΟΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.66

13            ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΒΕΝΙΑ 2009        397347    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              9.71

14            ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ      2009        394509    ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           9.71

15            ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            9.72

16            ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             9.73

17            ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ      2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             9.97

18            ΦΕΡΓΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.03

19            ΠΙΤΟΠΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.16

20            ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ             2009                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.17

21            ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       2010                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            10.25

22            ΝΤΟΤΣΙ ΣΑΜΠΙΝΑ      2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.56

23            ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         11.27

24            ΠΥΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             11.50

25            ΝΤΩΝΑ ΑΝΤΕΛΛΑ       2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             12.13

 

60Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ14                                                                      

1              ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         2009                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             8.42

2              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             8.66

3              ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           2009                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ            8.71

4              ΑΪΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ             2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         8.73

5              ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      2009                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ            8.99

6              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        2009                        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ           9.14

7              ΑΣΣΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             9.34

8              ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         2009                        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ           9.43

9              ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             9.47

10            ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ               2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.54

11            ΕΛΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             9.58

12            ΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             9.86

13            ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.46

14            ΘΩΜΑΪ ΦΩΤΙΟΣ         2010                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.55

 

60μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                                                                    

1              ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ               2008                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            8.16

2              ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ           2007                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        8.38

3              ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           8.47

4              ΒΕΝΕΡΗ ΑΡΕΤΗ          2008        395275    Ο.Φ.Η.      8.59

5              ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2007                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         8.60

6              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ            2008                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         8.60

7              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ               2007        389510    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.61

8              ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  2007                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             8.64

9              ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ        2008        395274    Ο.Φ.Η.      8.65

10            ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            2007        373269    Ο.Φ.Η.      8.69

11            ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007        377498    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.79

12            ΠΥΤΙΚΑΚΗ ΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ               2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           8.85

13            ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΑΓΑΠΗ  2008        146          ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.96

14            ΜΠΕΚΙΡΑΪ ΣΑΡΑ         2007                        Ο.Φ.Η.      8.96

15            ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΑΝΩ             2007        377501    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              9.03

16            ΚΑΚΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008                        Ο.Φ.Η.      9.06

17            ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ             2007                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        9.17

18            ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            2008                        Ο.Φ.Η.      9.32

19            ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2007        388004    ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ                9.34

20            ΑΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ     2008                        Ο.Φ.Η.      9.34

21            ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΔΙΑΝΗ 2008                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             9.53

22            ΣΙΦΑΪ ΣΕΛΙΟΝΑ          2007                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.86

23            ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ              2008                        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ           13.21

                ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ     2008                        Ο.Φ.Η.      DNF

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                                                                    

1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            10.41

 

60Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16                                                                   

1              ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ   2007                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.52

2              ΞΟΜΠΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        8.14

3              ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2008                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            8.16

4              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ          2007        377495    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.48

5              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         2007        394592    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             8.48

6              ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2008        142          ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.62

                ΣΦΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            2008        390795    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             DNF

 

60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                         

1              ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      2005        391021    Ο.Φ.Η.      8.14

2              ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2005        366777    Ο.Φ.Η.      8.41

3              ΚΗΠΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ             2006        395293    ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           8.42

4              ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ         2004        352172    Ο.Φ.Η.      8.47

5              ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2005        377503    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.67

6              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   2005                        Ο.Φ.Η.      8.68

7              ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ-ΙΩΑΝΝΑ      2005        351019    Ο.Φ.Η.      8.73

8              ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ              1997        390785    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             8.79

9              ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΙ             2003                        Ο.Φ.Η.      8.82

10            ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2006        377497    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              8.90

11            ΣΦΥΡΑΚΗ ΣΤΥΙΑΝΗ    2006        354504    ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           8.91

12            ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ-ΣΟΦΙΑ         2006        388005    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             8.93

13            ΒΑΛΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ        2006                        Ο.Φ.Η.      9.15

14            ΣΠΑΣΟΦΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΡΡΙΚΑ     2006        390784    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             9.38

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                         

1              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ       2003                        Ο.Φ.Η.      9.66

 

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                                                                     

1              ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ   2007                       ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        9.47

2              ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2007                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.78

3              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         10.32

 

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 (0.76)                                                                            

1              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ            2008                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         9.78

2              ΒΑΛΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ        2006                        Ο.Φ.Η.      11.20

                ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ         2006                        Ο.Φ.Η.      DNF

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 (0.91)                                                                             

1              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ              2005                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         8.33

2              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        2005                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        9.75

3              ΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ          2006                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        10.39

-               ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2006                        Ο.Φ.Η.      DNF

 

60Μ ΕΝΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                            

1              ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ             2000                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            9.04

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ14                                                                   

1              ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2009                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            4.23

2              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ          2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ           4.16

3              ΑΪΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ             2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         4.14

4              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     2010                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            4.11

5              ΑΣΣΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ           3.87

6              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ               2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         3.87

7              ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         2009                        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ           3.83

8              ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ               2011                        ΑΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ             3.81

9              ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ           3.80

10            ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        2009                        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ           3.77

11            ΕΛΜΑΣ ΝΙΚΟΣ           2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ           3.52

12            ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010                        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            2.34

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                                                                

1              ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.18

2              ΣΜΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    2010        397345    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              3.90

3              ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ                2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85

4              ΔΕΜΕΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2009                        Ο.Φ.Η.      3.85

5              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.81

6              ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ          2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         3.65

7              ΑΣΠΡΟΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         3.63

8              ΤΡΥΠΙΑ ΝΕΦΕΛΗ        2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.62

9              ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ               2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.62

10            ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ                2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         3.61

11            ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜ 2009                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         3.60

12            ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ       2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.54

13            ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ          2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.50

14            ΠΑΥΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ    2009        397348    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              3.49

15            ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.49

16            ΛΑΥΕΡΕΝΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    2009        384509    ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           3.45

17            ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.15

18            ΞΥΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          2.71

19            ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          2010                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         2.57

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                                                                

1              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ               2007        389510    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              4.81

2              ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             4.74

3              ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2007                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         4.72

4              ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007        377498    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              4.66

5              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         4.51

6              ΜΠΑΚΙΡΑΪ ΣΑΡΑ        2007                        Ο.Φ.Η.      4.46

7              ΜΥΣΙΡΛΙΔΗ ΕΛΙΖΑ      2007        383958    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              4.30

8              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΕΛΙΟΥ          4.24

9              ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ   2007                        Ο.Φ.Η.      4.20

10            ΚΙΟΚΑΪ ΕΒΙ 2007                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        4.15

11            ΒΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ      2007        389507    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ              4.05

12            ΑΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ     2008                        Ο.Φ.Η.      4.02

13            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        2008        387790    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             3.79

14            ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΗ          2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΕΛΙΟΥ          3.78

15            ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2007        388004    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             3.74

16            ΑΡΧΑΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ      2007                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           3.72

17            ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΕΛΙΟΥ          3.69

18            ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ          2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΕΛΙΟΥ          3.04

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                     

1              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ       2003                        Ο.Φ.Η.      5.02

2              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ       2006                        Ο.Φ.Η.      4.99

3              ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ         2006                        Ο.Φ.Η.      4.88

4              ΕΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ            2006                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             4.69

5              ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    2005                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        4.63

6              ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 2005                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        4.63

7              ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ               2006                        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        4.48

8              ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ            2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           4.22

9              ΣΠΑΣΟΦΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΡΡΙΚΑ     2006        390784    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             4.07

10            ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ               2004        363860    ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ    3.98

11            ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ   2006        388005    ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ             3.73

12            ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΑ                2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           3.33

                ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ  2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           0.00

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                                           

1              ΣΑΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006        376083    ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             1.75

2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.70

3              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.60

4              ΣΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΥΟΗΛ       2006        371639    ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             1.55

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                        

1              ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ  2004                        Ο.Φ.Η.      1.50

1              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.50

3              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.45

4              ΔΡΑΓΑΣΗ ΜΑΡΙΑ        2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.40

5              ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.40

6              ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ           2005        367106    ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             1.35

7              ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.25

8              ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΗ          2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.15

9              ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΘΕΑΝΩ  2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.10

10            ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ            2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.05

                ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2009                        Ο.Φ.Η.      0.00

                ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΑ                2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           0.00

                ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ               2005        367105    ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ             0.00

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16                                                                            

1              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             2007                        Ο.Φ.Η.      13.08

2              ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           13.00

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16                                                                         

1              ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ           12.46

2              ΜΠΟΝΙΑ ΑΝΝΑ          2008                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             11.78

3              ΣΦΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   2008                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             11.32

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΎΝ ΑΝΔΡΩΝ                                                                        

1              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2006                        Ο.Φ.Η.      11.84

2              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           11.42

3              ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           11.14

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΎΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                      

3              ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ         2006                        Ο.Φ.Η.      10.25

1              ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ         2006                        Ο.Φ.Η.      10.72

2              ΔΟΪΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     2006                        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             10.60

 

60Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                                         

1              ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ                     2001                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           7.32

2              ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           7.41

3              ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ          2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          7.41

4              ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           7.43

5              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ              2005                        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         7.45

6              ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ                   2007                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           7.46

7              ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2002                        ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                        7.49

8              ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           7.58

9              ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2002                        ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ                             7.64

10            ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ             2000                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          7.65

11            ΖΕΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ                     2005                        Ο.Φ.Η.                                      7.72

12            ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       2006        379437    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                              7.77

13            ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             7.77

14            ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ              2005                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             7.85

15            ΑΛΕΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          7.89

16            ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                    2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          7.91

17            ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΙΟΣ             2005        389501    ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                              8.00

18            ΝΤΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                    2006                       ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             8.13

19            ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           8.13

20            ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2006                        ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                        8.15

21            ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          8.16

22            ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              1968                        Ο.Φ.Η.                                      8.18

23            ΒΑΛΗΞΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ                  2003                        Ο.Φ.Η.                                      8.19

24            ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          8.28

25            ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ        2006                        ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ                             8.35

26            ΛΙΛΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 2004                        Ο.Φ.Η.                                      8.36

27            ΣΦΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            2008                        ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ                             8.60                                                        

 

 Τα αποτελέσματα σε αρχείο Word:doc results_hmerida_ks_ierapetras_2022 98.50 Kb

Τα αποτελέσματα σε αρχείο Excel xls results_hmerida_ks_ierapetra_5_feb_2022 52.00 Kb


 

Τελευταία ανανέωση ( Sunday, 06 February 2022 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
8ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου 2022 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

8ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2022

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΡΟΜΟΥ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΔΟ

1800 Μ. Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ                                                       2007-2008                                           

1              214         ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΕΛΛΗ                           2008       ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                               7.11.02

2              205         ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             2008       ΑΟΛ                                                       7.13.68

3              208         ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ         2008       ΑΟΛ                                                       7.17.62

4              212         ΚΑΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ                                 2007       ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                               7.27.82

5              202         ΠΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                              2007       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                                       7.31.29

6              209         ΚΟΥΒΑΡΤΑ ΣΟΦΙΑ                            2007       ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                               7.34,84

 

2700 Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ                          2005-2006                                           

1              ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ                                                 2006       ΑΟΛ                                       10.39.72

2              ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                              2006       ΟΦΗ                                      10.52.54

3              ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                              2006       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                       11.06.61

4              ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ                                                         2006       ΟΦΗ                                      11.07.34

5              ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ                                     2006       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                         12.09.88

6              ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                  2005       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     12.13.97

 

2700Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΜΑΘΗΤΕΣ                                 2007-2008                                           

1              ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                  2007       ΑΟΛ                                       9.34.19

2              ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                           2008       ΟΦΗ                                      9.35.53

3              ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                               2008       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                         9.35.91

4              ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                       2007       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                       9.56.59

5              ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                  2007       ΑΟΛ                                       10.03.16

6              ΞΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                2007       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     10.38.78

 

900M K14 ΑΓΟΡΙΩΝ-ΜΑΘΗΤΩΝ                               2009-2010                                                           

1              ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ                                    2009       ΟΦΗ                                      3.09.19                 

2              ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                             2010       ΑΟΛ                                       3.15.43                 

3              ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ                                         2009       ΟΦΗ                                      3.19.28                 

4              ΚΕΚΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                   2010       ΓΕΗ                                         3.19.58                 

5              ΚΑΜΑΛΕΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ                         2009       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     3.23.92                 

6              ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                            2010       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     3.24.40                 

 

900Μ Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ -ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ                      2009-2010                                           

1              ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                            2010       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     3.11.72

2              ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜ                                   2009       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     3.17.00

3              ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                               2010       ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                       3.18.23

4              ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                                    2009       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                       3.25.57

5              ΡΙΤΣΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                         2009       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                       3.25.95

6              ΚΕΝΤΡΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ                                     2010       ΑΟΛ                                       3.26.56

                                                                                                               

900Μ Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ-ΜΑΘΗΤΩΝ                               2011-2012                                           

1              ΑΙΛΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                  2011       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     3.26.82

2              ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                  2011       Α.Π.Σ ΔΑΙΔΑΛΟΣ               3.31.80

3              ΡΟΥΣΑΚΗΣ                                                          2011       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     3.46.58

4              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                           2012       ΑΟΛ                                       3.47.69

5              ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                             2012       ΑΟΛ                                       3.51.83

6              ΠΑΝΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                             2011       Γ.Σ.ΑΙΟΛΟΣ                         3.52.55

 

900Μ Κ12 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ                                                       2011-2013                                           

1              ΚΕΝΤΡΙΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ                               2012       ΑΟΛ                                       3.38.94

2              ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ                                     2012       ΟΦΗ                                      3.58.12

3              ΑΛΕΞΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                                            2012       ΑΟΛ                                       4.03.31

4              ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                     2011       ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                      4.06.81

5              ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ                                        2011       ΟΦΗ                                      4.15.00

6              ΔΕΒΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                    2011       ΑΟΛ                                       4.20.64

 

3600Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ-ΜΑΘΗΤΩΝ                                             2005-2006                                           

1              ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                   2005       ΑΟΛ                                       12.32.64

2              ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                 2005       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                         12.32.99

3              ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ                               2006       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                       13.13.06

5              ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ                   2005       ΑΟΛ                                       13.26.08

5              ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                              2005       ΑΟΛ                                       13.29.04

6              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣΓΙΩΡΓΟΣ                                     2006       ΑΓΣΙ                                       13.42.65

 

 

10000Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                                                                           

1              ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                        1984       ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛ                32.26.50

2              ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ                                          1973       ΟΦΗ                                      34.12.19

3              ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                               1986       ΟΦΗ                                      38.03.25

4              ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                                                                39.03.07

5              ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                     1956       ΟΦΗ                                      39.38.57

6              ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                   1991       ΣΔΥΠ                                     40.18.75

 

10000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                                                        

1              ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                                     1977       ΟΦΗ                                      40.35.38

2              ΖΑΡΑΦΟΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ                                     1981                                                       44.11.85

3              KATERZABEKOVA LENKA                               1988                                                       44.22.29

4              ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ                                         1989       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                         44.39.88

5              ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                                                                                                     45.08.39

6              ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                      1976       ΣΗΤΕΙΣΚΟΣ                          45.20.65

 

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                                       

1              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ                                         1991       ΑΟΛ                       18.49.1 

2              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                1983       ΟΦΗ                      19.16.9 

3              ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                    1970       ΟΦΗ                      19.19.3

4              ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                            1967       ΟΦΗ                      19.30.7

5              ΜΑΡΝΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                     1972       ΓΕΗ                         20.28.4

6              ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                 1972       ΣΔΥ ΜΕΓ/ΣΟΣ     22.02.4 

 

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                                    

1              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ                                                                                        19:22.2

2              ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ                1982                                       22:59.9

3              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΟΠΗ                                           1976                                       24:14.6

4              ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΚΗ ΜΑΡΙΑ                                 1986                                       24:30.6

5              ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ                            1988                                       25:20.5

6              ΠΑΠΑΚΑΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ                                1972                                       25:47.7

 

ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΣ

ΣΦΑΙΡΑ Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ 2011-2012                                                                                                              

1              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                  2011       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                             5.67

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                    2009-2010                                           

1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                              2009       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                             5.68

2              ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΔΗ                                    2010       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                             5.24

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ14 ΑΓΟΡΙΑ                                                        2009-2010                                           

1              ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          2009       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                                         8.78

2              ΝΤΕΡΒΙΣΛΑΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                         2009       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                                         7.65

3              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                             2010       ΓΕΗ                                                         6.90

4              ΔΡΑΚΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ                                        2010       ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                               6.46

5              ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                  2010       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                             6.05

6              ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΝΤΣ                                              2009       ΑΙΟΛΟΣ                                                5.42

ΜΗΚΟΣ ΑΝΕΥ ΦΟΡΑΣ Κ14 ΑΓΟΡΙΑ                           2009-2010                                                                           

1              ΣΑΡΑΦΗΣ ΡΑΦΑΗΛ                                         2010       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     2.26                       

2              ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                           2010       ΑΟΛ                                       2.02        2.01        1.94

3              ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      2009       ΑΟΛ                                       2.02        2.01        1.86

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΕΥ ΦΟΡΑΣ Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                       2009-2010                                                                           

1              ΠΡΑΜΑΤΣΙΩΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ                            2009       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     2.14                       

2              ΑΠΡΟΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ                         2009       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     2.13                       

3              ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ                                   2010       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     2.00                       

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ                                                   2007-2008                                           

1              ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                             2008       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     11.55

2              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ                                        2007       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ             10.61

3              ΚΑΤΣΟΥΡΙ ΔΙΟΝΗΣ                                           2007       ΓΕΗ                                         10.52                    

 

ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                    2007-2008                                           

1              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ                              2008       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     2.25

2              ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ                                      2007       ΑΙΟΛΟΣ                                2.22

3              ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                          2007       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     2.16

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                   2007-2008                                           

1              ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                2007       Α.Ο.ΚΙΣΣΑΜΟΥ                  10.31

2              ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                                     2007       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     9.00

3              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ                              2008       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     8.35

 

ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ                                                    2007-2008                                           

1              ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ                                       2007       ΑΟΛ                                       2.54

2              ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ                                     2007       ΑΟΛ                                       2.42

3              ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                     2007       ΑΟΛ                                       2.37                                       

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ                                                   2005-2006                                           

1              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                       2005       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ             12.60

2              ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                    2005       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     11.43

3              ΓΙΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          2005       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ                         11.33

 

ΣΦΑΙΡΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                 2005-2006                                           

1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                   2005       Α.Ο.ΚΙΣΣΑΜΟΥ                  10.65

2              ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                                2005       ΠΗΓΑΣΟΣ                             10.30

3              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                                           2006       ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ             10.02

 

ΜΗΚΟΣ Κ18  ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                2005-2006                                           

1              ΠΑΝΤΕΡΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ                    2005       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     2.33

2              ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡ                              2006       ΓΕΗ                                         2.10

3              ΣΠΑΣΟΦΚΑ ΜΕΛΙΝΑ                                       2006       ΑΙΟΛΟΣ                                1.91

 

ΜΗΚΟΣ Κ18  ΑΝΔΡΩΝ                                                   2005-2006                                           

1              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                 2005       Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ                     2.76

2              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                 2006       ΑΟΛ                                       2.58

3              ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   2006       ΑΟΛ                                       2.54

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                          2004 &ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ                                   

1              ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ                                              1995       ΑΟΛ                                       2.18

2              ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ                                         2004       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     2.05

3              ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                     1984       ΟΦΗ                                      2.01

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                             2004 & ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ                                  

1              ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ                              2004       Γ.Σ.ΝΕΑΡΧΟΣ                     2.74

2              ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                1973       ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ                  2.48

 

ΣΦΙΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2004& ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ                                                                                                            

1              ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                          1998       ΟΦΗ                                      12.50

                ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡ                              2005       Α.Ο.ΚΙΣΣΑΜΟΥ                  9.38

                ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                                2005       ΠΗΓΑΣΟΣ                             7.90                                                       

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 19 - 27 από 749

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων