Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Run Greece Hr;aκλειο 2016 - Δελτίο Τύπου Εκτύπωση E-mail
Διάφορα
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (Ηράκλειο: 16/3/16)

2016_run_herakleion_afisa_final_outline_greeng_page_1_mini.jpg

ΘΕΜΑ: Αγώνες πόλης για όλους «RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016


Με εντατικό ρυθμό συνεχίζονται η προετοιμασία και οι εγγραφές για τη συμμετοχή στη μεγάλη γιορτή του αθλητισμού και του πολιτισμού, με την ονομασία «RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ», που διοργανώνουν για τέταρτη χρονιά στο Ηράκλειο, ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ., η Περιφέρεια Κρήτης, η Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου, ο Δήμος Ηρακλείου και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, με μεγάλο χορηγό τη WIND, την Κυριακή 17 Απριλίου και με το παρακάτω πρόγραμμα.

10.00: Αγώνας Δρόμου 10 χλμ. Ανδρών-Γυναικών (Από έτος γέννησης 2003 και μεγαλύτεροι / μεγαλύτερες).

11.30: Αγώνας Παιδιών 900μ. Αγοριών και Κοριτσιών (Μαθητών/τριών Δημοτικών Σχολείων Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄τάξη).

11.45: Αγώνας Δρόμου 5 χλμ. Ανδρών-Γυναικών (Από έτος γέννησης 2003 και μεγαλύτεροι / μεγαλύτερες).

Η εκκίνηση και ο τερματισμός θα είναι στην ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, όπως και πέρυσι.

Το μεγάλο αυτό κοινωνικό και αθλητικό γεγονός το έχουν κυριολεκτικά «αγκαλιάσει» όλοι οι κάτοικοι του Ηρακλείου, αλλά και μεγάλος αριθμός ατόμων από τα Χανιά, το Ρέθυμνο και το Λασίθι, που συνδυάζουν μια εκδρομή στο Ηράκλειο με τη συμμετοχή τους στις εκδηλώσεις.

Ειδικά για το 2016 στους δρομείς του RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ αλλά και στους συνοδούς τους, που θα επιλέξουν να έλθουν από όλη την Ελλάδα στο Ηράκλειο θα παρέχεται 50% έκπτωση στα εισιτήρια των ΜΟΝΩΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ (MINOAN LINES) και ειδικές τιμές για τη διαμονή τους στο ξενοδοχείο 5* APOLLONIA BEACH HOTEL. Θα παρέχονται επίσης από τον ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ εκπτωτικές τιμές από μεγάλο αριθμό καταστημάτων.

Αν και είναι οι πρώτες ημέρες των εγγραφών υπάρχει ήδη μεγάλη προσέλευση.

Ειδικά στον αγώνα παιδιών - μαθητών Δημοτικών Σχολείων υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον από τις ακαδημίες των αθλητικών σωματείων και προβλέπεται ότι μέχρι 4 Απριλίου θα έχουν καλυφτεί όλες σχεδόν οι διαθέσιμες θέσεις.

Είναι ιδιαίτερα σημαντικό ότι δηλώνουν συμμετοχή ολόκληρες οικογένειες, που θα διασχίσουν τις διαδρομές μέσα στο ιστορικό κέντρο του Ηρακλείου αλλά και στο παραλιακό μέτωπο, με όποιον τρόπο ο καθένας επιθυμεί, ΒΑΔΙΖΟΝTAΣ ή τρέχοντας.


Οι εγγραφές για όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται καθημερινά.


Όταν εξαντληθούν οι αριθμοί συμμετοχής οι εγγραφές θα κλείσουν αυτόματα.

Ανώτατο αριθμητικό όριο εγγραφών:

10 χλμ: 600 εγγραφές

5 χλμ: 3.000 εγγραφές

Αγώνας παιδιών: 900 εγγραφές


Τονίζεται ιδιαίτερα ότι την Κυριακή 17/4 το πρωί πριν από τους αγώνες, δεν θα γίνονται εγγραφές και δεν θα επιτρέπεται η συμμετοχή σε κανένα δρομέα χωρίς αριθμό.


- Σε αυτόν τον αγώνα ΝΙΚΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ.


- Για τις δηλώσεις συμμετοχής τους που θα γίνουν μέχρι την ΤΡΙΤΗ 5 Απριλίου (ειδικά για τις ομαδικές δηλώσεις σχολείων, σωματείων κ.λ.π. ισχύει μέχρι τη ΔΕΥΤΕΡΑ 4 Απριλίου και ώρα 14.00), οι δρομείς θα παραλάβουν τον αριθμό τους με τυπωμένο επάνω το ονοματεπώνυμό τους.


Όσοι εγγραφούν από 6 μέχρι και 12 Απριλίου, θα παραλάβουν αριθμό συμμετοχής και θα τρέξουν (εφ' όσον υπάρχουν διαθέσιμοι αριθμοί συμμετοχής), αλλά χωρίς να είναι τυπωμένο επάνω το ονοματεπώνυμό τους.

Έγγραφες μετά τις 12 Απριλίου θα είναι δυνατές, μόνο εάν δεν έχουν συμπληρωθεί τα όρια συμμετοχής και μόνο το Σάββατο 16 Απριλίου στο Παγκρήτιο Στάδιο από τις 10.00 το πρωί.


Η εγγραφή γίνεται υποβάλλοντας την ειδική έντυπη αίτηση.


ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ - ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:


- Περιφέρεια Κρήτης, Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου, 1ος όροφος (από 08.30 μέχρι 15.00). Τηλ.: 2813 400244 - 2813 400243


- Δήμος Ηρακλείου, Tμήμα Πολιτισμού, Αθλητισμού, Νέας Γενιάς & Εθελοντισμού, Δημοτικό Κτίριο Ανδρόγεω, 3ος Όροφος (από 09.00 μέχρι 14.00). Τηλ.: 2813 409232


- Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, Στάδιο Ελευθερίας, Πλατεία Κόρακα - Χανιόπορτα (από 09.00 μέχρι 14.00 και 17.00 μέχρι 20.00). Τηλ.: 2810253587.


  • Επίσης η εγγραφή γίνεται και ηλεκτρονικά στο σαιτ της διοργάνωσης:

run-greece.gr


Στους συμμετέχοντες θα δίνονται:

- Προσωπικός αριθμός (με το όνομα του τυπωμένο, εφ' όσον εγγραφεί έγκαιρα και μέχρι 5 Απριλίου)

- Παραμάνες

- Αναμνηστικό Μετάλλιο για όλους όσους τερματίσουν

- Υγρά και φρούτα κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος του αγώνα




Επιπλέον και μόνο για τα 10 και 5 χλμ:


- Τσάντα διαχείρισης ρουχισμού και Αυτοκόλλητο με τον ίδιο προσωπικό αριθμό

- Έντυπο με Τεχνικές Οδηγίες για τη διοργάνωση

- Τσιπ ηλεκτρονικής χρονομέτρησης ενσωματωμένο στον αριθμό.



ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

 
Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Στιβου Χανίων - Ηρακλείου 2016 Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις
ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

polyathla_2016_2mini.jpgΜε δεκάδες χαμόγελα, πολλά χαρούμενα πρόσωπα και ενθουσιώδεις φωνές, θα γεμίσει την ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ το Εθνικό Στάδιο Χανίων, αφού θα διεξαχθεί εκεί το ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

Τους αγώνες διοργανώνει η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με την υποστήριξη από την Περιφέρεια Κρήτης, τις Περιφερειακές Ενότητες Χανίων, Ηρακλείου και το Εθνικό στάδιο Χανίων.

Το Αναπτυξιακό πρωτάθλημα περιλαμβάνει αγώνες ΠΟΛΥΑΘΛΩΝ για αθλητές και αθλήτριες 12 και 13 ετών. Το κάθε παιδί συμμετέχει σε τρία αγωνίσματα (ένα δρόμο, ένα άλμα και μία ρίψη).

Τα αγόρια θα συμμετέχουν στα 60 ή στα 1.000. στο μήκος και στο μπαλάκι.

Τα κορίτσια θα συμμετέχουν στα 60 εμπόδια ή στα 1.000. στο ύψος και στη σφαίρα.


Προβλέπεται πολύ μεγάλη συμμετοχή 200 περίπου νεαρών αθλητών, αφού τα σωματεία μας δίνουν ιδιαίτερη βαρύτητα στην προσέλκυση και αξιοποίηση νέων παιδιών, μέσα από ειδικά προγράμματα εκμάθησης του κλασικού αθλητισμού και υποστήριξης των δραστηριοτήτων των παιδιών από το σύνολο των οικογενειών τους.

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

 

p { margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); text-align: justify; }p.western { font-family: "Arial",sans-serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Arial",sans-serif; font-size: 10pt; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); }

11.30

60 ΠΠ Β΄

(Α΄ & Β΄ Γκρουπ)

Μήκος

(Γ΄ Γκρουπ)

(Για όσους συμμετέχουν στα 1.000)


Ύψος

(Α΄ Γκρουπ)

Σφαίρα

(Β΄ Γκρουπ)

12.00



Μπαλάκι

(Γ΄ Γκρουπ)

(Για όσους συμμετέχουν

στα 1.000)



12.30


Μήκος

(Α΄ Γκρουπ)

Μπαλάκι

(Β΄ Γκρουπ)



13.00

1.000 ΠΠ Β΄

(Γ΄ Γκρουπ)





13.15




Ύψος

(Β΄ Γκρουπ)

Σφαίρα

(Α΄ Γκρουπ)

13.30


Μήκος

(Β΄ Γκρουπ)

Μπαλάκι

(Α΄ Γκρουπ)



14.15

1.000 ΠΚ Β΄

(Α΄ & Β΄ Γκρουπ)





14.30

60 Εμπ. ΠΚ Β΄

(Α΄ & Β΄ Γκρουπ)





 

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 02 Μάρτιος 2016 )
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΣ 2016 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Τα αποτελέσματα από ταο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου όπου ξεχώρισαν με τις νίκες τους οι Στέφανος Λυκούργος Τσάκωνας (60μ - ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος), Ειρήνη Βασιλείου (ΓΕΗ) 400μ, Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ ΛΑσηθίου 3000μ), Ευαγγελία Γερομαρκάκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας Σφαιροβολία) ήταν τα παρακάτω

Β' ημέρα - Κυριακή 14 Φεβρουαρίου 2016 - Τελικοί

200 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1. 05 166 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.48 9 
2. 03 439 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21.90 7 
3. 04 313 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.12 6 
4. 04 440 ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.19 5 
5. 05 273 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.38 4 
6. 03 145 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 22.40 3 
7. 02 182 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.86 2 
8. 02 376 ΦΥΣΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 22.90 1 
9. 01 238 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 23.17 
10. 01 362 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 23.66 

200 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 iliou_ferra_200_2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 04 209 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 23.89 9 
2. 05 238 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.22 7 
3. 03 333 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 24.70 6 
4. 03 262 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24.83 5 
5. 04 232 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 25.06 4 
6. 02 348 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25.92 3 
7. 02 300 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.02 2 
8. 01 251 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΑΠΟΕΛ 26.07 1 
9. 01 129 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26.20 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 05 385 ΠΙΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 25.72 

800 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1. 04 310 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:51.55 9 
2. 02 393 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:52.30 7 
3. 02 259 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:53.83 6 
4. 05 274 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:54.27 5 
5. 03 228 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:54.49 4 
6. 01 288 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:56.29 3 
7. 02 155 ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Α.Ε.Κ 2:01.70 2 
8. 03 347 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:02.34 1 
9. 04 138 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2:03.72 

800 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1. 05 343 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 1984 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:05.80 9 
2. 03 225 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:06.66 7 
3. 04 327 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2:14.30 6 
4. 02 197 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2:15.07 5 
5. 04 145 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:17.01 4 
6. 02 186 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:17.43 3 
7. 01 350 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 1994 Π.Α.Ο.Κ. 2:17.49 2 
8. 04 207 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1995 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 2:22.15 1 
9. 03 134 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:22.29 
10. 04 144 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:22.97 
11. 02 146 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:28.50 
12. 02 372 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 2:33.58 
13. 05 395 ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ-ΕΛΙΣΣΑΒΕ 1996 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 2:36.87 
14. 01 374 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 2:40.73 

60 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

 60m_emp_ks__2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 06 159 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Ε.Κ 8.11 9 
2. 04 272 ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.12 7 
3. 07 403 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 8.23 6 
4. 02 239 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 8.33 5 
5. 03 187 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 8.36 4 
5. 01 323 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.36 4 
7. 08 160 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1995 Α.Ε.Κ 8.37 2 
8. 05 432 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1978 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 8.40 1 
9. 06 282 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8.41 
10. 07 364 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 8.55 
11. 04 350 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8.66 
12. 02 110 ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.81 
13. 08 104 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.87 
14. 01 336 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.95 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 05 499 ΤΡΑΙΚΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΝ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 7.79 

60 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1. 04 221 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.26 9 
2. 02 356 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.80 7 
3. 03 185 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 8.81 6 
4. 05 205 ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕ 8.82 5 
5. 06 181 ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8.97 4 
6. 07 277 ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 Α.Ε.Κ 8.99 3 
7. 06 206 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕ 9.14 2 
8. 04 108 ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1996 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 9.23 1 
9. 08 317 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9.25 
10. 07 264 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.27 
11. 05 194 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.35 
12. 03 159 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.64 
13. 02 133 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΕΛΙΣΣΑΝ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.80 

3000 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1. 04 286 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8:12.35 9 
2. 10 142 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8:21.38 7 
3. 01 141 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8:23.03 6 
4. 05 294 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:32.03 5 
5. 08 295 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:45.45 4 
6. 06 444 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:46.30 3 
7. 11 229 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8:50.21 2 
8. 10 107 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:52.93 1 
9. 07 139 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8:53.40 
10. 02 154 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 Α.Ε.Κ 8:56.65 
11. 02 293 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:58.25 
12. 07 327 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9:00.87 
13. 05 477 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 9:01.96 
14. 08 465 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9:02.95 
15. 06 378 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9:05.11 
16. 03 143 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 9:07.50 
17. 01 115 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:11.06 
18. 06 240 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ 9:22.28 
19. 03 140 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 9:23.31 
20. 09 389 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9:24.51 
21. 05 517 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 9:26.91 
22. 09 209 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9:27.40 
23. 08 283 ΣΕΧΟΥ ΜΕΝΣΟΥΡ 1997 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 9:32.51 
24. 02 320 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9:34.51 
25. 01 498 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟ 1993 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9:37.69 
26. 04 156 ΤΖΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΕΡΑΠΩ 1999 Α.Ε.Κ 9:41.62 
27. 07 176 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 9:44.12 
28. 10 248 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11:28.25 
χ 11 352 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 04 476 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 11 349 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 03 137 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 09 287 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

3000 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ

maniadaki_panel_ks_2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 11 188 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:12.35 9 
2. 10 364 ΛΑΓΩΝΙΔΟΥ ΡΟΔΑΜΑ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:18.22 7 
3. 16 182 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ-ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1984 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10:21.72 6 
4. 12 380 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:25.20 5 
5. 17 353 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:25.44 4 
6. 08 323 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:34.67 3 
7. 02 164 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 10:34.95 2 
8. 18 370 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:51.30 1 10.51.291 
9. 14 381 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11:03.86 
10. 04 246 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:17.14 
11. 03 155 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11:20.19 
12. 07 373 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11:33.06 
13. 06 198 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 11:44.28 
14. 05 304 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11:52.57 
15. 13 156 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12:01.87 
χ 09 101 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 15 122 ΛΑΓΩΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 19 352 ΧΡΥΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 9:58.32 
2. 01 311 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 10:51.30 10.51.298 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. 09 235 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.77 9 
2. 10 107 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 1.77 7 
3. 03 301 ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.73 6 
4. 08 168 ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 1.68 5 
5. 05 120 ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 1.63 3.5 
5. 07 211 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.63 3.5 
7. 01 177 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1.63 2 
8. 04 222 ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.58 1 
χ 02 142 ΠΑΠΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 06 386 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 1.58 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 adamopoulou_2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 13 237 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.90 9 
2. 10 260 ΠΟΛΑΚ HELEN-CLAUDIA 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.90 7 
3. 12 306 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.65 6 
4. 07 220 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.65 5 
5. 08 202 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3.45 4 
6. 05 191 ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.25 2.5 
6. 11 376 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.25 2.5 
χ 02 199 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 
χ 04 200 ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 
χ 03 201 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 
χ 09 369 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 
χ 06 382 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 
χ 01 285 ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1. 11 168 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.28 9 
(16.28 X X X ----- X )
2. 12 277 ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15.80 7 
(15.60 15.80 X X ----- ----- )
3. 08 203 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 Π.Α.Ο.Κ. 15.65 6 
( X 15.08 X 15.65 X X )
4. 07 306 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.36 5 
( X 15.36 15.23 14.92 14.98 X )
5. 10 189 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 15.21 4 
(14.85 15.21 14.83 14.81 X 14.86 )
6. 09 236 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 15.02 3 
(15.02 14.92 X 14.93 X X )
7. 06 443 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14.55 2 
( X 14.55 X ----- ----- ----- )
8. 05 123 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14.43 1 
(14.43 13.78 X 13.72 13.95 14.21 )
9. 03 275 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.42 
( X 14.42 X ----- ----- ----- )

10. 01 204 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 Π.Α.Ο.Κ. 14.32 
(14.08 14.10 14.32 ----- ----- ----- )
χ 02 185 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΥΡΟΣ 
( X X X ----- ----- ----- )

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. 12 271 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 14.12 9 
(13.95 14.12 13.96 ----- 13.80 ----- )
2. 06 309 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 12.94 7 
(12.54 X 12.63 X 12.94 12.79 )
3. 10 213 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.91 6 
( X X 12.53 11.54 12.91 12.83 )
4. 11 212 ΠΑΝΕΤΤΑ ΝΙΚΗ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.83 5 
( X 12.83 X X X X )
5. 07 378 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.97 4 
(10.98 11.78 11.81 11.90 11.95 11.97 )
6. 08 293 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.78 3 
(11.63 X 11.78 X 11.72 11.68 )
7. 05 158 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.43 2 
(10.70 11.10 11.43 10.84 X 11.27 )
8. 02 203 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.36 1 
( X 11.35 11.36 X X X )
9. 04 325 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.32 
( X 11.32 11.32 )
10. 03 189 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.26 
(11.26 11.13 X )
11. 01 173 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.60 
( X X 10.60 )
χ 09 123 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΥΡΟΣ 
( X X X )

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 geromarkaki_2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 10 233 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.50 9 
( 14.50 14.22 13.66 X 14.24 X )

2. 08 275 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 Α.Ε.Κ 13.79 7 
( 13.79 X 13.27 13.76 13.47 13.68)
3. 07 279 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 1996 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 13.22 6 
( X X 10.94 X 12.37 13.22)
4. 09 208 ΜΠΟΛΣΑΚΟΒΑΙΤΕ ΡΕΝΑΤΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.95 5 
( 12.70 12.80 12.95 12.55 12.45 12.77)
5. 05 357 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 11.30 4 
( 11.30 11.07 X 10.75 10.94 X )

6. 06 162 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.14 3 
( 11.00 X 10.74 11.14 10.76 ----- )

7. 02 346 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΓΣ "Η ΣΙΘΩΝΙΑ" 10.76 2 
( 10.36 X 10.76 10.35 X 10.60)
8. 03 360 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1995 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10.63 1 
( X 9.81 10.60 10.25 10.63 10.38)
9. 11 265 ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.40 
( 10.28 10.40 10.14 )
10. 04 368 ΜΙΧΑΗΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 9.55 
( X 9.55 9.16 )
11. 01 358 ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 9.35 
( 8.20 9.35 8.70 ) 

Α' ημέρα - Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016 - Τελικοί

60 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1. 04 269 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦ. 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.62 9 

2. 03 357 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 6.72 7 
3. 05 166 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.73 6 
5. 07 371 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6.82 4 6.819 
4. 08 235 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 6.82 5 6.814 
6. 01 198 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.85 3 
7. 05 419 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6.91 2 
8. 03 145 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 6.94 1 
9. 06 384 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6.95 
10. 08 179 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.03 
11. 01 233 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.10 
12. 02 163 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Α.Ε.Κ 7.18 
13. 07 441 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.46 
χ 04 271 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ 162.6 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 06 499 ΤΡΑΙΚΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΝ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 6.81 
2. 02 503 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1991 ΚΥΠΡΟΣ 6.87 

60 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1. 03 278 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΡΑΜΟΝΑ 1989 Α.Ε.Κ 7.37 9 
2. 05 254 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.49 7 
3. 04 333 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7.50 6 
4. 05 185 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 7.72 5 
5. 04 255 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.81 4 7.804 
6. 07 273 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1994 Α.Ε.Κ 7.81 3 7.806 
7. 06 280 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 7.84 2 
8. 07 167 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1997 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 7.96 1 
9. 03 110 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1995 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.98 7.971 
10. 01 321 ΤΖΟΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑΜ 1998 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7.98 7.976 
11. 08 129 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.00 
12. 02 161 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2000 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 8.09 
13. 01 210 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8.33 
χ 06 174 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 02 310 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 7.82 
2. 08 385 ΠΙΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 7.83 

400 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1. 04 311 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.61 9 
2. 03 182 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.54 7 
3. 01 181 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.70 6 
4. 05 429 ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 49.72 5 
5. 04 221 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 49.75 4 
6. 05 392 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.88 3 
7. 02 180 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.66 2 
8. 02 387 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50.79 1 
9. 03 341 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2000 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.10 
10. 01 105 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52.23 

400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

vasiliou_400m_ks2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 04 238 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.60 9 
2. 03 239 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.88 7 

3. 05 241 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.44 6 
4. 05 232 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 55.96 5 
5. 02 145 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 57.08 4 
6. 01 348 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 58.45 3 
7. 01 153 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 58.87 2 
χ 02 140 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 1998 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΚΥΡΟΣ 162.6 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 03 394 ΚΑΤΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1987 ΚΥΠΡΟΣ 56.36 

1500 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1. 01 286 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:43.10 9 
2. 02 334 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:48.27 7 
3. 04 335 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:59.09 6 
4. 07 137 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3:59.63 5 
5. 08 378 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 4:07.56 4 
6. 04 138 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4:12.48 3 
7. 06 265 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:15.28 2 
8. 02 438 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:15.31 1 
9. 05 473 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 4:15.41 
10. 01 389 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4:16.66 
11. 06 456 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:17.65 
12. 07 331 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4:20.27 
13. 09 518 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4:32.49 
14. 08 457 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:37.12 
15. 03 246 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:47.33 
χ 03 444 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 05 310 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

1500 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. 01 344 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:22.16 9 
2. 05 380 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4:50.13 7 
3. 03 101 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:52.81 6 
4. 02 164 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 4:55.78 5 
5. 08 139 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5:01.50 4 
6. 04 363 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5:07.90 3 
7. 07 155 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5:13.61 2 
8. 10 365 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5:17.36 1 
9. 09 156 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5:27.97 
10. 06 341 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:30.65 

5000 ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ 

1. 02 466 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19:08.74 9 Π.Ρ.Α. 
2. 04 251 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20:54.30 7 
3. 03 292 ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21:08.94 6 
4. 07 252 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 21:38.11 5 
5. 01 253 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 23:24.51 4 
6. 05 374 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 24:02.37 3 
7. 09 415 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25:13.21 2 
8. 06 254 ΦΕΡΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26:15.09 1 
χ 08 368 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ ΑΚΥΡΟΣ 230.6 
χ 10 367 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ ΑΚΥΡΟΣ 230.6 
χ 11 255 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

3000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

1. 16 115 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1990 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 13:31.84 9 
2. 04 366 ΒΑΙΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:48.41 7 
3. 08 294 ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1978 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:53.91 6 
4. 07 214 ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1981 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 13:56.57 5 
5. 10 268 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:20.16 4 
6. 17 295 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1983 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 14:45.10 3 
7. 05 367 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 14:52.60 2 
8. 09 322 ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:52.78 1 
9. 15 252 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:14.99 
10. 14 296 ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 15:41.87 
11. 12 297 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 15:56.24 
12. 13 165 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 16:12.45 
13. 03 298 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 16:46.33 
14. 02 299 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ-ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 17:11.25 
15. 01 270 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 19:55.65 
χ 06 383 ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 
χ 11 269 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1. 01 510 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 2.33 9 
2. 02 258 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2.14 7 Π.Ρ.Π. 
3. 09 224 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 Ο.Φ.Η. 2.11 6 
4. 04 308 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.05 5 
5. 03 300 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.01 4 
6. 06 372 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.93 3 
7. 05 413 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.88 2 
χ 08 111 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΓΚΕΤΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ άκυρος 
χ 07 225 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. άκυρος 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 11 506 ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΚΥΠΡΟΣ 2.24 
2. 12 507 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 2.05 
3. 10 508 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 1.97 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1. 01 125 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.70 9 
2. 02 169 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.53 7 
3. 03 302 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.53 6 
4. 05 188 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 5.05 5 
5. 04 411 ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 4.95 4 
6. 06 380 ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 4.65 3 
7. 11 191 ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 4.65 2 
8. 07 278 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.65 1 
9. 09 304 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.45 
10. 13 127 ΧΙΤΣΟΥ ΣΕΡΤΖΙΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.45 
11. 08 305 ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.45 
12. 10 205 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.25 
12. 14 397 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.25 
χ 12 136 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ άκυρος 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1. 11 178 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.68 9 
2. 08 401 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7.30 7 
3. 12 158 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 Α.Ε.Κ 7.26 6 
4. 10 442 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.24 5 
5. 09 190 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7.14 4 
6. 07 236 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7.12 3 
7. 06 267 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 7.00 2 
8. 05 151 ΤΣΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 Α.Ε.Κ 6.83 1 
9. 03 184 ΦΛΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.48 
10. 01 120 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.89 
11. 02 523 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 5.82 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 13 505 ΠΟΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 7.20 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

1. 109 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6.33 9 
2. 271 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 6.24 7 
3. 230 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.90 6 
4. 309 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 5.85 5 
5. 272 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1991 Α.Ε.Κ 5.70 4 
6. 359 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.69 3 
7. 217 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.68 2 
8. 176 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.41 1 
9. 319 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 5.34 
10. 177 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.31 
11. 377 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.01 
x 103 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ ΑΚΥΡΗ 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1. 12 165 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 17.28 9 
2. 11 276 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 17.14 7 
3. 09 461 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 17.07 6 
4. 08 285 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.78 5 
5. 06 299 ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 15.38 4 
6. 05 231 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.33 3 
7. 01 162 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 Α.Ε.Κ 15.03 2 
8. 03 193 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 14.46 1 
9. 04 427 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.81 
10. 06 344 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.52 
χ 02 161 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 Α.Ε.Κ ΑΚΥΡΟΣ 
χ 10 400 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΑΚΥΡΟΣ

ΕΠΤΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

1. 561 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5127 9 
(7.18 6.62 13.06 1.78 8.44 4.40 2:56.65 )

2. 562 ΑΛΑΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4531 7 
(7.51 5.92 10.52 1.90 8.66 3.60 2:57.49 )

3. 569 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4485 6 
(7.62 5.90 12.96 1.81 9.23 4.00 3:03.46 )

4. 570 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4429 5 
(7.74 5.86 11.81 1.90 9.17 3.90 3:03.70 )

5. 565 ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4362 4 
(7.46 6.11 11.93 1.87 9.10 3.00 3:00.80 )

6. 564 ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4330 3 
(7.51 6.39 10.25 1.81 9.15 3.10 2:54.79 )

7. 567 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1985 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4044 2 
(7.43 6.08 11.12 1.60 9.23 3.10 3:05.62 )

8. 573 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4040 1 
(7.84 6.26 10.32 1.84 9.45 3.10 3:07.61 )

9. 571 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1983 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3968 
(7.47 6.53 10.30 1.72 9.40 3.20 3:28.69 )

10. 568 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3897 
(7.60 5.67 10.17 1.57 9.40 3.50 3:04.46 )

11. 560 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1980 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3589 
(7.72 5.64 10.05 1.63 10.25 2.80 3:00.97 )

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 572 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 4599 
(7.07 6.05 13.42 1.87 9.15 3.80 3:19.11 )


ΠΕΝΤΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 kastrinou_2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 445 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3832 9 
(8.63 1.56 13.30 5.50 2:28.88 )

2. 447 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3409 7 
(9.23 1.56 10.60 5.25 2:32.61 )

3. 441 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 Ο.Φ.Η. 3328 6 
(9.36 1.62 10.78 5.10 2:40.71 )


4. 446 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 3026 5 
(9.82 1.56 10.90 4.84 2:47.87 )

5. 443 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2989 4 
(9.83 1.44 9.21 4.95 2:32.17 )

6. 442 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2808 3 
(9.67 1.41 7.19 4.80 2:32.93 )

7. 451 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2761 2 
(9.81 1.38 9.30 4.98 2:48.04 )

8. 450 ΖΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2733 1 
(10.31 1.38 8.40 5.01 2:37.69 )

9. 449 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2666 
(10.09 1.41 8.46 4.67 2:42.25 )

10. 448 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2555 
(10.66 1.32 9.94 4.40 2:37.37 )

11. 440 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2356 
(9.32 1.41 10.64 ΑΚΥΡΗ 2:54.49 )

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 

1. 452 ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 3156 
(9.11 1.53 10.42 5.21 2:52.30 )

Πηγή : ΣΕΓΑΣ (www.segas.gr) και www.stivoz.gr

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 17 Φεβρουάριος 2016 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
Ημερίδα ΚΣ Ιεράπετρας 2016 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Διεξήχθη στην Ιεράπετρα, στο Κλειστό Γυμναστήριο η ημερίδα που διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης για τους αθλητές των σωματείων της Κρήτης. Μετείχαν αθλητές από τον Αγ.Νικόλαο, την Ιεράπετρα, την Σητεία, τα Μάλια, το Ηράκλειο και το Ρέθυμνο. Η σφαιροβολία έγινε σε ανοικτό χώρο

60_mp_gyn_2016.jpg Οι τρεις πρώτοι νικητές

 

60 μ ΠΚ Β΄

  1. Καρτεράκη Εμμανουέλλα (2004) ΑΟΛ 8.79

  2. Ρεθυμνιωτάκη Σοφία (2003) ΟΦΗ 8.93

  3. Βασιλάκη Αικατερίνη (2003) ΛΙΒΥΚΟΣ 9.10

 

 

60 μ ΠΠ Β΄

  1. Χριστοφοράκης Ιωάννης (2003) ΟΦΗ 8.09

  2. Σχοιναράκης Ανδρέας (2003) ΟΦΗ 8.37

  3. Τομαδάκης Αχιλλέας (2004) ΑΟΛ 8.72

60 μ ΠΚ Α΄

  1. Γιαννουλάτου Ναταλία(2001) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.31

  2. Τσάκωνα Ναταλία (2002) ΑΟΛ 8.71

  3. Φθενάκη Θεοδοσία (2001) ΟΦΗ 8.77

60 μ ΠΠ Α΄

  1. Τσατσάκης Απολλόδωρος (2001) ΟΦΗ 7.38

  2. Ψυχούλας Κωνσταντίνος (2001) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7.89

  3. Φορτετζανός Γεώργιος (2001) ΑΟΛ 7.92

60 μ εμπόδια ΠΠ Β΄
  1. Σχοιναράκης Ανδρέας (2003) ΟΦΗ 10.3

60 μ εμπόδια ΠΚ Β΄

  1. Μίσοβιτς Σαμάνθα (2003) ΛΙΒΥΚΟΣ 11.7

60 μ εμπόδια ΠΠ Α΄

  1. Μουδατσάκης Δημήτριος (2002) ΟΦΗ 9.65

60 μ εμπόδια ΠΚ Α΄

  1. Χαραλαμπάκη Ραφαέλα (2001) ΛΙΒΥΚΟΣ 10.04

  2. Κρουσανιωτάκη Ραφαέλα (2001) ΟΦΗ 10.48

  3. Ψυχαράκη Έλενα (2002) ΟΦΗ 11.20

60 μ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Λίλος Εμμανουήλ (2000) ΟΦΗ 7.56

  2. Κουκουρογιαννάκης Παντελής (2000) ΑΟΛ 7.58

  3. Καρκανιάς Εμμανουήλ (2000) ΛΙΒΥΚΟΣ 8.12

60 μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Κόκκινου Χάρις (2000) ΟΦΗ 8.31

  2. Χανιωτάκη Μαρία- Γεωργία (2000) ΟΦΗ 8.45

  3. Κοπιδάκη Αντωνία (1999) ΟΦΗ 8.52

60 μ εμπόδια ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Κόκκινου Χάρις (2000) ΟΦΗ 9.42

  2. Κοπιδάκη Αντωνία (1999) ΟΦΗ 9.65

60 μ ΑΝΔΡΩΝ

  1. Κόκκινος Ιωάννης (1997) ΟΦΗ 7.36

  2. Μαυραντωνάκης Εμμανουήλ (1998) ΟΦΗ 7.48

  3. Λαπιδάκης Νικόλαος (1998) ΑΟΛ 7.58

60 μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Κανάκη Αλεξία (1994) ΟΦΗ 8.25.

  2. Γεωργοπούλου Μαρία (1996) Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 8.26

  3. Λυράκη Ηλιάννα (1996) ΑΟΛ 8.47

60 μ εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Γεωργοπούλου Μαρία (1996) Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9.32

  2. Κανάκη Αλεξία (1994) ΟΦΗ 9.46

Σφαιροβολία ΠΚΑ΄ (3κιλα) σε ανοικτό χώρο

  1. Βιδάκη Ευσεβία (2001) ΓΕΗ 6.95

Σφαιροβολία ΠΠ Α΄ (4 κιλά) σε ανοικτό χώρο

  1. Στειακάκης Εμμανουήλ (2002) ΓΕΗ 11.11

  2. Παπαγεωργίου Μιχαήλ (2002) ΛΙΒΥΚΟΣ 9.89

  3. Ζαχαράκης Νικήτας (2001) ΓΕΗ 9.49

Σφαιροβολία ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3 κιλά) σε ανοικτό χώρο)

  1. Αλιμάνη Κατερίνα (2000) ΑΟΛ 9.34

  2. Δοργιάκη Μαρία (1999) (Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ) 7.47

  3. Αμπικιάν Αλεξάνδρα (1999) 7.35

Σφαιροβολία ΠΑΙΔΩΝ (5κιλά) σε ανοικτό χώρο

  1. Πολίτης Γεώργιος (1999) ΓΕΗ 13.14

  2. Παπαματθαιάκης Ελευθέριος (?) ? 13.01

  3. Νινιράκης Σταύρος (2000) 12.48

Σφαιροβολία ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4 κιλα) σε ανοικτό χώρο

  1. Γερομαρκάκη Ευαγγελία (1998) Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.42

  2. Ξυλούρη Εύα (1998) ΓΕΗ 7.34

  3. Αντωνάκη Νίκη (1983) Ο.Φ.Η. 7.21

Άλμα σε μήκος ΠΚ Β΄

  1. Ρεθυμνιωτάκη Σοφία (2003) ΟΦΗ 4.62

  2. Ζαμπετάκη Αγγελική (2003) Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.48

  3. Γερομαρκάκη Γεωργία (2004) Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.24

Άλμα σε μήκος ΠΠ Β΄

  1. Χαραλαμπάκης Σάββας (2005) ΟΦΗ 4.65

  2. Παπαδάκης Μάριος (2004) Γ.ΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.15

  3. Μπακαής Κωνσταντίνος (2004) Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.18

Άλμα σε μήκος ΠΚ Α΄

  1. Χαραλαμπάκη Ραφαέλα (2001) ΛΙΒΥΚΟΣ 4.58

  2. Τσάκωνα Ναταλία (2002) ΑΟΛ 4.30

  3. Κατριτζιδάκη Βαρβάρα (2001) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.22

Άλμα σε μήκος ΠΠ Α΄

  1. Γαβριλάκης Χαρίλαος (2001) ΑΟΛ 5.62

  2. Γκιουλμιχάλης Εμμανουήλ (2002) ΟΦΗ 5.09

  3. Μουδατσάκης Δημήτριος (2002) ΟΦΗ 4.69

Άλμα σε μήκος ΑΝΔΡΩΝ

  1. Πατακός Λεωνίδας (2000) ΟΦΗ 6.09

  2. Φθενάκης Νικόλαος (1998) ΑΟΛ 5.60

Άλμα σε μήκος ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Μπαλαμούτη Ζωή (2000) ΟΦΗ 5.22

  2. Ζάρα Εύη (1996) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.81

  3. Ανδριαννάκη Ραφαέλα Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.16

Άλμα σε ύψος ΑΝΔΡΩΝ

  1. Λαπιδάκης Νικόλαος (1989) ΑΟΛ 1.70

  2. Κοτζαμπασάκης Αλέξ. (2002) ΓΕΗ 1.65

Άλμα σε ύψος ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Παπαδάκη Όλγα (2000) Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.60

  2. Κουναλάκη Ελευθερία (2000) Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.60

  3. Παπαδάκη Μαρία- Γεωργία (2002) Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.4

Σ'υντομα θα είναι στην διάθεσή σας πλήρη αποτελέσματα ταπό την ημερίδα. Φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε στο site του ΓΑΣ Ιεράπτερας στο fb



Τελευταία ανανέωση ( Δευτέρα, 08 Φεβρουάριος 2016 )
 
Δελτίο τύπου - Ευχαριστήριο ΑΟΛ - ΠΑΟΔΑΝ Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

ΔΕΛΤΙΟ  ΤΥΠΟΥ

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης διοργανώνει τη δεύτερη Ημερίδα  κλειστού στίβου τo ΣΑΒΒΑΤΟ 6 Φεβρουαρίου 2016 στο κλειστό προπονητήριο της Ιεράπετρας.
Στην ημερίδα  θα συμμετέχουν αθλητές και αθλήτριες από όλη την Κρήτη  στα πλαίσια της προετοιμασίας τους για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου, αλλά και για να  κρίνουν την πορεία της αγωνιστικής τους προετοιμασίας μέχρι σήμερα.
Το πρόγραμμα της ημερίδας:

11.00 ΜΗΚΟΣ   ΠΚ Β΄  2003 - 2004
11.45 ΜΗΚΟΣ   ΠΠ Β΄  2003 - 2004 
12.30 60 μ. Εμπ.  ΠΠ Β΄ 60 μ. Εμπ.  ΠΚ Β΄  2003 - 2004
12.40 60 μ. Εμπ. ΠΠ Α΄ - 2001 - 2002 - 60 μ. Εμπ. Γ  - K 1999 και  μεγαλύτερες
12.50 60 μ. Εμπ.  Π 1999 - 2000 - 2001
13.00  60 Εμπ. ΠΚ Α΄    2001 - 2002
13.15 60 μ.  ΠΠ  - ΠΚ Β΄ 2003 - 2004
13.30 60 μ.  ΠΠ - ΠΚ Α΄ 2001 - 2002
13.45 60 μ.  Π - Κ  1999 - 2000 60 μ.  A - Γ 1998 & μεγαλύτεροι - ες
13.45 ΣΦΑΙΡΑ  ΠΚ Α΄ 2001 - 2003
14.15 ΜΗΚΟΣ  ΠΚ Α΄ 2001 - 2003 ΜΗΚΟΣ Γ 2000 και μεγαλύτερες
14.15 ΣΦΑΙΡΑ  Π 1999 - 2001 ΣΦΑΙΡΑ  Κ  1999 - 2002
14.30 ΥΨΟΣ    Α - Γ (Α΄ γκρουπ) 2004 και μεγαλύτεροι - ρες
15.00 ΜΗΚΟΣ   ΠΠ Α΄ 2001 - 2002  ΜΗΚΟΣ    Α  2000 και μεγαλύτεροι
15.00 ΣΦΑΙΡΑ    Γ  1999 και μεγαλύτερες  ΣΦΑΙΡΑ    ΠΠ Α΄  2001 - 2003
15.30 ΥΨΟΣ    Α - Γ ( Β΄ γκρουπ) 2004 και μεγαλύτεροι - ρες
15.45 ΤΡΙΠΛΟΥΝ   Α  -  Γ 2002 και μεγαλύτεροι / 2000 και μεγαλύτερες

► * Το αγώνισμα της Σφαιροβολίας θα διεξαχθεί στον ανοιχτό στίβο.

Ευχαριστήριο ΠΑΟΔΑΝ και ΑΟ Λασηθίου για το 3ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου

paodan.jpg

 

 

 

 

Ο Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν. και ο Α.Ο. Λασιθίου αισθάνονται την ανάγκη να ευχαριστήσουν όλους όσοι συνέβαλλαν στη διοργάνωση του «3ου Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου» που διεξήχθη την Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016 στην πόλη του Αγίου Νικολάου.

Ευχαριστούμε την Περιφέρεια Κρήτης που συνέβαλλε ως συνδιοργανωτής στην κάλυψη όλων των μετακινήσεων των αθλητών και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης που επίσης ήταν συνδιοργανωτής και βοήθησε στην οργάνωση και εκτέλεση των αγώνων.

Ευχαριστούμε τους χορηγούς της εκδήλωσης, "Καρνάγιο", "Molo Café-Bar", "Βle Κατσαρολάκια", "Bueno Cafe", "DejaVu", "Palazzo Cafe", "Αιολικό Café-Bar", "Pizza di Napoli", "Μέλι Coffee-Bar", "Φαζός Ε.Π.Ε.", "Box Cafe" και τους χορηγούς επικοινωνίας, "Εφημερίδα ΑΝΑΤΟΛΗ", "Λατώ Fm", "104,4 Fm", "Φωνή-εν", "CNA News".

Ευχαριστούμε επίσης, το Τμήμα Τροχαίας Αγίου Νικολάου, τo Λιμεναρχείο Αγίου Νικολάου, το ΚΤΕΛ Ηρακλείου - Λασιθίου για την άριστη συνεργασία, τους εθελοντές που βοήθησαν στη διεξαγωγή του "Kids Athletics", το σώμα των Εθελοντών Σαμαρειτών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και το Ε.Κ.Α.Β. και το Ξενοδοχείο "Santa Marina" για τη σημαντική του βοήθεια.


Κλείνοντας, είμαστε ιδιαίτερα ευγνώμονες για την παρουσία των σωματείων, των αθλητών και των προπονητών τους, χωρίς τη συμμετοχή των οποίων το «3ο Φεστιβάλ Κρητικού στίβου» δε θα μπορούσε να διεξαχθεί.

 

Τελευταία ανανέωση ( Παρασκευή, 05 Φεβρουάριος 2016 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 82 - 90 από 590

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων