Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Διασυλλογικό Συνθέτων Κ16 - Διασυλλογικό Κ14 Δρομικό Τέτραθλο Ηράκλειο Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

_2022__16__2022__mini.jpg

 

 

 

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Κ14 - «ΤΕΤΡΑΘΛΑ» (ΑΓΟΡΙΩΝ - ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ) «Α΄ ΑΓΩΝΑΣ - ΔΡΟΜΙΚΟ ΤΕΤΡΑΘΛΟ»

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την Περιφέρεια Κρήτης, το
Δήμο Ηρακλείου - Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α..Η. διοργανώνει τους Διασυλλογικούς αγώνες Κ14 (Αγοριών - Κοριτσιών) «ΤΕΤΡΑΘΛΑ» το Σάββατο 16 Απριλίου 2022 στο Παγκρήτιο Στάδιο Ηρακλείου

Δείτε την προκήρυξη και το πρόγραμμα των αγώνων στον παρακάτω σύνδεσμο: doc Προκήρυξη Τετράθλου Κ14_2022 Ηράκλειο 251.00 Kb


Δείτε τα αποτελέσματα online στον παρακάτω σύνδεσμο: Αποτελέσματα

  Τα τελικά (ανεπίσημα μέχρι τον έλεγχο) αποτελέσματα βρίσκονται στο παρακάτω αρχείο.

xls ApoΑποτελέσματα Δρομικού Τετράθλου Κ14 2022 Ανεπίσημα v1 238.50 Kb

Τα τελικά επίσημα την Μ.Δευτέρα το μεσημέρι

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ16 2022

 

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με την υποστήριξη και συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης, της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου και του ΔΟΠΑΦΜΑΗ, διοργανώνει τους διασυλλογικούς αγώνες  Κ16 (Αγοριών - Κοριτσιών) στο ΠΑγκρήτιο Στάδιο του Ηρακλείου

 

Δείτε εδώ την προκήρυξη και το πρόγραμμα των αγώνων

doc Προκήρυξη Διασυλλογικού Συνθέτων Κ16 2022 549.50 Kb

Δειτε τα αποτελέσματα των αγώνων στον Παρακάτω σύνδεσμο : Αποτελέσματα

 

Τελευταία ανανέωση ( Κυριακή, 17 Απρίλιος 2022 )
 
Β΄Φαση Σχολικών Αγώνων Λυκείων 7ος Ομιλος Ηράκλειο Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ (Β΄Φάση) 7ος Ομιλος Ηράκλειο (Νομοί Χανίων - Ρεθύμνης - Ηρακλειου - Λασηθίου)

school_ch_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  Δ.Δ.Ε .ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                                                    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ - ΣΤΗΝ Β΄ΦΑΣΗ -ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-22      ΑΓΟΡΙΑ                                                                               
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11''54                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΗΛΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         11''08       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΝΤΑΦΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  11''75       2ος         
3              ΓΙΑΧΑΙ      ΑΙΜΙΛΙΟΣ  2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    11''85       3ος         
4              ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ            11""87     4ος         
5              ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       11''96       5ος         
6              ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         12''04       6ος         
7              ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12''29       7ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 24"00                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΖΟΚΑ      ΟΡΛΙΝΤ     ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           23"27       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ           ΑΡΗΣ        3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    23''28       2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ              ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ               1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    23''45       3ος-ΟΡΙΟ 
4              ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ         23''86       4ος-ΟΡΙΟ 
5              ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23''92       5ος-ΟΡΙΟ 
6              ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ               ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ           3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         24''56       6ος         
7              ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            4ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    25''42       7ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 52''40                                                                                            
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ    ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ           49''95       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΛΙΟΛΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         53''16       2ος         
3              ΜΠΕΚΙΟ    ΑΡΜΠΙ      ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ                              ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 2'03''54                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2'02''82    1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ              2'07''79    2ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 4'21''94                                                                                       
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ    ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ           4'37''68    1ος         
2              ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ          ΓΑΒΡΙΗΛ   1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  4'40''31    2ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:16''04                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   18''23       1ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:59''54                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ      ΜΥΡΩΝ     2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    58΄΄36      1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ                1'02''63    2ος         
3              ΝΤΑΝΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   1'Ο4''02    3ος         
4              ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ     2ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1'04''32    4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2.000 Μ ΜΕ ΦΕ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:7'02''00                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ               ΑΡΕΣΤΗΣ   1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   6'36''69    1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 6.30  Μ                                                                                           
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                  ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1.86  Μ                                                                                              
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΓΑΠΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.93 Μ     1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.77 Μ     2ος         
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 13.10 Μ                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ       ΣΑΒΒΑΣ     11ο ΓΕΛ    13.95 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ     4ο ΓΕΛ      13.27 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ    1ο ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ            11.83 Μ   3ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3.90 Μ                                                                                     
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΛΑΡΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            6ο ΕΠΑΛ   3.30         1ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 14.50 Μ                                                                                        
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ            ΑΝΔΡΕΑΣ  4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         16.41 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ   ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           14.93 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       10.09 Μ   3ος         
 
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 51.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ            ΣΟΦΟΚΛΗΣ               2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ       67.10 Μ   1ος (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)           
2              ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ           ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         64.85 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ  4ο ΓΕΛ      52.80 Μ   3ος-ΟΡΙΟ 
4              ΙΒΑΣΟΥΚ   ΜΕΘΟΔΙΟΣ                ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ       48.50 Μ   4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 50.00 Μ                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       50.23 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΣΦΑΚΑΚΗΣ                ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    50.12 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         43.90 Μ   3ος         
4              ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  42.14 Μ   4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 42.Μ                                                                                             
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1              ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ           ΑΓΓΕΛΟΣ   ΕΠΑΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ        51.20 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ(ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΣΤΗ Γ' ΦΑΣΗ

 

 

                                        Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  Δ.Δ.Ε .ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                                                    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ - ΣΤΗΝ Β ΄ΦΑΣΗ -ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-22      ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                                                            
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 12''94                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ    2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         13΄΄48      1η           
2              ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ   ΓΕΛ ΚΡΟΥΣΩΝΑ          13''54       2η           
3              ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ    ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    13''60       3η           
4              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ              ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    13''78       4η           
5              ΚΗΠΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ            1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
6              ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                  ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 26''74                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    26''73       1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    26''90       2η           
3              ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           28''94       3η           
4              ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ                4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ                         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1'02''14                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ               ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    59''84       1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΣΩΜΑΡΑΚΗ               ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ                1'00''01    2η-ΟΡΙΟ  
3              ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ               ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ              1'06''81    3η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 2'27''00                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ              2΄26''89   1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11'50''00                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ    ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ              11'24''11  1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΒΛΑΒΟΡΙΤΗ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  12'45''54                 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:1'08''00                                                                                             
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΑΡΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ      1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1'10"57    1η           
2              ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ  1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2.000 Μ ΜΕ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:8'30''00                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΒΑΡΔΑ      ΔΑΦΝΗ     1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8'09''21    1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ  8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    8'18''77    2η-ΟΡΙΟ  
3              ΤΟΥΤΣΙ      ΕΒΑ          13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  8'23''76    3η-ΟΡΙΟ  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 5.20  Μ                                                                                           
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ              ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ    1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    5.21 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.20 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
3              ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         4.65 Μ     3η           
4              ΜΑΚΡΗ     ΗΛΙΑΝΑ    ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                          ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1.58 Μ                                                                               
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΒΑΒΟΥΛΕ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         1.64 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.61 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
3              ΑΝΓΙΝΙΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ       1.61 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
4              ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ            ΕΛΕΝΗ      2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.58 Μ     4η-ΟΡΙΟ  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11.00 Μ                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ    13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.10       1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΔΟΙΚΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   11.05 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ              ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   10.92 Μ   3η           
4              ΚΟΤΣΙ       ΜΙΚΑΕΛΑ  13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.86 Μ   4η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3.00 Μ                                                                                     
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΠΑΡΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ      3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         3.40 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11.50 Μ                                                                                        
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ     ΣΤΑΥΡΩΤΗ ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           10.78 Μ   1η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 43.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ             ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 62.10 Μ   1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ        ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ              1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         53.90 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ         ΚΩΝ/ΝΑ    2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    48.00 Μ   3η-ΟΡΙΟ  
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 35 .00Μ                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ             ΔΑΝΑΗ     ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                          ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
2              ΦΑΚΟΥ     ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ            3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         32.92 Μ   1η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 33.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣ              2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    35.90 Μ   1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ    ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          35.00 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΦΑΚΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         34.90 Μ   3η-ΟΡΙΟ  
4              ΜΠΑΝΔΕΛΗ              ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         33.00 Μ   4η-ΟΡΙΟ  
5              ΜΠΟΝΑΤΟΥ              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ               ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ       31.50 Μ   5η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΤΑΘΛΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3500 Β                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ          ΒΑΣΙΛΕΙΑ   1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ   
2              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ   
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ(ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΣΤΗ Γ' ΦΑΣΗ         
 
Τα αποτελέσματα σε excel 
ΑΓΟΡΙΑ: xls Aποτελέσματα Σχολικών Λυκείων Β΄Φάση 7ος Ομιλος 2022 39.00 Kb
ΚΟΡΙΤΣΙΑ: xls Αποτελέσματα Σχολικών Β΄Φάση 7ος Ομιλος Κορίτσια 2022 38.50 Kb
                                                                                                                 

 

 

 
Run Greece 2022 - Δελτίιο Τύπου No3 Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΤΙΣ 1.300 ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

200 ΘΕΣΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ 5.000μ  -ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ (10χλμ- 5χλμ και Παιδικός Αγώνας)

ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

 

afisse_run_greece_2022_mini.jpg

 

            RUN GREECE Ηράκλειο, οι δρομείς - αθλητές και οι περιπατητές - αθλούμενοι πολίτες έχουν αγκαλιάσει τον αγώνα και φέτος, αφού ήδη οι εγγραφές ξεπέρασαν τις 1.300 και ειδικά στα 5.000μ. έχουν απομείνει μόνο 200 θέσεις ελεύθερες για την εγγραφή δρομέων.

Τον αγώνα διοργανώνουν ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.ΓΑ.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ και το ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, μεγάλο χορηγό την ERGO Ασφαλιστική  και τοπικούς  χορηγούς  τα Super Market  Χαλκιαδάκης, τις Μινωικές Γραμμές και το Σύνδεσμο Τουριστικών και Ταξιδιωτικών Γραφείων Κρήτης..

Οι εγγραφές συνεχίζονται καθημερινά:

1)  Μέχρι Παρασκευή 8 Απριλίου - Ωρα 14.00

-       ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ: Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου (Ισόγειο)

Τετάρτη - Παρασκευή 09.00 - 14.00

 

-       ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ (Θύρα 9) και ΠΑΤΕΛΕΣ: Γραμματείες Γυμναστηρίων: Τετάρτη - Πέμπτη 09.00 - 21.30

-       Παρασκευή 09.00 - 14.00

-        

-       Ε.Α.Σ.  Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ: Ε.Α.Κ.Η. (Στάδιο Ελευθερίας)

Τετάρτη - Πέμπτη  09.00 - 13.00 και 16.30 - 20.30

-       Παρασκευή 09.00 - 13.00

 

-       ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ SUPER MARKET  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ:

- Λεβήνου & Θερίσου

- Κορωναίου 7

- Μαυσώλου & Ηροδότου - Αλικαρνασσός

- Ουλαφ Πάλμε 83

- Ισαύρων & Σοφ, Βενιζέλου Παραλιακή

- Κρασαδάκη Κασομούλη Δελαπόρτα Άγιος  Ιωάννης

-  Κοκκίνη Χάνι και Γάζι

  Τετάρτη και Πέμπτη:Τις ώρες λειτουργίας καταστημάτων και ειδικότερα  την Παρασκευή 8/4 μέχρι 14.00

-       Χανιά:  Στα γραφεία του συλλόγου Δρομέων Υγείας Χανίων - Σφακιών  4

 

2) ΣΑΒΒΑΤΟ  9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  (10.00 - 20.00) Παγκρήτιο Στάδιο

► Η ενδεικτική συμμετοχή για όλους τους δρομείς των 5 και 10 χλμ. είναι 5 €.

Η συμμετοχή στο παιδικό αγώνα είναι ελεύθερη.

 

ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ

 
Καζαντζάκεια 2022 - Αναπτυξιακοί Αγώνες - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

 site.jpg

 KAZANTZAKEIA 2022

Ο Α.Π.Σ. Πήγασος  Ηρακλείου και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, με  τη  συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης, του Δήμου Ηρακλείου, της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου, του Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η. και του Ε.Α.Κ. Ηράκλειου, διοργάνωσαν  τους Αναπτυξιακούς αγώνες στίβου «ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΕΙΑ» 2022 με μεγάλη συμμετοχή αθλητών από σωματεία όλης της Κρήτης το Σάββατο  2 Απριλίου. Οι αθλητές αγωνίστηκαν πετυχαίνοντας εξαιρετικές επιδόσεις και κατακτώντας πολύτιμες εμπειρίες. 

Το παρόν έδωσε ο Υφυπουργός Αθλητισμού κος Λευτέρης Αυγενάκης, ο Αντιδήμαρχος Ηρακλείου Κώστας Βαρδαβάς, ο Πρόεδρος του ΕΑΚΗ Ελευθερίας Λευτέρης Ζερβός ενώ οι αγώνες διεξήχθησαν τόσο στο Παγκρήτιο Στάδιο όσο και στο ΕΑΚΗ Ελευθερίας με μεγάλη συμμετοχή αθλητών αλλά και φιλάθλων στις κερκίδες

Αποτελέσματα από τους αγώνες μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω link ενώ θα είναι σύντομα στην διάθεσή σας σε μορφή excel

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BgR8-GGhlUXq8emniD50r94VQPi0OQrNdvafnhdZd8E/edit?usp=sharing

Φωτορεπορτάζ από τους αγώνες μπορείτε να βρείτε στην σελίδα της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης στο facdbook (https://www.facebook.com/eas.segas.kritis)

Ευχαριστούμε τον Γιώργο Φωτεινάκη για τις φωτό.

 

 

 
Run Greece 2022 - Έναρξη Εγγραφών Εκτύπωση E-mail
Στίβος

RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022  ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ

afisse_run_greece_2022_mini.jpg

O Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.ΓΑ.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ και τον ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, μεγάλο χορηγό την ERGO Ασφαλιστική  και τοπικούς  χορηγούς  τα Super Market  Χαλκιαδάκης, τις Μινωικές Γραμμές και το Σύνδεσμο Τουριστικών και Ταξιδιωτικών Γραφείων Κρήτης, διοργανώνουν τον αγώνα RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ την Κυριακή 10 Απριλίου.

Οι εγγραφές ξεκίνησαν (από 21/3) και γίνονται σύμφωνα με τα παρακάτω:

  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ: Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου (Ισόγειο) 

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 14.00

 

  • ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ (Θύρα 9) και ΠΑΤΕΛΕΣ: Γραμματείες Γυμναστηρίων: Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 21.30

και Σάββατο 09.00 - 16.30

  • Ε.Α.Σ.  Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ: Ε.Α.Κ.Η. (Στάδιο Ελευθερίας)

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 13.00

  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ SUPER MARKET  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ:

- Λεβήνου & Θερίσου

- Κορωναίου 7

- Μαυσώλου & Ηροδότου - Αλικαρνασσός

- Ουλαφ Πάλμε 83

- Ισαύρων & Σοφ, Βενιζέλου Παραλιακή

- Κρασαδάκη Κασομούλη Δελαπόρτα Άγιος  Ιωάννης

-  Κοκκίνη Χάνι

-  Γάζι

Τις ώρες λειτουργίας καταστημάτων

  • Ηλεκτρονικά (από 24/3) μέσα από την ιστοσελίδα της διοργάνωσης 

www.run-greece.gr

 

► Η ενδεικτική συμμετοχή για όλους τους δρομείς των 5 και 10 χλμ. είναι 5 €.

Η συμμετοχή στο παιδικό αγώνα είναι ελεύθερη.

► Ο κάθε δρομέας μπορεί να συμμετέχει σε δύο αγωνίσματα, εκτός από τα παιδία του 2010 - 2011 που συμμετέχουν σε ένα μόνο αγώνισμα.

► Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο του Σ.Ε.Γ.Α.Σ., με στόχο τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας.

Συγκεκριμένα μπορούν να εγγραφούν και να συμμετέχουν  οι δρομείς που θα είναι :

- Πλήρως εμβολιασμένοι, καθώς και οι έχοντες πιστοποιητικό νόσησης Covid-19 σε ισχύ.

- Μη εμβολιασμένοι ενήλικες  (18 ετών και άνω) με PCR εντός 72 ωρών ή Rapid Test* εντός 48 ωρών 

- Μη εμβολιασμένοι ανήλικοι  (κάτω των 18 ετών) με επίδειξη self test εντός 24 ωρών πριν τον αγώνα (συστήνεται την ημέρα του αγώνα).

► Θα διεξαχθούν τρεις αγώνες:


► 10.000μ.  (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες) 

►  5.000μ.   (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες)

►  Παιδικός αγώνας 1.100μ (οι γεννηθέντες/θείσες το 2010 και 2011 μεγαλύτεροι - ρες)

Το RUN GREECE Ηράκλειο θα διεξαχθεί, όπως και το 2021, με εκκίνηση έξω από το Παγκρήτιο στάδιο στην οδό Σπύρου Μουστακλή, η διαδρομή είναι στο παραλιακό μέτωπο προς το «Τάλως», στη συνέχεια επιστροφή και τερματισμό μέσα στο Παγκρήτιο στάδιο.

 


ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ




Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 23 Μάρτιος 2022 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 10 - 18 από 744

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων