Αγώνες Μάχης της Κρήτης 2020 - Αποτελέσματα |
Ο Φραντζεσκάκης επικράτησε του Αναστασάκη στην "Μάχη της Κρήτης" Το ξεκίνημα της φετεινής αγωνιστικής χρονιάς βρήκε τους καλύτερους σφυροβόλους της Ελλάδας τα τελευταία χρόνια στην Ιδιαίτερη πατρίδα τους στα Χανιά να ξεπερνάνε και οι δύο τα 70μ. Νικητής ο Χρήστος Φραντζεσκάκης με 72.38μ έναντι 70.08μ του Μιχάλη Αναστασάκη. Τρίτος ο χάλκινος στο περσινό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ιβάν Μεγκλεμπέη επίσης από τα Χανιά. Στους πρωϊνούς αγώνες ξεχώρισαν ακόμη ο Ορέστης Ντουσάκης με 71.38μ με την 6κιλη σφύρα και η Αφροδίτη Τζατζιμάκη με 61.60μ στην σφύρα Κ16 (4Κ) Τα αποτελέσματα Σφύρα Ανδρών: Φραντζεσκάκης Χρ΄.(Βεβιζέλος) 72.38, Αναστασάκης Μ.(Βενιζέλος) 70.08μ, Μεγκλεμπέη Ιβαν (ΟΣΦΠ) 66.31μ, Γουμενάκης Λευτ.(Βενιζέος) 57.45μ, Χριστινάκης Ι.(Βενιζέλος) 51.58μ Σφύρα Γυναικών (4κιλ) : Βαμβουκάκη Κατερίνα (Βενιζέλος) 56.06μ Σφύρα Κ20 (6κιλ) Ντουσάκης Ορεστης (Βενιζέλος) 71.37μ, Φουράκης Κώστας (Βενιζέλος) 53.47μ Σφύρα Κ18 (5ΚΙΛ) Κουβεδάκης Σοφοκλής (Βενιζέλος) 57.50μ, Φουράκης Κώστας (Βενιζέλος) 56.90μ, Γουμενάκης Κυριάκος (Βενιζέλος) 51.62μ Σφύρα Κ16 Κορίτσια (3ΚΙΛ) : Τζατζιμάκη Αφροδίτη (Βενιζέλος) 61.60μ, Χελιουδάκη Κυριακή (Βενιζελος) 44.69μ, Γιαννικάκη Σοφία (Βενιζέλος) 41.41μ, Πολέντα Κυριακή Βασιλική (Βενιζέλος) 37.93μ, Μόνι Αμαλία (Βενιζέλος) 32.87μ, Τσιλιμιγκάκη Μαρκέλα (Βενιζέλος) 27.11μ, Φραντζεσκάκη Αμάντα (Βενιζέλος) Άκυρη. Όλοι οι παραπάνω αθλητές είναι στο γκρούπ του Κώστα Παπαμαρκάκη εκτός από τον Μιχάλη Αναστασάκη που γυμνάζεται με τον Αλέξανδρο Παπαδημητρίου Οι Αγώνες της μάχης της Κρήτης συνεχίζονται το απόγευμα με τα δρομικά και αλτικά αγωνίσματα του προγράμματςο και τις υπόλοιπες ρίψεις.
Στα απογευματινά αγωνίσματα καλύτερη επίδοση πέτυχε ο Κώστας Μπουζάκης στην δισκοβολία Κ18 (με όργανο 1.5κιλ) ενώ οι υπόλοιποι νικητές ήταν: 100μ Γυναικών (Άνεμος +1.1) Σημαντηράκη Ειρήνη (Βενιζέλος) 12.84, Μαρία Γουέλς (Βενιζέλος 13.27 (σε άλλη σειρά, άνεμος +2.2), Μπατσάκη Χριστίνα (Κύδων) 13.37 200μ Γυναικών: (Άνεμος +1.8) Μπατσάκη Χριστίνα (Κύδων) 27.63, Ανουσάκη Αναστασία (Θύελλα) 28.18, Γουέλς Μαρία (Βενιζέλος) 28.46 400μ Γυναικών: Νικολιδάκη Όλγα (Βενιζέλος) 1:07.76 600μ Γυναικών: Δ'οβρου Αικατερίνη (ΓΣ Γλυφάδας) 1:36.43, Ευδοκία Κάσλεβα-Τσιριγώτη(Κύδων) 1:47.84 3000μ Γυναικών: Σπαράκη Χαρά (Βενιζέλος) 12:17.91, Αρτινού Ανδριάνα (Βενιζέλος) 13:50.78, Χοχλάκη Άννα (Θύελλα) 14:08.98 Άλμα σε ύψος Γυναικών: Ανγίνο-Παπαδάκη Ελισάβετ (Βενιζέλος) 1.60, Σολιδάκη Δανάη (ΑΟ Κύδων) 1.35, Τσοντάκη Ευτυχία (Βενιζέλος) 1.30 Άλμα επί κοντώ: Σπαράκη Σοφία (Βενιζέλος) 3.20μ, Σταφυλαράκη Αγγελική (Βενιζέλος) 2.40μ, Γρηγορομιχελάκη Θάλεια (Βενιζέλος) 2.00μ Άαλμα σε μήκος γυναικών: Βαβουλέ Αικατερίνη (ΑΟ Κύδων) 4.80μ, Φακιδάρη Μαρία (ΓΑΣ Περάματος) 4.22μ, Βαβουλέ Αρετή (ΓΣ Νέαρχος) 4.08μ Δισκοβολία Γυναικών: Μαυρεδάκη Μαρία (Βενιζέλος) 40.81μ, Πολομαρκάκη Μαρία (Βενιζέλος) 23.11μ 100μ εμπόδια Γυναικών Κ18: (Άνεμος +1.1) Βαβουλέ Αικατερίνη (ΑΟ Κύδων) 16.23 400μ εμπόδια Γυναικών Κ18: Κατσούλη Έλενα (Βενιζέλος) 1:10.38 Δίσκος Γυναικών Κ18: Φάκου Δήμητρα (Βενιζέλος) 33.79μ, Μπονάτου Σταυρούλα (Βενιζέλος) 29.43μ, Καραγκιεζίδη Βικτωρία (Βενιζέλος) 28.69μ 80μ Κοριτσιών Κ16: Κωστανταράκη Μαρία (Βενιζέλος) 10.94 (άνεμος +2.60) Σαμπάνη Βενετία (Βενιζέλος) 11.13 (άνεμος +2.50) Κωνσταντουλάκη Ανδριάννα (Θύελλα) 11΄48 (άνεμος +2.60) 150μ Κοριτσιών Κ16 : Τζανακάκη Αθηνά (Θησέας) 22.16 (άνεμος -1.00) Φραγκάκη Μάρθα-Σοφία (Θησέας) 22.30 (άνεμος +0.40) Λαμψακινού Γεωργία (Θησέας) 22.49 (άνεμος +0.40) 1200μ Κοριτσιών Κ16: Γκούμα Δέσποινα (Βενιζελος) 4:20.27, Τρύφωνος Ελευθερία (Βενιζέλος) 4:29.03, Συμπόνη Αικατερίνη (ΑΟ Κισσάμου) 4:34.12 80μ εμπόδια Κοριτσιών Κ16: (Άνεμος :+2.30) Καράκη Μιχαέλα (Βενιζέλος) 13.13, Αργυροπούλου Τζωρτζίνα (Βενιζέλος) 13.17 200μ εμπόδια Κοριτσιών Κ16 (Άνεμος : -0.10) : Λαδιανού Αλεξάνδρα (ΓΑΣ Περάματος) 31.93, Διαμαντάκη Ευαγγελία (Θύελλα) 33.30 Σφαιροβολία Κοριτσιών Κ16 (3κιλ) Φακιδάρη Μαρία (ΓΑΣ Περάματος) 9.51μ, Σχοινοπλοκάκη Σταυρούλα (ΑΟ Κισάμου) 8.99μ, Μαραθάκη Καλλιόπη (ΑΟ Κισάμου) 8.74μ Δισκοβολία Κοριτσιών Κ16: Κιμιωνή Νίκη (Βενιζέλος) 28.21μ, Καραγκεζίδη Βικτωρία (Βενιζέλος) 28.12μ, Μπονάτου Σταυρούλα (Βενιζέλος) 27.54μ Ακοντσμός Κοριτσιών Κ16 (500γρ) : Φάκου Άννα Μαρία (Βενιζέλος) 31.39μ, Τεοντοσίου Μιναδώρα (Βενιζέλος) 28.15μ, Λουπασάκη Ειρήνη (ΑΟ Κισάμου) 13.81μ 4Χ80μ Κοριτσιών Κ16: Βενιζέλος 43.74 (Σαμπάνη - Κωστανταράκη - Αργυροπούλου - Καράκη) ΓΣ Νέαρχος 45.64 (Παπασταματάκη - Ορφανίδη - Συκαμιά - Μπουζάκη) ΕΦΑ Θησέας 46.04 (Τζανακάκη - Κωσταντουδάκη - Φραγκάκη - Λαμψακινού) 100μ Ανδρών: (Ανεμος +0.30) Τατάρογλου Δημήτριος (Κύδων) 12.12, Βουλγαράκης Ανδρέας (Κύδων) 12.14, Σπάθας Χρήστος (ΓΣ Νέαρχος) 12.75 200μ Ανδρών : (Άνεμος +0.50) Τζόκα Ορλιντ (Θύελλα) 24.86, Βουλγαράκης Ανδρέας (Κύδων) 25.04, Τατάρογλου Δημήτριος (Κύδων) 25.24 400μ Ορφανός Ιωάννης (Βενιζέλος) 59.70 800μ Ανδρών: Δήμας Γρηγόρης (ΓΣ Πρωτέας Ηγουμ.) 2:08.65 600μ Ανδρών: Περάκης Πέτρος (Κύδων) 1:35.04, Μακρογεννάκης Αντώνης (Κύδων) 1:35.39 3000μ Ανδρών: Σπαντιδάκης Αντώνης (Κύδων) 10:15.99, Θωμαδάκης Ιωάννης (Κύδων) 10.30.78 Άλμα σε ύψος Ανδρών: Ταρλάμης Δημήτρης (Βενιζέλος) 1.59μ, Δραγάσης Εμμανουήλ (ΓΑΣ Περάματος) 1.55μ Άλμα σε μήκος Ανδρών: Χαϊτίδης Σάββας (Κύδων) 6.37μ, Τζεϊράνης Εμμανουήλ (Κύδων) 5.95μ, Παπαδοκοκολάκης Ελευθέριος (Κύδων) 4.60μ Ακόντιο Ανδρών: Κουτρούλης Νίκος (Βενιζέλος) 45.59μ 110μ εμπόδια Κ18 (0.91μ) Άνεμος +3.30: Φλουρής Γεώργιος (ΓΑΣ Περάματος) 16.46, Πλατοκούκης Νίκος (ΓΑΣ Περάματος) 16.89 Σφαιροβολία Αγοριών Κ18 (5κιλ) Καρυωτάκης Ιωάννης (Κύδων) 16.49μ, Μοδιανάκης Άγγελος (Θύελλα) 14.36μ, Πενταράκης Ανδρέας (Βενιζέλος) 12.67μ Δισκοβολία Αγοριών Κ18 (1.5κιλ) Μπουζάκης Κώστας (Βενιζέλος) 56.46μ, Αδαμάκης Αρτέμης (Βενιζέλος) 53.65μ, Καρυωτάκης Ιωάννης (Κύδων) 42.26μ 80μ Αγοριών Κ16: Μήλιος Βασίλειος (Βενιζέλος 9.49 (άνεμος : +2.80) Καλανδράνης Αθανάσιος (Βενιζέλος) 10.24 (άνεμος +2.80), Φραγκούλης Φημήτρης (Κύδων) 10.37 (άνεμος +2.80) 150μ Αγοριών Κ16 : Μαλιχούτης Βα΄σιλειος (Βενιζέλος) 18.59 (ανεμος 0.0), Φραγκούλης Δημήτριος (Κύδων) 19.48 (άνεμος +1.2) Κοσμαδάκης Στέλιος (Κύδων) 19.64 (άνεμος 0.0) 1200μ Αγοριών Κ16: Παπαδάκης Ιωάννης (Κύδων) 4:07.85 200μ εμπόδια Αγοριών Κ16 (άνεμος +0.80) Στριλιγκάς Δημόκριτος (ΓΑΣ Περάματος) 28.71, ΛΛιόλιος Ιωάννης (Βενιζέλος) 34.23 Σφαιροβολία Αγοριών Κ16 (4κιλ) Πενταράκης Ανδρέας (Βενιζέλος) 14.40μ, Σημαντηράκης Σταύρος (Θύελλα) 12.31μ, Μπιτσάκης Ιωάννης (ΑΟ Κισάμου) 11.17μ Δισκοβολία Αγοριών Κ16 (1κιλ) Γρηγορομιχελάκης Ιωάνης (Βενιζέλος) 29.03μ, Παρασκευόπουλος Σταμάτιος (Βενιζέλος) 23.01μ, Μαργαριτάκης Βαγγέλης (Βενιζέος) 19.14μ Ακοντισμός Αγοριών Κ16 (600γρ) Μαμαλάκης Γεώργιος (ΟΚΑ Αρκάδι) 47.08μ, Δημητρουλάκης Μανος (Βενιζέλος) 46.40μ, Κομπογιαννητάκης Αντώνης (ΑΟ Κισάμου) 33.32μ 4Χ80μ Αγοριών Κ16, ΓΣ Ελ.Βενιζέλος 39.74 (Ζώης - Καλανδράνης - Μαλιχούτης - Μήλιος) Κύδων 40.54 (Παπαδοκοκολάκης - Φραγκούλης Δ.- Κοσμαδάκης - Φραγκούλης Ε.) Θησέας 45.24 (Χοτζα - Παπαγεωργίου - Μαμουλάκης - Σμάλι) Να σημειώσουμε ότι την επόμενη Κυριακή στο ΕΑΚ Χανίων διεξάγεται το Διασυλλογικό Πρω΄ταθλημα Κ16 που αποτελέι πρόκριση για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της κατηγορίας
Τα πλήρη αποτελέσματα:
100Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.12 0.30 2 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.14 0.30 3 ΣΠΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.75 0.30 4 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 12.91 0.30 - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ DNF
200Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΕΝ. 24.86 0.50 2 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 25.04 0.50 3 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 25.24 0.50 4 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 25.35 0.50 5 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 27.17 0.50 6 ΜΠΕΚΙΡΙ ΚΛΑΪΝΤΙ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΕΝ. 27.38 0.50
400Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.70
800Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2:08.65
600Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1:35.04 2 ΜΑΚΡΟΓΕΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1:35.39
3000Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΙΣΟΥΦΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.15.59 2 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10:30.79 - ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ DNF
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.59 2 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.55
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 6.37 2 ΤΖΕΪΡΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.95 3 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.60 4 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.09
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ20 1 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.59
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.91) ΑΝΔΡΩΝ Κ18 1 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.46 3.30 2 ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.89 3.30
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κιλ) ΑΝΔΡΩΝ Κ18 1 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 16.49 2 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 14.36 3 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.67 4 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 10.98 5 ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 10.68
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (5κιλ) ΑΝΔΡΩΝ Κ18 1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.46 2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.65 3 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 42.26 4 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 40.00
80Μ ΑΝΔΡΩΝ Κ16 1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.49 2.50 2 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.24 3.30 3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.37 2.80 4 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.54 3.40 5 ΣΜΑΛΙ ΚΡΙΣΤΟ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 10.55 3.40 6 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.59 3.40 7 ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.60 0.40 8 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.68 0.40 9 ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.69 0.40 10 ΜΠΙΣΚΟΥ ΤΑΟΥΛΑΝΤ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 10.91 1.90 11 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.91 2.50 12 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 11.07 2.50 13 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.16 0.40 14 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.20 1.90 15 ΞΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.20 3.30 16 ΧΟΧΑΖ ΜΠΕΡΝΑΡΝΤ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.44 3.30 17 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.88 1.90 18 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 12.05 1.90 19 ΤΣΑΠΟ ΑΡΜΑΝΤΟ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 12.18 3.30 20 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 12.27 3.40
150Μ ΑΝΔΡΩΝ Κ16 1 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.59 0.00 2 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 19.48 1.20 3 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 19.64 0.00 4 ΣΜΑΛΙ ΚΡΙΣΤΟ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 19.77 1.20 5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.18 0.00 6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 21.81 0.00 7 ΧΟΧΑΖ ΜΠΕΡΝΑΡΝΤ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 21.88 0.00 8 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 21.98 1.20 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ DNS ΤΣΑΠΟ ΑΡΜΑΝΤΟ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ DNS
1200Μ ΑΝΔΡΩΝ Κ16 1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4:07.85
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ16 1 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 28.71 0.80 2 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.23 0.80
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 1 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.40 2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΕΝ. 12.31 3 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 11.17 4 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 11.10 5 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 10.80 6 ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.50 7 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧ. 07.92 8 ΣΦΗΝΑΡΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 07.71 9 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 07.32 10 ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07.23 11 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 06.17 12 ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 03.85
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 1 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.03 2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.01 3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 19.14
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) 1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.40 2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47.08 3 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.09 4 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧ. 20.17 5 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 33.32
4Χ80Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 1 ΖΩΗΣ Ι.(06) - ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘ.(06) - ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ Β.(05) - ΜΗΛΙΟΣ Β.(05) ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.74 2 ΠΑΠΑΔΟΚΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Ε.(06)-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Δ.(06)-ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.(05)-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Ε.(05) ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 40.54 3 ΧΟΤΖΑΧ ΜΠ.-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.-ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ Π.-ΣΜΑΛΙ ΧΡ. ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 46.04
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.84 1.10 2 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ-ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.27 2.20 3 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.37 1.10 4 ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.57 1.10 5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 13.78 2.20 6 ΚΑΓΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.86 1.10 7 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.02 2.20 8 ΣΟΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 14.50 2.20
200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 27.63 1.80 2 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ-ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.46 1.80 3 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 28.78 1.80 4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 29.66 1.80 5 ΣΟΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 30.95 1.80
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ ΓΣ ΕΛΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:07.76
600Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:36.43 2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1:47.84
3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12:17.91 2 ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:50.72 3 ΧΟΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 14:08.98 - ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ DNF
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60 2 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.35 3 ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.30 4 ΤΣΟΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20 2 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.40 3 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.80 0.00 2 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.22 1.10 3 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 4.08 0.00 4 ΣΠΑΣΟΒΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΡΡΙΚΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 4.03 4.00 5 ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 3.96 3.20 6 ΜΠΑΧΑΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 3.89 2.10 7 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3.84 1.80 8 ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3.53 2.30 9 ΤΖΕΪΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 3.08 0.00 10 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2.67 0.40 - ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ DNS
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.81 2 ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.11
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 16.23 1.10
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:10.38
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 1 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 19.84 2 ΛΟΥΓΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 20.00 3 ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.69 4 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.79 5 ΚΙΜΙΩΝΗ ΝΙΚΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.23 6 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.43
80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.94 2.60 2 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.13 2.50 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 11.48 2.60 4 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.52 1.30 5 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.60 1.30 6 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.64 2.50 7 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ-ΣΟΦΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.68 1.30 8 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.69 1.30 9 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 11.71 0.60 10 ΣΥΚΑΜΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.83 2.60 11 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.86 0.40 12 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΟΡΩ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 12.33 2.50 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 12.44 0.60 14 ΦΑΛΕΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 12.69 2.50 15 ΦΑΤΖΙΚΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 12.70 0.60 16 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.51 0.40 17 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.63 0.40 18 ΛΥΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 13.99 0.40
150Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ-ΣΟΦΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 22.30 -1.00 2 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 22.49 0.40 3 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 23.73 -1.00 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 23.73 0.40 5 ΣΠΑΣΟΒΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΡΡΙΚΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 24.00 -1.00 6 ΦΑΤΖΙΚΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 24.95 0.40 7 ΙΣΜΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 25.58 0.40
1200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 1 ΓΚΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:20.27 2 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:29.03 3 ΣΥΜΠΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 4:34.12 4 ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4:37.03 5 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4:40.96 6 ΖΗΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:41.74 7 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:52.40 8 ΛΙΑΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 5:27.00 9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 5:41.00
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.13 2.30 2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.17 2.30
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 31.93 -0.10 2 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΕΝ. 33.30 -0.10
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κιλ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.51 2 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 08.99 3 ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 08.74 4 ΚΑΡΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 07.94 5 ΜΠΙΣΚΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 07.81 6 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 07.17 7 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 06.40 8 ΤΣΕΡΜΠΙΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 06.00 9 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 05.79 10 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 03.31
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΚΙΜΙΩΝΗ ΝΙΚΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.21 2 ΚΑΡΑΓΚΙΕΖΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.12 3 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.54 4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23.46 5 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 21.88
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31.39 2 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΜΙΝΟΔΩΡΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.15 3 ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 13.63 4 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 13.81 5 ΛΥΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 12.90
4Χ80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝ.(05) - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ Μ.(06) - ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.(06) - ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧ.(06) ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.74 2 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Μ.(05) - ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤ.(07) - ΣΥΚΑΜΙΑ ΣΤ.(07) - ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓ.(06) ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 45.64 3 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣ.(07)-ΦΡΑΓΚΑΚΗ Μ.-Σ.(06)-ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ Γ.(06) ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ 46.04 |
|
Τελευταία ανανέωση ( Wednesday, 24 June 2020 ) |
Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)
Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου
Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)
International Association ofAthletic Federations
Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.)
European Athleticc Association (E.A.A.)
To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων