Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

Πανελλήνιο Παίδων Κορασίδων 2010 - Σέρρες Εκτύπωση E-mail

Ολοκληρsfaira_kor.jpgώθηκε στις Σέρρες το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων, με τους αθλητές των κρητικών συλλόγων να κατακτούν μετάλλια:

Χρυσό με τον Μιχάλη Αναστασάκη (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) στην σφυροβολία 66.15μ, την Μαρία Γραμματικάκη (ΓΕΗ) στην σφυροβολία με 55.66μ, την Βαγγελιώ Ψαράκη (Παγκρήτιος) 44.92μ, τον Ριζάϊ Ταουλάντι (ΑΟΛ) στα 110μ εμπόδια με 14.02, την Ελευθερία Τερζάκη (ΓΕΗ) στην σφαιροβολία με 13.08μ, 

Αργυρό με την Μαρία Παντερμαλή (ΓΣ Λιβυκός Ιεράπετρας) στα 100μ εμπόδια με 14.88,  την Ζωή Επιτροπάκη (ΓΕΗ) στα 400μ με 59.05, την Μαρία Ριτζάκη (ΕΑΡ) στα 1500μ με 4.51.20, τον Δημήτρη Κοντζεδάκη (ΑΟ Κύδων) στα 400μ με 50.17, τον Ριζωνάκη Γιώργο (ΑΟΛ) στα 2000μ στηπλ με 6.10.91, με την Φλωρεντία Καλογεράκη (ΟΦΗ) 12.99μ,τον Μιχάλη Ρεράκη (ΟΦΗ) στο επί κοντώ με 4.60μ

Χάλκινο με την Κωνσταντίνα Πετρουλάκη (ΕΑΡ) στα 2000μ στηπλ με 7.31.79 και στα 3000μ με 10.53.59,  τον Νεκτάριο Φυλλαδιτάκη (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) στην σφύρα με 64.98, τον Βαγγέλη Βόλτση (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) στον ακοντισμό με 58.96μ, με τον Γαλανάκη Εμμανουηλ (ΓΣ Λιβυκός Ιεράπετρας) στα 400μ εμπόδια με 55.98, τους Καλυκάκη, Κοντζεδάκη, Σκουλάκη, Καρυμπίδη (ΑΟ Κύδων) στην 4Χ400μ με 3.29.67

Τα αποτελέσματα των τελικών αναλυτικά μπορείτε να τα βρείτε παρακάτω ή να τα κατεβάσετε εδώ (από το www.stivoz.gr)  pdf Αποτελέσματα ΠΚ 2010 (Σέρρες) 257.47 Kb

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 17-18/7/2010 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΕΡΡΩΝ  

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.66 13 2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  54.80 11 3 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  54.67 10 4 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 48.92 9 5 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.85 8 6 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.06 7 7 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.30 6 8 ΚΟΥΜΠΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 43.10 5 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.70 13 2 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.60 11 3 ΓΚΟΤΖΑΗ ΝΕΡΑΙΝΤΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.50 10 4 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.50 9 5 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.50 8 6 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 3.50 7 7 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.45 6 8 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ ΗΛΙΑΝΑ 94 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.40 4,5 100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14.56 13 2 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.88 11 3 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 14.94 10 4 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.08 9 5 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.21 8 6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15.40 7 7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΣΟΥΛΤ. 95 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ "Η ΥΓΕΙΑ" 15.69 6 8 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 15.79 5 ΑΝΕΜΟΣ : -2,4 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 44.92 13 2 ΑΚΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  43.92 11 3 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 42.43 10 4 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 95 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.55 9 5 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 94 Ο.Φ.Η. 37.80 8 6 ΘΩΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ. 37.80 7 7 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 37.22 6 8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.15 5 100 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.27 13 2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.45 11 3 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.54 10 4 ΕΛΓΚΑΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑΜ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.69 9 5 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.70 8 6 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.79 7 7 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.82 6 8 ΖΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 94 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 12.83 5 400 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 57.96 13 2 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 93 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59.05 11 3 ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 59.46 10 4 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΡΑ 95 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ "Η ΥΓΕΙΑ" 59.86 9 5 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ-ΠΑΛΑΙΟΛ. ΕΛΕΝΗ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 59.87 8 6 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  60.03 7 7 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.΄96 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 60.11 6 8 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 60.31 5 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.11 13 2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.56 11 3 ΝΑΤΣΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.53 10 4 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.43 9 5 ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  93 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 11.34 8 6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΖΩΗ 93 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.28 7 7 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΕΥΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 11.15 6 8 ΚΡΙΤΙΚΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ 94 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 11.07 5 1500 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.40.82 13 2 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 Ε.Α. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 4.51.20 11 3 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4.54.91 10 4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4.57.52 9 5 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.00.24 8 6 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 94 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.01.22 7 7 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5.08.44 6 8 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.10.61 5 2000 Μ. Φ.Ε. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6.50.46 13 2 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7.15.84 11 3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 93 Ε.Α. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7.31.79 10 4 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 7.42.09 9 5 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ 94 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 8.03.96 8 6 ΜΑΛΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ 94 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 8.25.54 7 7 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΒΑΡΝΤΟΥΙ 94 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.26.02 6 8 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.34.62 5 4 Χ 100 Μ.  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.34 26 ΚΑΤΣΟΥΛΑ Α. - ΚΟΣΜΙΔΗ Η. - ΜΑΣΩΝΟΥ Α.- ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Α. 2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 49.66 22 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ.- ΠΟΥΛΑΚΟΥ Ε.- ΖΑΧΑΡΕΑ Π. - ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν. 3 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  50.06 20 ΤΣΙΡΩΓΙΑΝΝΗ Χ.- ΦΛΩΡΟΥ Γ.- ΧΑΝΤΖΟΥΛΗ Β.- ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΤΣ Α. 4 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ "Η ΥΓΕΙΑ" 50.064 50.07 18 ΜΠΕΡΝ Α.- ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ Ρ.- ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Μ.- ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50.068 50.07 16 ΓΚΙΑΤΗ Κ.- ΚΩΣΤΟΥΛΑ Π.- ΝΤΑΝΟΥ Ε.- ΒΕΝΙΕΡΗ Π. 6 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  50.53 14 ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ Σ.- ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Α.- ΡΟΥΔΝΙΚΛΗ Μ.- ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ Ε. 7 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50.69 12 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ Θ.- ΣΥΚΙΩΤΟΥ Μ.- ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ Κ.- ΛΙΑΚΑ Κ. 8 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 51.18  10 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ Χ.- ΜΟΥΤΣΙΠΑΙ Π.- ΜΑΚΡΗ Ε. - ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΗΜΕΡΑΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.00 13 2 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14.89 11 3 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 14.75 10 4 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.54 9 5 ΖΙΝΤΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.44 8 6 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 Ο.Φ.Η. 14.28 7 7 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14.07 6 8 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.59 5 110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΡΙΖΑΙ ΤΑΟΥΛΑΝΥΗ 93 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 14.02 13 2 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.44 11 3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.49 10 4 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14.57 9 5 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.86 8 6 ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15.23 7 7 ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 94 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 15.27 6 8 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.38 5 ΑΝΕΜΟΣ : -0,7 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 19.15 13 2 ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 17.60 11 3 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 17.17 10 4 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.87 9 5 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16.82 8 6 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 16.29 7 7 ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15.80 6 8 ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΜΓΣ ΣΕΡΡΩΝ "Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ" 14.91 5 100 Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 10.93 13 2 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ  11.03 11 3 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11.32 10 4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.35 9 5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.37 8 6 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 94 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.39 7 7 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Κ.     (11.422) 11.42 6 8 ΜΕΡΜΥΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93                (11.428) 11.42 5 ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 1.95 13 2 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.95 11 3 ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1.90 10 4 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 Ο.Φ.Η. 1.90 9 5 ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.80 7 5 ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.80 7 5 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣΙΛ  93 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1.80 7 8 ΣΤΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ. 1.80 5 400 Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 49.83 13 2 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 50.17 11 3 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 50.71 10 4 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.85 9 5 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.21 8 6 ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 94 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 51.45 7 7 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙ. 51.57 6 8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.74 5 1500 Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 93 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 4.08.77 13 2 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 94 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 4.09.22 11 3 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.10.86 10 4 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 95 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4.11.71 9 5 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.13.07 8 6 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 4.13.73 7 7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 4.14.02 6 8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.16.76 5 2000 Μ. Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 93 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 6.09.31 13 2 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6.10.91 11 3 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.12.90 10 4 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 6.12.94 9 5 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 94 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6.17.70 8 6 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   Σ.Φ.Π. 6.20.87 7 7 ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6.21.87 6 8 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 93 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6.23.32 5 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 61.29 13 2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 60.52 11 3 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.96 10 4 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 58.92 9 5 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 57.71 8 6 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 56.35 7 7 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 56.10 6 8 ΓΚΑΡΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ "ΒΙΣΑΛΤΗΣ" 52.39 5 10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 48.33.23 13 2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 48.52.15 11 3 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 49.08.54 10 4 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50.46.92 9 5 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 Π.Α.Ο. ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 50.52.75 8 6 ΜΑΛΑΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 51.05.74 7 7 ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  52.02.75 6 8 ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 56.05.05 5 4 Χ 100 Μ.  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 43.77 26 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ Κ.- ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.- ΚΑΡΑΛΗΣ Ν.- ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Γ. 2 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 43.78 22 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ.- ΡΟΥΠΕΛΑΣ Ζ.-ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ Κ.- ΧΥΤΑΣ Ι. 3 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 43.91 20 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ Ι.- ΤΣΙΩΤΑΣ Κ.- ΜΕΡΜΥΓΚΟΥΔΗΣ Γ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 44.37 18 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Κ.- ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Α.- ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.- ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ Χ. 5 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 44.68 16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ. - ΣΙΑΚΑΣ Ι.- ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Κ.- ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 44.687 44.69 14 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ Β.- ΜΑΡΓΕΤΗΣ Α.- ΑΣΤΕΡΗΣ Π.- ΦΡΑΓΚΟΣ Α. 7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  44.690 44.69 12 ΔΕΛΛΗΣ Γ.- ΠΡΟΦΗΣ Β.- ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.- ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Κ. 8 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  44.83 10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. - ΚΑΤΣΗΣ Χ.- ΜΗΝΑΣ Ι.- ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Ι.

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ B΄ ΗΜΕΡΑΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  5.85 13 2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.68 11 3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5.66 10 4 ΤΥΡΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  5.49 9 5 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.43 8 6 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.36 7 7 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5.34 6 8 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 5.24 5 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 95 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.08 13 2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 94 Ο.Φ.Η. 12.99 11 3 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12.54 10 4 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.48 9 5 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.11 8 6 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 93 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 12.02 7 7 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  11.17 6 8 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 10.87 5 400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 62.31 13 2 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62.43 11 3 ΖΑΚΛΙΝΑ ΜΙΦΤΑΡΙ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64.60 10 4 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 64.88 9 5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 65.10 8 6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 68.66 7 7 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 95 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69.69 6 8 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 75.14 5 200 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.12 13 2 ΖΑΧΑΡΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 25.82 11 3 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.85 10 4 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 93 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  26.05 9 5 ΑΓΙΛΑΡΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26.12 8 6 ΕΛΓΚΑΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑΜ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.13 7 7 ΜΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.29 6 8 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 26.54 5 ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1.72 13 2 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1.72 11 3 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.69 10 4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 1.65 9 5 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.65 8 6 ΜΠΕΚΙΑΡΑΙ ΠΕΜΠΕ 95 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.65 7 7 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 1.60 5,5 - ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 93 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 1.60 5,5 800 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2.16.39 13 2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 94 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 2.17.19 11 3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.18.67 10 4 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 2.18.81 9 5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2.21.92 8 6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 93 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2.22.50 7 7 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2.23.17 6 8 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.24.03 5 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ45.36 45.36 13 2 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 44.34 11 3 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ "Ο ΖΕΥΣ" 43.58 10 4 ΜΟΥΣΓΚΙΟΚΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 41.40 9 5 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 96 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ "Ο ΖΕΥΣ" 39.88 8 6 ΤΣΟΜΠΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 38.44 7 7 ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 93 Ο.Φ.Η. 37.22 6 8 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 93 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 36.76 5 3000 Μ.  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.12.31 13 2 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10.42.28 11 3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 93 Ε.Α. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 10.53.59 10 4 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 94 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10.57.71 9 5 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10.59.48 8 6 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 Ε.Α. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11.02.30 7 7 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ 94 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.06.83 6 8 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 11.10.59 5 4 Χ 400 Μ.  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.04.81 26 ΧΑΝΤΖΟΥ Α.- ΜΑΣΩΝΟΥ Α. - ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ν.- ΣΑΡΡΗ Α. 2 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.05.55 22 ΚΑΛΑΙΤΖΗ Ε.- ΡΑΠΗ Μ.- ΤΖΙΩΓΑ Ι. - ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ Ε. 3 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.10.70 20 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.- ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ Κ. - ΠΕΠΠΕ Α. 4 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4.11.28 18 ΚΑΤΡΑΘΑΝΑΣΗ Κ. - ΑΡΓΥΡΗ Π.- ΣΠΑΝΟΥΛΗ Α.- ΝΤΙΣΤΑ Σ. 5 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ "Η ΥΓΕΙΑ" 4.11.97 16 ΞΙΠΠΑ Σ. - ΜΠΕΡΝ Α.- ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ Ρ. - ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ Δ. 6 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.13.36 14 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ Μ. - ΠΟΥΡΝΑΡΑ Κ.- ΓΚΟΓΚΑ Χ.- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. 7 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.15.25 12 ΑΡΛΕΤΟΥ Ε.- ΦΩΤΙΑΔΗ Μ.- ΒΛΑΧΑ Α.- ΠΑΠΠΑ Β. 8 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.16.82 10 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ Β. - ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ Ζ.- ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. - ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ε. 5.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 95 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26.30.85 13 2 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 93 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26.37.09 11 3 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 93 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.49.20 10 4 ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ ΜΑΡΤΑ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27.55.99 9 5 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28.03.71 8 6 ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 28.05.73 7 7 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 93 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 28.30.21 6 8 ΡΑΤΖΕΠΗ ΚΕΤΓΙΩΝΑ 95 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 28.44.13 5

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ B΄ ΗΜΕΡΑΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ  

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 94 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 66.15 13 2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65.23 11 3 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.98 10 4 ΜΕΝΓΚΛΕΝΠΕΗ ΙΒΑΝ 95 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 60.85 9 5 ΘΑΝΑΣΟΥΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 93 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ "ΒΙΣΑΛΤΗΣ" 60.52 8 6 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ "Ο ΖΕΥΣ" 59.52 7 7 ΚΕΝΤΡΑΙ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ 94 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 59.42 6 8 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 94 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56.47 5 400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 55.31 13 2 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 55.75 11 3 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 94 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 55.78 10 4 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 55.84 9 5 ΤΑΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 55.88 8 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 58.33 7 7 ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 58.55 6 8 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 59.67 5 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.80 13 2 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 Ο.Φ.Η. 4.60 11 3 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.40 10 4 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.40 9 5 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.20 7,5 - ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.20 7,5 7 ΠΑΠΑΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.00 6 8 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 95 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.00 5 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 56.30 13 2 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 54.90 11 3 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 49.94 10 4 ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 49.80 9 5 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 49.55 8 6 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 48.10 7 7 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 47.72 6 8 ΤΣΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 46.52 5 200 Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 21.99 13 2 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 22.293 22.30 11 3 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Κ. 22.297 22.30 10 4 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 22.67 9 5 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.88 8 6 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙ. 22.95 7 7 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡ. 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.97 6 8 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 22.98 5 800 Μ. ΠΑΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.58.49 13 2 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.58.61 11 3 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.58.70 10 4 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ 94 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 1.59.98 9 5 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2.00.39 8 6 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.02.91 7 7 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.03.02 6 8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 2.04.23 5 ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 7.27 13 2 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ 93 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 7.08 11 3 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 7.00 10 4 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.99 9 5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.67 8 6 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   Σ.Φ.Π. 6.65 7 7 ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  6.51 6 8 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.43 5 3000 Μ.  ΠΑΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ 1 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 93 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 9.06.28 13 2 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 94 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 9.06.40 11 3 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 93 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 9.07.53 10 4 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9.08.28 9 5 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9.09.38 8 6 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  9.09.61 7 7 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   Σ.Φ.Π. 9.17.97 6 8 ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9.18.30 5 4 Χ 400 Μ.  ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.28.39 26 ΚΡΙΚΗΣ Α.- ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ Σ.- ΝΑΤΣΙΔΗΣ Π.- ΛΟΥΛΑΣ Ι. 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.29.12 22 ΤΣΟΥΚΑΣ Β.- ΜΕΧΙΛΙ Α.- ΜΕΧΙΛΙ Χ.- ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ Ε. 3 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3.29.67 20 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ Σ. - ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ.- ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ Δ. - ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ Δ. 4 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.30.33 18 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ Φ.- ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ Θ.- ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Π.- ΣΧΟΙΝΑΣ Α. 5 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.31.17 16 ΧΑΤΖΗΣ Ε.-ΧΥΤΑΣ Ι. - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ Κ. - ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ Β. 6 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.33.13 14 ΠΑΠΑΔΙΑΣ Α.- ΜΑΡΤΙΝΗ Σ.- ΝΤΟΝΑΣ Α.- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 7 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.34.81 12 ΚΟΥΓΙΟΥΜΗΣ Α. - ΡΟΖΟΣ Α.- ΝΑΚΟΣ Κ.- ΖΩΓΡΑΦΟΣ Δ. 8 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.35.34 10 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Φ.- ΚΑΤΣΗΣ Χ.- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.- ΜΗΝΑΣ Ι.

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 98,2 2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  98 3 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 86 4 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 83 5 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 68 6 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 66 7 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59 8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50 ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 80,5 2 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 69 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 66,5 4 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ  59 5 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 58 6 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 57 7 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56 8 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 45

 

Τελευταία ανανέωση ( Πέμπτη, 22 Ιούλιος 2010 )
 

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων