Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

Με το βλέμα στο μέλλον

... και τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκυο το 2020

Με στόχους

........... για το 2019 το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στην Ντόχα, το Ευρωπαϊκό K-20 και Κ-23 και τις Ολυμπιακές ημέρες νεότητας

Ο Στίβος είναι

χαρά, υγεία, παιδεία
Οι ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ των σωματείων  στίβου, δέχονται όλα τα παιδιά για γνωριμία με την άσκηση και τον αθλητισμό μέσα από το παιχνίδι.
Κνώσεια 2020 - Αποτελέσματα

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με  την υποστήριξη της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου και του Εθνικού Αθλητικού Κέντρου Ηρακλείου, διοργανωσε τους αγώνες στίβου  «33α ΚΝΩΣΕΙΑ 2020» το Σάββατο 20 Ιουνίου

 

Τα ριπτικά αγωνίσματα (εκτός του ακοντίου)  έγιναν το Σάββατο 20 Ιουνίου το πρωϊ στο ΕΑΚ Ελευθερίας και τα υπόλοιπα αγωνίσματα στο Παγκρήτιο Στάδιο το απόγευμα

Τα αποτελέσματα

100Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  303481  1995  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  11.34  0.50

2  ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ    2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.48  0.50

3  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  355293  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.49  0.50

4  ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  376384  1997  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  11.69  0.50

5  ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  390099  2004  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  11.97  1.10

6  ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  323129  1989  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12.16  0.50

7  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  299145  1994  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  12.19  0.50

8  ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  386092  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12.34  0.50

9  ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  371789  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  12.52  1.10

10  ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  370260  2003  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  12.87  0.50

11  ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  381143  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  13.19  1.10

12  ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ  370266  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  DNS 

 

200Μ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ  355292  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  24.12  1.10

2  ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  376384  1997  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  23.71  1.10

3  ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  384569  2004  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  26.04  1.10

4  ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  335324  2000  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  DNS  1.10

5  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  299145  1994  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNF  1.10

6  ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  303481  1995  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  DNS  1.10

7  ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ    2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  23.39  0.70

 

400Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ  3615230  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  51.95 

2  ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ  353030  2001  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  53.84 

 

800Μ        ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  353304  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:01.34 

2  ΛΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  391639  2002  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:04.85 

3  ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  345710  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:08.88 

4  ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  357840  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  2:10.75 

5  ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  381642  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:25.16 

-  ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  357887  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

3000Μ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  370287  2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:29.11 

2  ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤ.  290736  1973  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:46.06 

3  ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  357626  2002  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:47.34 

4  ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    1967  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10:47.47 

5  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  250840  1983  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:17.29 

6  ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11:29.00 

7  ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  377647  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13:18.39 

ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  353304  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  354115  2002  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  57.77 

-  ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  364542  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  DNS 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  357894  2003  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  1.70 

2  ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 378260  2006  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  1.60 

3  ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 386527  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.55 

4    ΚΑΝΑΚΗΣ ΡΙΚΑΡΝΤΟ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  1.55 

5   ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   370271 2007  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.35 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  362341  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  6.36 

2   ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 378310 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.34 

3  ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.82 

4  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  378126  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.66 

-  ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  376428  2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  ΝΜ 

-  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  380296  2003  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  ΝΜ 

-  ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  388434  2007  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ NM

-  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  349906  2005  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNS 

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝΑΣ  357896  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.52 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  328051  1999  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.35 

2  ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  353477  1986  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.38 

3  ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  209521  1982  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.73 

4  ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  322749  2000  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.28 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ        ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  328051  1999  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.14 

2  ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  209521  1982  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.92 

3  ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  322749  2000  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.87 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  323795  2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  54.55 

2  ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  369462  2000  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  49.81 

 

4Χ100Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ Δ.-ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Μ. - ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.-ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ Μ.      ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  48.11 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ       ΑΓΟΡΙΑ Κ18       

1  ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  364542  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1:05.59 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ)      ΑΓΟΡΙΑ Κ18       

1  ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ  357946  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  56.05 

2  ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  358853  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  23.60 

3  ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  391417  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  DNS 

 

80Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16        

1  ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  369087  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  9.82  -0.20

2  ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  376429  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  9.98  -0.20

3  ΣΤΕΦΑΣ-ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  10.11  -0.20

4  ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΛΝΤΟ  388491  2006  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  10.36  -0.20

5  ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  10.47  -0.20

 

1200Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  379477  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4:00.87 

2  ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4:23.04 

 

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  377142  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  15.76  1.90

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ  375325  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  27.55 

2  ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  382839  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  28.30 

3  ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  357786  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  29.46 

 

200Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  362803  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  7:32.22 

2  ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  375328  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  7:42.43 

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  362341  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.73 

2  ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  13.70 

-  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  349906  2005  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNS 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  373903  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13.12 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ)      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  373903  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  49.53 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ)      ΑΓΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  370268  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  29.63 

2  ΠΑΖΑΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  391417  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  29.60 

 

4Χ80Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛ.(2006) - ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ-ΜΑΝ.(2007)-ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ Ι.(2006) - ΠΑΓΚΑΛΟΣ Ν.(2005)      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  38.53 

 

100Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΙΑ  359710  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.14 

2  ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ  357774  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.16 

-  ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ  386176  2004  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  DNS 

 

200Μ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  352045  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  26.80  -0.20

2  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  348497  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  27.11  -0.20

3  ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ  356665  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  27.18  -0.20

4  ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΗ  352172  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  28.98  -2.90

5  ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ  345713  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.70  -2.90

6  ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  340494  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.90  -2.90

7  ΧΑΡΑΜΠΑΧΑΚΗ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΙΑ  359710  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  30.34  -4.30

8  ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΗ  382835  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.49  -4.30

9  ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  214797  1984  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.23  -4.30

 

400Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  379415  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1:02.26 

2  ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΗ  352172  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:04.91 

3  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  348497  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:04.77 

4  ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  381639  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:07.52 

5  ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ  345713  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:09.97 

6  ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  214797  1984  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:10.84 

 

3000Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΣΤΑΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  385643  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:08.47 

2  ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  391053  1974  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:34.43 

3  ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ  394740  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11:40.42 

4  ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ  376425  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12:41.25 

5  ΚΟΡΑΣΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  353341  1974  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13:02.69 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  348239  2004  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  1:13.58 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  MAJIDOV DINA  600069  1999  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1.78 

2  ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  362549  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1.50 

3  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352413  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1.50 

4  ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  370280  2007  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.45 

5  ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  370279  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.45 

6  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  377143  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1.40 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.64 

2  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  349302  2002  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.34 

3  ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  376854  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.10 

4  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ  364039  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.91 

5  ΣΑΛΑ ΑΡΝΤΙΑΝ  379482  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.80 

6  ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  383771  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.80 

7  ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ  383772  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.62 

8  ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ  382824  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.60 

9  ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  369091  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.40 

10  ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.19 

11  ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  377710  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.10 

12  ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  369094  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.08 

13  ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  385916  2003  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  4.04 

14  ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  379207  2006  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  3.93 

15  ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ  369096  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  3.77 

16  ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  386176  2004  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  3.72 

17  ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ  383771  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  3.63 

ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ  378125  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  ΝΜ 

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.96 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  331017  1998  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.51 

2  ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  321996  1999  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.91 

3  ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  279222  1993  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.72 

4  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  389649  2002  ΑΘΛΗΣΗ ΑΡΚΑΛ/ΡΙΟΥ  06.81 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΨΑΡΑΚΗ ΑΥΑΓΓΕΛΙΑ  279222  1993  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  40.60 

2  ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  356957  2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  36.86 

3  ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  321996  1999  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  36.62 

4  ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  365290  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  33.35 

5  ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  360217  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.19 

6  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  382838  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  24.00 

-  ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ  383776  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  0.00 

 

4Χ100Μ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛ.-ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛ.-ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ Κ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  53.83 

 

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.35  -0.20

2  ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  356665  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.40  -0.20

3  ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΗ  382835  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  17.34  -0.20

4  ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  385916  2003  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧ.  21.56  -0.20

 

2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  353035  2003  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  07:06.31 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ   352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.67 

2  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  382833  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.78 

3  ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  360217  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.47 

4  ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ  383776  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.24 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ    2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  55.60 

2  ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  48.93 

3  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  47.97 

4  ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  18.93 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ  356755  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  33.08 

2  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.32 

 

80Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  391021  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.95  -0.30

2  ΣΕΡΑΦΙΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  373270  2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.58  -0.30

3  ΚΑΓΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ  382822  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.29  -0.30

4  ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  386002  2005  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  12.46  -0.30

-  ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  377713  206  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DSQ 

 

150Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  377713  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  20.02  0.70

2  ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  370273  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  21.26  0.70

3  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ  370745  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  21.49  0.70

4  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  366635  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  21.62  0.70

5  ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ  381019  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  22.20  1.50

6  ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ  371781  2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  22.40  1.50

7  ΕΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ  376081  2006  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  22.81  1.50

8  ΚΑΡΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ  381139  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  23.61  0.70

9  ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΛΙΝΤΑ  367105  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  23,83  1.50

 

1200Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑΚ16       

1  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  377649  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  03:59.43 

2  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  366380  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  04:00.71 

3  ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ  351277  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  04:05.19 

-  ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  366777  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ  364039  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.06  1.60

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  3733270  2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNS 

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ  366781  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.51  1.60

2  ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  349728  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  32.88  1.60

3  ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΙΑ  369092  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  33.19  1.60

4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  379207  2006  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  36.62  1.60

 

2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ (ΧΩΡΙΣ ΛΙΜΝΗ)      ΚOΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  373902  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08:08.2 

2  ΤΟΥΤΣΙ ΕYΑ  382823  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08:11.9 

 

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  376854  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13.11 

2  ΣΑΛΛΑ ΛΩΡΕΝΑ  379482  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.75 

3  ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ  377711  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.76 

4  ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  367106  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  11.65 

5  ΑΡΧΟΥ ΑΜΑΛΙΑ  376421  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11.65 

 

ΣΦΑΙΡΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  375322  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  10.92 

2  ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  362337  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9.77 

3  ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  391023  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  7.47 

4  ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ  383773  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  6.18 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  362337  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.70 

2  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.62 

3  ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    2006  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  26.57 

4  ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  391023  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  23.03 

5  ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ  383773  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.76 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  40.92 

2  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  40.10 

3  ΚΟΒΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  35.44 

4  ΚΟΣΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     2007  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  30.78 

5  ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  25.97 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ  357780  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  33.70 

2  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  384832  2007  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.73 

3  ΤΟΠΙ ΜΑΡΙΝΑ  374901  2006  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  32.58 

4  ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  370279  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  20.20 

5  ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  386528  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  14.50 

 

4Χ80Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΚΑΖΑΝΟΥ Ν.(2005) - ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛ.(2005) - ΦΑΪΤΟΥ Σ.(2005) - ΑΡΧΟΥ Α.(2006)      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  47.56 

2  ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ Μ.(2006)-ΚΑΓΙΑΛΗ Ε.(2006)-ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛ.(2006)-ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛ.(2005)      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

4Χ200Μ      ΜΙΚΤΗ       

1  ΖΕΛΑΝΑΙΟΣ Π.-ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ Κ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.-ΜΑΝΤΖΕΪ Β.      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  01:51.1 

2  ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ Π.-ΚΑΡΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ Ι.-ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗ Μ.-ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Μ.      ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  01:55.0 

3  ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ -ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛ.-ΒΙΟΛΕΤΗ Ζ.-ΡΟΥΝΑΚΗΣ Μ.Ι.      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  01:58.3 

4  ΖΝΤΡΑΒΑ Α.-ΕΛΜΑΣ Σ.-ΠΑΖΑΡΑΣ Ι.-ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ Μ.      ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  02:01.5 

Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε τα αποτελέσματα σε μορφή pdf  pdf Κνώσεια 2020 Αποτελέσματα 133.87 Kb

αλλα και στην μορφή Excell :  xls Αποτελέσματα Κνώσεια 2020 67.00 Kb

 

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων