Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης διοργάνωσε στο Ηράκλειο στο ΠΑγκρήτιο Στάδιο ημερίδα Αλμάτων στο Κλειστό Γυμναστήριο και Ημερίδα Σφαιροβολίας σε Ανοικτό στίβο στο Βοηθητικό του Παγκρητίου. Τα αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           6.35        
2              ΒΕΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.83        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       6.03        
2              ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          5.81        
3              ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.75        
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ              2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.79        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2007                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.95        
2              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ                  2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          8.30        
3              ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ            2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          7.97        
4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                   2007                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           4.93        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2008                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.76      
2              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       11.10      
3              ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ         2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           10.00      
4              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       8.80        
ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          0.00        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ18                           ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.40      
2              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             10.15      
3              ΤΟΨΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                       2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.96        
4              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ                   2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.88        
5              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ                          6.84        
6              ΛΕΘΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                    2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.71        
7              ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.52        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ)                                     ΑΝΔΡΕΣ Κ18                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                        ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ                           15.11      
2              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                   2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.38      
3              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       9.78        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΑΝΔΡΕΣ                    ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    1999                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.54      
2              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                  2000                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           9.78        
3              ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΡΙΚΑΡΝΤΟ            1996                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           8.65        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.05        
2              ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ                 2004                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             7.84        
3              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                         2004                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           7.35        
4              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.77        
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.61        
2              ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                  2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.36        
3              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.23        
4              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.98        
5              ΔΕΜΕΝΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ              2009                        Ο.Φ.Η.                                      3.97        
6              ΣΤΙΝΙΑ ΣΑΜΑΝΘΑ                      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             3.91        
7              ΠΑΝΤΑΥΤΣΑΚΗ ΕΕΥΘΕΡΙΑ            2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
8              ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
9              ΧΑΝΤΕΡΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ               2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.79        
10            ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.76        
11            ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.69        
12            ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.66        
13            ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ               2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.63        
14            ΚΞΥΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.53        
15            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ       2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.33        
16            ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ          2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
17            ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ        2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
18            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ             2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.20        
19            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                     2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.19        
20            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.12        
21            ΔΡΑΚΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛ   2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.02        
22            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ                 2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.00        
23            ΚΑΡΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                  2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            2.80        
24            ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ                    2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       2.77        
25            ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2010                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           2.57        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                       ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.60        
2              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.59        
3              ΕΛΜΑΖ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.27        
4              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.18        
5              ΑΣΣΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.16        
6              ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.13        
7              ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.90        
8              ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ            2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.78        
9              ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.67        
10            ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           2.66        
11            ΜΠΟΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                      2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.53        
12            ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.49        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ                        2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.99        
2              ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.59        
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ-ΘΑΛΕΙΑ     2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.20        
4              ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ                   2008                        Ο.Φ.Η.                                      4.20        
5              ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΗ                          2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.07        
6              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ                                2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.02        
7              ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ              2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.72        
8              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                2008                        Ο.Φ.Η.                                      3.52        
9              ΔΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                  2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.37        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                  2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              11.92      
2              ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                      2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             11.70      
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ         11.58      
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           9.17        
5              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ      2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           8.70        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.40      
2              ΤΣΑΤΣΑΠΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.33      
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      12.76      
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ                                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ                           2006                        Ο.Φ.Η.                                      10.77      
2              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2007                        Ο.Φ.Η.                                      10.65      
3              ΓΙΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ                           2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             9.77        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ                       2008                        Ο.Φ.Η.                                      5.21        
2              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2006                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.05        
3              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2006                        Ο.Φ.Η.                                      5.03        
4              ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                 2005                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.95        
5              ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.71        
6              ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΙ                             2003                        Ο.Φ.Η.                                      4.56        
8              ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ                        2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.48        
9              ΜΠΟΚΑ ΑΝΝΑ                           2005                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.11        
10            ΤΡΕΒΙΖΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ                    2004                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.72        
11            ΓΚΙΟΛΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                 2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.18        
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ                         2004                        Ο.Φ.Η.                                      13.00      
2              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 2006                        Ο.Φ.Η.                                      11.79      
3              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           11.43      
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΜΕΤΖΙΤΟΦ ΝΤΙΝΑ                      1999                        Ο.Φ.Η.                                      1.70        
2              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.55        
3              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ                  2005                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.50        
4              ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2004                        Ο.Φ.Η.                                      1.45        
5              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.45        
6              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.45        
7              ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.40        
8              ΔΡΑΓΑΣΗ ΜΑΡΙΑ                        2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.35        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     2006                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.85        
2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.70        
3              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.65        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  2006                        Ο.Φ.Η.                                      6.00        
2              ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ               2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.79        
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.62        
4              ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.62        
5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.57        
6              ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.54        
7              ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           5.51        
8              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.29        
9              ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ              2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.23        
10            ΕΡΓΑΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                  2008                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.79        
11            ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ     2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.35        
12            ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ        2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.26        
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      0.00        

 

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα σε αρχείο excel xls Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα 41.00 Kb

 

Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 15 Φεβρουάριος 2022 )