Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Διασυλλογικό Π/Κ 2011 - Νέα Ημερομηνία - Ρεθύμνια Εκτύπωση E-mail

Με απόφαση του ΔΣ της ΕΑΣ το αναβληθέν λόγω καιρού Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων θα διεξαχθεί το Σάββατο 30 Απριλίου 2011 στο Ηράκλειο, στο Παγκρήτιο Στάδιο για τους δρόμους και τα άλματα και στο Στάδιο Ελευθερίας για τις Ρίψεις

Ακόμη το Σάββατο 16 Απριλίου στο Ηράκλειο στο Παγκρήτιο Στάδιο για τους δρόμους και τα άλαματα και στο Στάδιο Ελευθερίας για τις ρίψεις είναι προγραμματισμένο το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ Α΄της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης.

Τέλος η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με την υποστήριξη του Δημοτικού Αθλητικού Οργανισμού Ρεθύμνης (Δ.Α.Ο.Ρ.) και των τοπικών σωματείων Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ και Ε.Α.Ρ., προκηρύσσει  τοπικούς - επώνυμους αγώνες στίβου με την επωνυμία «ΡΕΘΥΜΝΙΑ  2011».

            Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Δ.Α.Κ. Γάλλου Ρεθύμνης «Π. Βαρδινογιάννης», το ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΩΡΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΑΛΜΑΤΑ

ΡΙΨΕΙΣ

15.00

100  Εμπ.  ΠΠ Α΄

Μήκος  ΠΠ Β΄   

Σφαίρα  Π      &     Δίσκος  ΠΠ Α΄ -  Γ

15.15

80  ΠΠ - ΠΚ  Α΄

Ύψος  Α

15.35

100 Α - Γ

15.50

60 ΠΠ - ΠΚ Β΄

Μήκος  ΠΚ Β΄

16.15

1.500  Α - Γ

   Ύψος  Γ    

Σφαίρα Γ - ΠΠ Α΄   &  Δίσκος  Α - Π

16.25

1.000  ΠΠ - ΠΚ Α΄ - Β΄

16.45

600 ΠΠ Α΄

Μήκος   Α

16.55

150  ΠΠ - ΠΚ Α΄

17.10

150  ΠΠ - ΠΚ Β΄

17.25

200  Α - Γ

Μήκος   Γ

Σφαίρα  ΠΚ Α΄  &  Ακόντιο  Ε - ΠΠ Α΄  

17.40

2.000 Γ

                                    

17.55

800  Α

18.05

400  Α

18.20

3.000 Βάδην Γ

Ακόντιο Γ - Π

18.25

60 Εμπ ΠΠ - ΠΚ Β΄

                

18.40

80  Εμπ.  ΠΚ Α΄

18.50

110 Εμπ. Ε

19.05

400 Εμπ.  Π - Κ

19.15

300  ΠΠ - ΠΚ Α΄

19.30

2.000 Φ.Ε.  Π

19.45

2.000 Φ.Ε.  Κ

20.00

4 X 100 Π - Κ

   

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

 

  • - Στα αγωνίσματα έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές - αθλήτριες, σύμφωνα με τις ηλικίες των διασυλλογικών πρωταθλημάτων 2011.
  • - Στα αγωνίσματα των αλμάτων Ανδρών - Γυναικών, συμμετέχουν οι γεννηθέντες - θείσες 1997 και μεγαλύτεροι - ες.
Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 05 Απρίλιος 2011 )
 
Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2011 Εκτύπωση E-mail
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   2 0 1 1
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
16         Κ:  3ος  Γύρος  Πόλεων   (Ν. Σμύρνη)
22         Σ:  ΗΜΕΡΙΔΑ   ΑΛΜΑΤΩΝ   ‘ΚΛΕΙΣΤΟΥ  ΣΤΙΒΟΥ'  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
29         Σ:  Ημερίδα    ‘κλειστού στίβου'  Α / Γ - Π / Κ            (Παιανία)
30         Κ:  4ος  Γύρος  Πόλεων  (Χίος)
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
5-12     Σ:   Ημερίδες  ‘κλειστού στίβου'   Α / Γ  - Π / Κ  (Παιανία)
6          Κ:  Τελικός  Γύρος  Πόλεων  (Φιλοθέη)
12        Σ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΡ.  ΣΕ  ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
19-20 Σ-Κ: Πανελλήνιοι   Αγώνες  ‘Κλειστού  Στίβου   Α / Γ   (Παιανία)
27       Κ:   ΠΑΝΕΛ. ΠΡΩΤ.  ΔΡ.  ΣΕ  ΑΝΩΜΑΛΟ  ΕΔΑΦΟΣ  (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ)
ΜΑΡΤΙΟΣ
4-6 Π-Κ:  Ευρωπαϊκό  Πρωτ/μα  ‘κλειστού  στίβου'   Α / Γ  (Παρίσι)
12...19  Σ:  ΔΙΑΣΥΛ.  ΠΟΛΥΑΘΛΩΝ  ΠΠ/ΠΚ Β΄  (ΛΑΣΙΘΙ -  ΡΕΘΥΜΝΟ - ΧΑΝΙΑ)
13       Κ:  ΠΑΝΕΛ.  ΒΑΔΗΝ 20.000 μ.  Α / Γ - ΝΕΩΝ  & αγ. βάδην 10.000  Ε/Ν/Π - 5.000 Κ
13      Κ:  Βαλκανικοί Αγώνες  Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος  (Σερβία)
20      Κ:  «ΡΕΘΥΜΝΙΑ»   (ΡΕΘΥΜΝΟ) -
25   Π: ΔΙΑΣΥΛ.  ΠΟΛΥΑΘΛΩΝ  ΠΠ/ΠΚ Β΄ - ΦΑΙΣΤΙΟΙ & ΓΟΡΤΥΝΙΟΙ  (ΜΟΙΡΕΣ)
26      Σ:  ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ   ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΠΟΛΥΑΘΛΩΝ   ΠΠ/ΠΚ Α΄ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
9        Σ:     Ρεθύμνια  (ΡΕΘΥΜΝΟ)
9        Σ:      Βαλκανικοί Αγώνες Βάδην  Α/Γ - Ε/Ν - Π/Κ  (Βουκουρέστι)
16      Σ:      ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΠ / ΠΚ  Α΄  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                                       
19-20 Τ-Τ:  ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ   ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΣΥΝΘΕΤΩΝ   Α/Γ - Π/Κ  (ΑΘΗΝΑ)
20   Τετ:      Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Δρόμου σε Βουνό
30   Σ         Διασυλλογικό Πρωτ/μα Π/Κ
                                                                                                                                   
ΜΑΪΟΣ

8       Κ:    Βαλκανικοί  Αγώνες  Μαραθωνίου  (Π.Γ.Δ.Μ.)

14    Σ:    ΔΙΑΣΥΛ.  ΠΟΛΥΑΘΛΩΝ  ΠΠ/ΠΚ Β΄ - «62 ΜΑΡΤΥΡΩΝ» (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   
14     Σ:     ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ   ΠΡΩΤ/ΜΑ  10.000 μ.  Α/Γ -  ΝΕΩΝ  «Α/Γ»
21     Σ:     «ΜΑΧΗ   ΚΡΗΤΗΣ»   (ΧΑΝΙΑ)
25  Τετ:     1ο  Ελληνικό  ‘Grand  Prix' 
28     Σ:     «ΗΡΑΚΛΕΙΑ»            (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
29     Κ:     «ΘΕΟΧΑΡΑΚΕΙΑ»    ( ΧΑΝΙΑ)
ΙΟΥΝΙΟΣ
1  Τετ:        «Gala  Γυναικών»   (Φιλοθέη)
4     Σ:        «ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ»   (ΧΑΝΙΑ)
4     Σ:        Παπαφλέσσεια  ‘διεθνής συνάντηση'  (Καλαμάτα)
4-5 Σ-Κ:      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΣΥΝΘΕΤΩΝ  Α/Γ & ΝΕΩΝ  « Α/Γ»
5     Κ:         «ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΑ»  (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
8  Τετ:         2ο Ελληνικό  ‘Grand  Prix' 
11    Σ:        63α  ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ     ‘ΔΙΕΘΝΗΣ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ'   (ΧΑΝΙΑ)
18-19  Σ-Κ:  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Π / Κ      
18-19  Σ-Κ:  Eυρωπαϊκό  Πρωτ.  Ομάδων  Α / Γ  (Σμύρνη - Τουρκία)
25-26  Σ-Κ:  ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α / Γ  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
29  Τετ:       «ΜΙΡΑΜΠΕΛΟ»   (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
29  Τετ:       «Πάτρα  2011» ‘διεθνής συνάντηση'  (Πάτρα)
ΙΟΥΛΙΟΣ
2        Σ:   «ΚΝΩΣΕΙΑ»  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2-3  Σ-Κ:  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΣΥΝΘΕΤΩΝ   Ε / Ν  -  ΠΠ / ΠΚ Α΄            
                10.000μ. Ε    ΚΑΙ    ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ   ΝΕΩΝ  «Α/Γ» 
2-3  Σ-Κ:  Βαλκανικοί  Αγώνες  Α / Γ  (Σλίβεν - Βουλγαρία)
6      Τετ:   3ο Ελληνικό  ‘Grand  Prix' 
6-10 Τετ-Κ:   Παγκόσμιο  Πρωτάθλημα  Π / Κ  (Λιλ - Γαλλία)
9 - 10   Σ-Κ:    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ε / Ν
13  Τετ: 27α BAΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΑ  ‘ΔΙΕΘΝΗΣ  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ'  (ΡΕΘΥΜΝΟ)
14 - 17  Πεμ-Κ:  ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ   ΠΡΩΤ/ΜΑ   ΝΕΩΝ   (ΟΣΤΡΑΒΑ - ΤΣΕΧΙΑ)
16 -17  Σ-Κ:  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΠΠ / ΠΚ Α΄  & ΣΥΝΘΕΤΑ  Π / Κ
16 -17   Σ-Κ:  Βαλκανικοί  Αγώνες   Ε / Ν  (Εντιμέ - Τουρκία)
20   Τετ:    Τελικός  Ελληνικού  ‘Grand  Prix'   
20 - 21  Τετ-Πεμ:  « Ελλάδα - Κύπρος»  Διεθνής  Συνάντηση  Π / Κ
21- 24  Πεμ-Κ:  ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ε / Ν  (ΤΑΛΙΝ - ΕΣΘΟΝΙΑ)
24 - 29 Κ-Π: Ολυμπιακές  Ημέρες Ευρ/κής  Νεότητας  Π / Κ (Τραπεζούντα)
30 - 31 Σ-Κ:   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤ/ΜΑ   Α / Γ  &   ΝΕΩΝ «Α/Γ» 
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
6     Σ:    Μεσογειακή  Συνάντηση  Ε / Ν
12 - 23 Π-Τ: Πανεπιστημιάδα  (Κίνα)
13   Σ:   Βαλκανική  Συνάντηση   Π / Κ   (Προύσα - Τουρκία)
27- 4/9: Τρ-Κ:  ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ  ΠΡΩΤ/ΜΑ  Α / Γ  (ΝΤΑΕΓΟΥ- ΚΟΡΕΑ)
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
10 ... 25:   ΑΓΩΝΕΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΠΠ - ΠΚ Β΄  (ΛΑΣ-ΗΡΑΚ-ΡΕΘ-ΧΑΝΙΑ)        
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
27  Πεμ:   «12α ΝΕΣΤΟΡΕΙΑ»   (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
6    Κ:   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤ/ΜΑ    ΒΑΔΗΝ  50.000 μ.   Α.
8  Τρ:  «ΑΡΚΑΔΙΟΣ  ΔΡΟΜΟΣ  20 χιλ/τρα»   (ΡΕΘΥΜΝΟ)
13  Κ: ΠΑΝΕΛ. ΠΡ. ΜΑΡΑΘΩΝ. Α / Γ  & Διεθ. Κλασ. Μαραθώνιος 
Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 05 Απρίλιος 2011 )
 
Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2010 Εκτύπωση E-mail
Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 04 Μάιος 2010 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2009 Εκτύπωση E-mail

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

10 Σ                        Ημερίδα Αλμάτων Κλειστού Στίβου (Ηράκλειο)        xls 1η Ημερίδα Αλμάτων - Ηράκλειο (Αποτελέσματα) 25.50 Kb

11 Κ                        Παγκρήτιος Αγώνας Ανωμάλου Δρόμου (Χανιά)   xls Γύρος Πλατανιά 2009 - Αποτελέσματα 27.50 Kb              

18 Κ                        Παγκρήτιος Αγώνας Ανωμάλου Δρόμου (Κριτσά - Αγ.Νικολαόυ) xls Παγκρήτιος Ανόλαμος  2009 - Κριτσά - Αποτελέσματα 31.50 Kb

24 Σ                        Ημερίδα Κλειστού Στίβου (Ιεράπετρα) xls Αποτελέσματα Ημερίδας Ιεράπετρας 27.00 Kb

24 Σ                       1η Ημερίδα ΚΣ Α/Γ, Π/Κ, ΠΠ/ΠΚ (Θεσσαλονίκη) xls 1η Ημερίδα ΚΣ Θεσσαλονίκης_2009 - Αποτελέσματα 58.00 Kb

24 Σ                        1η Ημερίδα Κ/Σ Α/Γ (Παιανία) xls 1η Ημερίδα Κλειστού Στίβου Παιανίας 24 Ιαν 2009 34.00 Kb

24 Σ                        1η Ημερίδα ΚΣ Α/Γ Π/Κ ΠΠ/ΠΚ Α΄-Β΄(Πάτρα) xls 1η Ημερίδα ΚΣ Πάτρας 24 Ιαν 2009 32.50 Kb

25 Κ                        Ημερίδα ΚΣ Παίδων Κορασίδων (Παιανία) xls 1η ημερίδα ΚΣ ΠΚ Παιανίας 25 Ιαν 2009 30.50 Kb

25 Κ                        4ς Γύρος Πόλεων - Μιχάλης Κούσης (Φιλοθέη) xls Κυριακίδεια 2009 Γύρος Φιλοθεης 37.50 Kb

31 Σ                        Ημερίδα ΚΣ Α/Γ (Παιανία) xls 2η Ημερίδα Α/Γ Παιανίας ΚΣ Αποτελέσματα 43.50 Kb

31 Σ                        Ημερίδα ΚΣ Α/Γ, Ε/Ν, Π/Κ, ΠΠ/ΠΚ Α΄(Σέρρες)  xls 1η Ημερίδα ΚΣ Σερρών 31 Ιαν 2009 119.50 Kb

 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

1 Κ                           Ημερίδα Αλμάτων ΚΣ (Ηράκλειο - Παγκρήτιο)  xls 2η Ηερίδα Αλμάτων Κλειστού Στίβου 2009 31.50 Kb

1 Κ                          Πανελλήνιοι Σχολικοί Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος (Κριτσά) xls Πανελλήνιο Σχολικό  Ανωμάλου 2009 65.50 Kb

1 Κ                          Ημερίδα ΚΣ Παίδων Κορασίδων (Παιανία) xls 2η Ημερίδα ΚΣ Π/Κ 1 Φεβ 2009 30.00 Kb

7 Σ                          2η Ημερίδα ΚΣ Α/Γ Ε/Ν Π/Κ ΠΠ/ΠΚ Α΄ Θεσσαλονίκη  xls 2η Ημερίδα ΚΣ Θεσσαλονίκης 7 Φεβ 2009 43.50 Kb

7 Σ                          Ημερίδα ΚΣ Α/Γ (Παιανία) xls 3η Ημερίδα ΚΣ ΑΓ 7 Φεβ 2009 45.00 Kb

8 Κ                          Ημερίδα ΚΣ Παίδων Κορασίδων (Παιανία)  Ματαιώθηκε

Για τα αποτελέσματα των παρακάτω διοργανώσεων δείτε την ενότητα αποτελέσματα 

8Κ                           Πανελλήνιοι Αγώνες Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος Εν.Δυνάμεων (Κριτσά)

14 Σ - 15 Κ              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΣ Α/Γ και Συνθέτων (Παιανία)

21 Σ                        Βαλκανικοί Κλειστού Στίβου Α/Γ

22 Κ                        Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε Ανώμαλο έδαφος (Μαρκόπουλο)

25 Τετ                    Διεθνές Μήτιγκ Κλειστού Στίβου ΑΘΗΝΑ 2009 (ΣΕΦ)

 

ΜΑΡΤΙΟΣ

6 Π - 7 Σ - 8 Κ       Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Α/Γ (Τορίνο) - Επίσημο site των αγώνων

8 Κ                          Πανελλήνιοι Βάδην 2000μ  Α/Γ και Αγώνας Βάδην 10000μ Ε/Ν - Παίδων

14 Σ                        Ρεθύμνια 2009 (Ρέθυμνο)

14 Σ                        Βαλκανικοί Αγώνες Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (Βελιγράδι)

14 Σ - 15 Κ           Ευρωπαϊκό Κύπελλο Χειμερινών Ρίψεων (Τενερίφη - Ισπανία)

21 Σ                        Παγκρήτιο Εαρινό Πρωτάθλημα (Πρώην Αγώνες Δ.Κρητης) (Χανιά)

22 Κ                        Τελικός Γύρος Πόλεων  (Χίος)

25 Τε                      Φαιστιοι & Γορτύνιοι Παμμεσαριτικοί Αγώνες (Μοίρες)

27 Σ                        Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Συνθέτων Αγωνισμάτων ΠΠ/ΠΚ Β΄(Λασήθι-Ηράκλειο-Ρέθυμνο-Χανιά)

28 Κ                        Αγώνες Μίνι ππ-ΠΚ (Ρέθυμνο)

31 Τρ - 1 Τετ       Β΄Φάση Σχολικού Γυμνασίων (Άργος)

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

1 Τε                        Β΄Φάση Σχολικών Γυμνασίων (Άργος)

2 Πε - 3 Πα         Β΄Φάση Σχολικών αγώνων Λυκείων (Άργος)

5 Κ                          Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ Α΄ (Ηράκλειο)

11 Σ                        Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΠΚ (Ηράκλειο)

14 Τρ - 15 Τε          Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Συνθέτων Α/Γ- Π/Κ (Αθήνα)

22 Τε                      Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Συνθέτων αγωνισμάτων ΠΠ-ΠΚ Α΄(Ηράκλειο)

25 Σ                        Βαλκανικοί Αγώνες Βάδην Α/Γ - Ε/Ν Π/Κ (Βουκουρέστι)

25 Σ - 26 Κ           Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α/Γ (Αθήνα)

28 Σ                     Διααυλογικό Πρωτάθλημα Συνθέτων ΠΠ-|ΠΚ Β΄ (Τρίαθλα) (Χανιά - Ρέθυμνο - Ηράκλειο)

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 15 Ιούλιος 2009 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2008 Εκτύπωση E-mail
Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2008 και Αποτελέσματα

Τελευταία ανανέωση ( Δευτέρα, 19 Ιανουάριος 2009 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 10 - 15 από 15

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων