Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Κ16 - Αποτελέσματα Όμιλος Χανίων Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Τα αποτελέσματα στον Όμιλο των Χανίων στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Κ16 την Κυριακή 28/6/2020

 80Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 366078 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.55 0.5

  2 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 356234 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.24 0.5

  3 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 373751 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.50 1.5

  4 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 390779 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.59 0.5

  5 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 379437 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.72 1.5

  6 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 367783 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.82 1.5

  7 ΠΟΛΕΝΤΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΣ 2006 390579 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 10.84 0.5

  8 ΞΗΡΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 384851 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 11.07 0.0

  9 ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 392056 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 11.15 -0.6

  10 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 390789 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 11.54 0.0

  11 ΣΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 386460 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.94 1.5

  12 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 391304 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 12.14 0.0

  13 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 386451 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 12.49 -0.6

  14 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 392009 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ DNS

 

150Μ  ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 372565 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.40 -0.6

  2 ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 345603 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 19.43 -0.6

  3 ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 374125 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 19.63 0.0

  4 ΖΜΑΛΗ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 390803 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 19.89 -0.6

  5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 363852 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 20.01 0.0

  6 ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 389501 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.20 -0.6

  7 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔ 2005 384586 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 21.07 0.0

 

1200Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 1 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2006 373653 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:59.91

  2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 376123 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4:00.17

  3 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 392009 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 4:20.85

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΛΙΟΛΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 373745 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.45 0.4

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 375719 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.67

  2 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 386527 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.50

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 391056 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 4.84 0.3

  2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 377495 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.39 -0.2

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 370397 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 12.60 -0.4

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 357675 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.04

  2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 386332 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 12.04

  3 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 388474 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10.97

  4 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 372773 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10.66

  5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2007 374701 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 9.68

  6 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 366644 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 9.36

  7 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2006 391305 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 9.16

  8 ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 391663 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.77

  9 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 369828 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 7.30

  10 ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 391058 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 6.77

  11 ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 367782 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.64

  12 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 386645 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 6.38

  13 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 379390 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 6.17

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 353360 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.60

  2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 372566 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.40

  3 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2007 382245 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.24

  4 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 386332 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 26.32

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 353360 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 63.08

  2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 357739 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60.69

  3 ΚΟΛΟΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 385125 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.42

  4 ΜΠΙΚΟΥΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 377911 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.29

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 372566 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.23

  2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 363119 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 44.83

  3 ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 369828 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 20.99

 

4Χ80Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

1 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ Α.-ΖΩΗΣ Ι.-ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ Β.-ΜΗΛΙΟΣ Β.   ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.36

  2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Ε.-ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ Ι.-ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤ.-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓ.   ΑΟ ΚΥΔΩΝ 40.63

 

3Χ1200Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16         

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ16     ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 

      ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 

      ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 

      ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 

      ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 

      ΑΠΟΚ ΘΤΥΕΛΛΑ 

      ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 

 

80Μ   

1 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΤΑ 2005 357732 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.01 0.1

  2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 367780 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.10 0.1

  3 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2007 377501 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.31 0.1

  4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 366645 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 11.34 0.7

  5 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 382232 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.48 0.7

  6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 369942 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.50 -0.3

  7 ΜΠΟΥΖΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 373747 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.62 -0.3

  8 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2007 376202 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.73 -0.3

  9 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 387997 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 11.73 -0.3

  10 ΣΥΚΑΜΙΑ  ΣΤΕΛΑ 2007 386295 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.77 -0.3

  11 ΣΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007 386459 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.86 -0.3

  12 ΦΑΛΕΛΑΚΗ ΕΦΗ 2005 391320 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 12.38 -0.3

  13 ΦΑΤΖΙΚΜΑΝΩΛΗ  ΕΛΠΙΔΑ 2007 388002 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 12.38 0.7

  14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 388004 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 12.54 0.1

 

150Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2007 383456 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.75 0.0

  2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 386445 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.23 0.4

  3 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2007 386652 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21.36 0.4

  4 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2007 390790 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 21.63 0.0

  5 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 384584 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 21.67 0.0

  6 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ ΣΟΦ 2006 388005 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 22.15 0.0

  7 ΟΡΦΑΝΙΔΗ  ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 386292 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 22.16 0.4

  8 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 371240 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22.35 0.0

  9 ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 373651 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22.43 0.4

  10 ΣΚΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 363861 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 22.83 0.0

  11 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 383455 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25.11 0.0

  12 ΙΣΜΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 386646 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.24 0.0

 

1200Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΓΚΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 382227 Γ.Σ.ΕΛ, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:10.70

  2 ΣΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 389508 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:20.52

  3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 389509 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:21.66

 4 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 382224 Γ.Σ.ΕΛ, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:22.08

 5  ΣΥΜΠΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 388472 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 4:24.08

 6 ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2007 386455 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4:32.00

  7 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006 376115 Γ.Σ.ΕΛ, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:49.35

    ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 363114 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ DNF

    ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 2005 388473 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ DNF

 

3000Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 

1  ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 363858 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.45.32

 

2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16  ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 371241 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 

   ΚΟΤΣΙΦΗ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ 2006 377496 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 

 

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΤΣΙΑ Κ16

1 ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 374812 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.28 0.0

  2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 369949 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.55 0.0

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 377497 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 33.22 0.4

  2 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 363443 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 32.47 0.4

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 369945 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.56

  2 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 2007 363855 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 1.48

  3 ΤΣΩΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 388793 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.30

  4 ΑΠΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 368668 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25

    ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 357740 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ NM

    ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ 2007 386968 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ NM

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 357678 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.70

  2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 371816 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.30

  3 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 2007 382231 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 389510 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.37 1.7

  2 ΣΠΑΣΟΒΣΚΑ  ΜΕΛΙΝΑ 2006 390784 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 4.23 1.2

  3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 377498 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.06 1.4

  4 ΒΑΒΟΥΛΕ  ΑΡΕΤΗ 2007 386288 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 3.99 1.8

  5 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 376201 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 3.96 -0.5

  6 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΟΡΩ 2005 356449 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 3.73 -0.3

  7 ΒΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 389507 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3.55 -1.3

  8 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2007 390774 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 3.49 0.2

  9 ΛΥΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2007 386504 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 3.30 2.0

  10 ΤΖΕΪΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 388006 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 3.27 2.3

  11 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 386697 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2.93 0.7

  12 ΚΟΜΠΟΓΕΝΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 376440 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2.60 1.7

  13 ΝΥΣΤΑΖΑΚΗ  ΖΑΜΠΙΑ 2006 386296 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 376201 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11.86 -1.0

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 384594 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 9.26

  2 ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 386505 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 8.18

  3 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 391061 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 8.14

  4 ΚΑΡΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 376119 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 7.80

  5 ΜΠΙΣΚΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ 2005 391711 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 7.60

  6 ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 391067 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 7.36

  7 ΛΟΥΓΙΑΚΗ ΝΙΚΗ 2007 382219 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.29

  8 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2007 391316 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 6.53

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 369952 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.87

  2 ΚΙΜΙΩΝΗ ΝΙΚΗ 2005 382241 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.97

  3 ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 357684 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.33

  4 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 357737 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.00

  5 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 384594 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 22.77

  6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 382235 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.22

  7 ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 391067 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 15.78

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 TZΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 357741 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 61.05

  2 ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 377182 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.59

  3 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 368063 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.03

  4 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2006 373742 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.13

  5 ΠΟΛΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 364089 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.51

  6 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2007 382240 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.27

  7 ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΝΙ 2007 385390 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.98

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 357737 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31.84

  2 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΜΙΝΟΝΤΟΡΑ 2006 379135 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.44

  3 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 366284 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24.70

  4 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 386506 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 15.39

 

4χ80Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

1  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛ.-ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝ.-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.-ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧ.   ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.98

  2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡ.-ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΠ-ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ Γ.-ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΑΛ.     ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 44.13

  3 ΣΚΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘ.-ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΣΤ.-ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓ.-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦ.   ΚΥΔΩΝ 44.92

  4 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡ.-ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓ.-ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤ.-ΣΥΚΑΜΙΑ ΑΤΥΛ.   ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 45.39

  5 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘ,-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣ.-ΦΡΑΓΚΑΚΓ ΣΟΦ.-ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ Γ.   ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 45.63

  6 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΟΡ.-ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓ.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝ.-ΓΑΛΑΡΙΩΤΗ ΑΝ.     ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 46.40

  1 ΦΑΛΕΛΑΚΗ ΕΦΗ-ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛ.-ΛΥΚΑΚΗ ΣΤ.-ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛ.     Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 54.67

  2       

3Χ1200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 1 ΠΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΣΙΛΙΔΗ ΕΛΙΣ.-ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΦΙΓ.   ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13:37.05

  2 ΖΗΚΑ ΧΡΙΣΤ.-ΓΚΟΓΚΑ ΕΛ.-ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ   ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15:17.80

 

4Χ200Μ  ΜΙΚΤΗ Κ16 1 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛ.-ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡ-ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓ.-ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:51.74

  2 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡ.-ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣ.-ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΑΤΕΡ.-ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1:57.22

  3 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤ.-ΦΑΤΖΗΚΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠ.-ΣΠΑΣΟΒΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ - ΣΜΑΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 2:06.15

 
Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Κ16 - 2020 Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

k16_hraklio_afisse.jpgΜε την διοργάνωση των Διασυλλογικών Πρωταθλημάτων Κ16 (για αθλητές γεννημένους το 2005 και 2006 και σε ειδικές περιπτώσεις και το 2007) συνεχίζεται η μετά covid-19 διεξαγωγή αγώνων στίβου στην Κρήτη. Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο ομίλους : Στα Χανιά για τα σωματεία της Δυτικής Κρήτης την Κυριακή 28 Ιουνίου και στο Ηράκλειο την Δευτέρα 29 Ιουνίου για τα σωματεία της Ανατολικής Κρήτης ώστε να αποφευχθούν έτσι αφ΄ενός οι πολλές μετακινήσεις, και αφετέρου να μειωθεί ο συνωστισμός κατά την διεξαγωγή των αγώνων λόγω της αυξημένης συμμετοχής

 

Οι αγώνες των Χανίων θα διεξαχθούν στο ΕΑΚ Χανίων με συνδιοργανωτές την Περιφεριακή Ενότητα Χανίων και το Δήμο Χανίων με ώρα έναρξης την 13.00 (σφυροβολία) και 16.00 για το κυρίως πρόγραμμα. Θα τηρηθούν όλα τα εγκεκριμένα από την ΓΓΑ πρωτόκολλα του ΣΕΓΑΣ ενώ για μια ακόμη φορά δεν θα είναι δυνατή η παρουσία θεατών. Το ΕΑΚ Χανίων στηρίζει την διοργάνωση για μια ακόμη φορά.

Οι αγώνες στο Ηράκλειο θα διεξαχθούν στο ΕΑΚ Ελευθερίας (ρίψεις πλην ακοντίου) και στο Παγκρήτιο Στάδιο (κυρίως πρόγραμμα - δρόμοι -άλματα - ακοντισμός - σκυταλοδρομίες) με ώρες έναρξης 15.30 (ΕΑΚ Ελευθερίας) και 16.00 (Παγκρήτιο) αντίστοιχα.

Οι αγώνες εδώ θα στηριχθούν από τον ΔΟΠΑΦΜΑΗ ι τη Δημοτική Επιχείρηση Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου, κα το  Ε.Α.Κ. Ηρακλείου

 

Ένα νέο στοιχείο των αγώνων είναι ότι για πρώτη φορά θα διεξαχθούν τα αγωνίσματα του Άλματος Τετραπλούν Αγοριών και Κοριτσιών που αντικαθιστούν το άλμα τριπλούν, του δρόμου 1200μ (αντί για τα 1000μ) Αγοριών - Κοριτσιών, του δρόμου 200μ με εμπόδια (αντί για τα 300μ εμποδια) Αγοριών και Κοριτσιών και της μικτής σκυταλοδρομίας 4Χ200μ όπου θα τρέξουν μικτές ομάδες αποτελούμενες από 2 αγόρια και 2 κορίτσια. Τέλος θα γίνει για πρώτη φορά το αγώνισμα της σκυταλοδρομίας 3Χ1200μ Αγοριών και κοριτσιών

Οι συμμετοχές στους αγώνες των Χανιων

Αγόρια Κ16:xls Συμμετοχές Κ16 Αγόρια Χανιά 631.50 Kb

Κορίτσια Κ16:xls Συμμετοχες Κ16 Κοριτσια Χανια 564.00 Kb

Τωρα στην διάθεσή σας οι αντίστοιχες λίστες για τους αγώνες του Ηρακλείου : 

Αγόρια Κ16 :  xls Συμμετοχές Κ16 Αγόρια Ηράκλειο 106.00 Kb

Κοριτσια Κ16 : xls Συμμετοχες Κ16 Κοριτσια Ηρακλειο 115.00 Kb

Τελευταία ανανέωση ( Σάββατο, 27 Ιούνιος 2020 )
Διαβάστε περισσότερα...
 
Κνώσεια 2020 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με  την υποστήριξη της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου και του Εθνικού Αθλητικού Κέντρου Ηρακλείου, διοργανωσε τους αγώνες στίβου  «33α ΚΝΩΣΕΙΑ 2020» το Σάββατο 20 Ιουνίου

 

Τα ριπτικά αγωνίσματα (εκτός του ακοντίου)  έγιναν το Σάββατο 20 Ιουνίου το πρωϊ στο ΕΑΚ Ελευθερίας και τα υπόλοιπα αγωνίσματα στο Παγκρήτιο Στάδιο το απόγευμα

Τα αποτελέσματα

100Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  303481  1995  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  11.34  0.50

2  ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ    2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.48  0.50

3  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  355293  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.49  0.50

4  ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  376384  1997  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  11.69  0.50

5  ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  390099  2004  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  11.97  1.10

6  ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  323129  1989  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12.16  0.50

7  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  299145  1994  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  12.19  0.50

8  ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  386092  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12.34  0.50

9  ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  371789  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  12.52  1.10

10  ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  370260  2003  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  12.87  0.50

11  ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  381143  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  13.19  1.10

12  ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ  370266  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  DNS 

 

200Μ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ  355292  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  24.12  1.10

2  ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  376384  1997  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  23.71  1.10

3  ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  384569  2004  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  26.04  1.10

4  ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  335324  2000  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  DNS  1.10

5  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  299145  1994  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNF  1.10

6  ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  303481  1995  ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017  DNS  1.10

7  ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ    2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  23.39  0.70

 

400Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ  3615230  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  51.95 

2  ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ  353030  2001  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  53.84 

 

800Μ        ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  353304  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:01.34 

2  ΛΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  391639  2002  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:04.85 

3  ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  345710  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:08.88 

4  ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  357840  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  2:10.75 

5  ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  381642  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2:25.16 

-  ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  357887  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

3000Μ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  370287  2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:29.11 

2  ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤ.  290736  1973  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:46.06 

3  ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  357626  2002  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9:47.34 

4  ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    1967  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10:47.47 

5  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  250840  1983  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:17.29 

6  ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11:29.00 

7  ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  377647  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13:18.39 

ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  353304  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  354115  2002  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  57.77 

-  ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  364542  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  DNS 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  357894  2003  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  1.70 

2  ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 378260  2006  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  1.60 

3  ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 386527  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.55 

4    ΚΑΝΑΚΗΣ ΡΙΚΑΡΝΤΟ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  1.55 

5   ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   370271 2007  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.35 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  362341  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  6.36 

2   ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 378310 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.34 

3  ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.82 

4  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  378126  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.66 

-  ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  376428  2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  ΝΜ 

-  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  380296  2003  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  ΝΜ 

-  ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  388434  2007  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ NM

-  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  349906  2005  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNS 

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝΑΣ  357896  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.52 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  328051  1999  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.35 

2  ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  353477  1986  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.38 

3  ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  209521  1982  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.73 

4  ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  322749  2000  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.28 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ        ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  328051  1999  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.14 

2  ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  209521  1982  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.92 

3  ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  322749  2000  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.87 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ      ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  323795  2001  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  54.55 

2  ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  369462  2000  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  49.81 

 

4Χ100Μ       ΑΝΔΡΩΝ       

1  ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ Δ.-ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Μ. - ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.-ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ Μ.      ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  48.11 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ       ΑΓΟΡΙΑ Κ18       

1  ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  364542  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1:05.59 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ)      ΑΓΟΡΙΑ Κ18       

1  ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ  357946  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  56.05 

2  ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  358853  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  23.60 

3  ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  391417  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  DNS 

 

80Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16        

1  ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  369087  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  9.82  -0.20

2  ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  376429  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  9.98  -0.20

3  ΣΤΕΦΑΣ-ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  10.11  -0.20

4  ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΛΝΤΟ  388491  2006  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  10.36  -0.20

5  ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  10.47  -0.20

 

1200Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  379477  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4:00.87 

2  ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2007  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4:23.04 

 

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  377142  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  15.76  1.90

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ  375325  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  27.55 

2  ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  382839  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  28.30 

3  ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  357786  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  29.46 

 

200Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  362803  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  7:32.22 

2  ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  375328  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  7:42.43 

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  362341  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.73 

2  ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  13.70 

-  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  349906  2005  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  DNS 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  373903  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13.12 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ)      ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  373903  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  49.53 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ)      ΑΓΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  370268  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  29.63 

2  ΠΑΖΑΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  391417  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  29.60 

 

4Χ80Μ       ΑΓΟΡΙΑ Κ16       

1  ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛ.(2006) - ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ-ΜΑΝ.(2007)-ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ Ι.(2006) - ΠΑΓΚΑΛΟΣ Ν.(2005)      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  38.53 

 

100Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΙΑ  359710  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.14 

2  ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ  357774  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.16 

-  ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ  386176  2004  ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛ.  DNS 

 

200Μ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  352045  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  26.80  -0.20

2  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  348497  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  27.11  -0.20

3  ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ  356665  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  27.18  -0.20

4  ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΗ  352172  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  28.98  -2.90

5  ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ  345713  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.70  -2.90

6  ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  340494  2003  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.90  -2.90

7  ΧΑΡΑΜΠΑΧΑΚΗ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΙΑ  359710  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  30.34  -4.30

8  ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΗ  382835  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.49  -4.30

9  ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  214797  1984  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.23  -4.30

 

400Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  379415  2004  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1:02.26 

2  ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΗ  352172  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:04.91 

3  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  348497  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:04.77 

4  ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  381639  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:07.52 

5  ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ  345713  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:09.97 

6  ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  214797  1984  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1:10.84 

 

3000Μ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΣΤΑΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  385643  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:08.47 

2  ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  391053  1974  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:34.43 

3  ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ  394740  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11:40.42 

4  ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ  376425  2004  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  12:41.25 

5  ΚΟΡΑΣΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  353341  1974  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13:02.69 

 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  348239  2004  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  1:13.58 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ       ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  MAJIDOV DINA  600069  1999  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1.78 

2  ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  362549  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1.50 

3  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352413  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1.50 

4  ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  370280  2007  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.45 

5  ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  370279  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  1.45 

6  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  377143  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  1.40 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.64 

2  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  349302  2002  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.34 

3  ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  376854  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.10 

4  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ  364039  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.91 

5  ΣΑΛΑ ΑΡΝΤΙΑΝ  379482  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.80 

6  ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  383771  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.80 

7  ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ  383772  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.62 

8  ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ  382824  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.60 

9  ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  369091  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.40 

10  ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ    2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.19 

11  ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  377710  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  4.10 

12  ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  369094  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  4.08 

13  ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  385916  2003  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  4.04 

14  ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  379207  2006  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  3.93 

15  ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ  369096  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  3.77 

16  ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  386176  2004  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ.  3.72 

17  ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ  383771  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  3.63 

ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ  378125  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  ΝΜ 

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.96 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  331017  1998  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.51 

2  ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  321996  1999  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  09.91 

3  ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  279222  1993  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.72 

4  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  389649  2002  ΑΘΛΗΣΗ ΑΡΚΑΛ/ΡΙΟΥ  06.81 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΨΑΡΑΚΗ ΑΥΑΓΓΕΛΙΑ  279222  1993  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  40.60 

2  ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  356957  2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  36.86 

3  ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  321996  1999  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  36.62 

4  ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  365290  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  33.35 

5  ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  360217  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.19 

6  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  382838  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  24.00 

-  ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ  383776  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  0.00 

 

4Χ100Μ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ       

1  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛ.-ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛ.-ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ Κ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  53.83 

 

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.35  -0.20

2  ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  356665  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  15.40  -0.20

3  ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΗ  382835  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  17.34  -0.20

4  ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  385916  2003  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧ.  21.56  -0.20

 

2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  353035  2003  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  07:06.31 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ   352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.67 

2  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  382833  2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.78 

3  ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  360217  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.47 

4  ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ  383776  2004  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08.24 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ    2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  55.60 

2  ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  48.93 

3  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    2004  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  47.97 

4  ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2004  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  18.93 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18       

1  ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ  356755  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  33.08 

2  ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ  352043  2003  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.32 

 

80Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  391021  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.95  -0.30

2  ΣΕΡΑΦΙΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  373270  2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.58  -0.30

3  ΚΑΓΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ  382822  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.29  -0.30

4  ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  386002  2005  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  12.46  -0.30

-  ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  377713  206  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DSQ 

 

150Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  377713  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  20.02  0.70

2  ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  370273  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  21.26  0.70

3  ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ  370745  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  21.49  0.70

4  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  366635  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  21.62  0.70

5  ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ  381019  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  22.20  1.50

6  ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ  371781  2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  22.40  1.50

7  ΕΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ  376081  2006  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  22.81  1.50

8  ΚΑΡΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ  381139  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  23.61  0.70

9  ΚΟΛΑΪ ΜΠΡΟΥΝΛΙΝΤΑ  367105  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  23,83  1.50

 

1200Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑΚ16       

1  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  377649  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  03:59.43 

2  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  366380  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  04:00.71 

3  ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ  351277  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  04:05.19 

-  ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  366777  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ  364039  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  14.06  1.60

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  3733270  2007  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNS 

 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ  366781  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.51  1.60

2  ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  349728  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  32.88  1.60

3  ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΙΑ  369092  2005  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  33.19  1.60

4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  379207  2006  ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  36.62  1.60

 

2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ (ΧΩΡΙΣ ΛΙΜΝΗ)      ΚOΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  373902  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08:08.2 

2  ΤΟΥΤΣΙ ΕYΑ  382823  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  08:11.9 

 

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  376854  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  13.11 

2  ΣΑΛΛΑ ΛΩΡΕΝΑ  379482  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.75 

3  ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ  377711  2006  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.76 

4  ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  367106  2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  11.65 

5  ΑΡΧΟΥ ΑΜΑΛΙΑ  376421  2006  ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  11.65 

 

ΣΦΑΙΡΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  375322  2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  10.92 

2  ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  362337  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  9.77 

3  ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  391023  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  7.47 

4  ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ  383773  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  6.18 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  362337  2005  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  31.70 

2  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  29.62 

3  ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    2006  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  26.57 

4  ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  391023  2006  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  23.03 

5  ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ  383773  2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12.76 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     2005  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  40.92 

2  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2005  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  40.10 

3  ΚΟΒΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  35.44 

4  ΚΟΣΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     2007  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  30.78 

5  ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    2007  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  25.97 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ)      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ  357780  2006  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  33.70 

2  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  384832  2007  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  32.73 

3  ΤΟΠΙ ΜΑΡΙΝΑ  374901  2006  ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ  32.58 

4  ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  370279  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  20.20 

5  ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  386528  2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  14.50 

 

4Χ80Μ      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16       

1  ΚΑΖΑΝΟΥ Ν.(2005) - ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛ.(2005) - ΦΑΪΤΟΥ Σ.(2005) - ΑΡΧΟΥ Α.(2006)      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  47.56 

2  ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ Μ.(2006)-ΚΑΓΙΑΛΗ Ε.(2006)-ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛ.(2006)-ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛ.(2005)      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  DNF 

 

4Χ200Μ      ΜΙΚΤΗ       

1  ΖΕΛΑΝΑΙΟΣ Π.-ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ Κ.-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.-ΜΑΝΤΖΕΪ Β.      ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  01:51.1 

2  ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ Π.-ΚΑΡΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ Ι.-ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗ Μ.-ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Μ.      ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  01:55.0 

3  ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ -ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛ.-ΒΙΟΛΕΤΗ Ζ.-ΡΟΥΝΑΚΗΣ Μ.Ι.      ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ  01:58.3 

4  ΖΝΤΡΑΒΑ Α.-ΕΛΜΑΣ Σ.-ΠΑΖΑΡΑΣ Ι.-ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ Μ.      ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ  02:01.5 

Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε τα αποτελέσματα σε μορφή pdf  pdf Κνώσεια 2020 Αποτελέσματα 133.87 Kb

αλλα και στην μορφή Excell :  xls Αποτελέσματα Κνώσεια 2020 67.00 Kb

 

 

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 24 Ιούνιος 2020 )
 
Μιραμπέλο 2020 Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

mirabello_2020_afisse.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τους πρώτους αγώνες στίβου στην Ελλάδα μετά την εποχή της πανδημίας διοργάνωσε στο Στάδιο Αγ.Νικολάου ο ΑΟ Λασηθίου με τον ΠΑΟΔΑΝ και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης. Στους αγώνες που έγιναν με όλα τα εγκεκριμένα υγειονομικά προτόκολλα και με ασφάλεια για τους  αθλητές τους κριτές και τους προπονητές αλλά χωρίς θεατές πρώτευσαν:

100μ Ανδρών Παπαγεωργόπουλος Νίκος (ΑΟΛ) 11.26, Κουκουρογιαννάκης ΠΑντ.(ΑΟΛ) 11.47, Τζελιλάϊ Άγγ.(ΑΟΛ) 11.64

200μ Ανδρών: Τζελιλάϊ Άγγελος (ΑΟΛ) 23.97, Κολυδάκης Μηνάς (Πήγασος) 24.96, Λαπιδάκης Νίκος (ΑΟΛ) 25.58

Άλμα σε ύψος Ανδρών: Λαπιδάκης Νίκος (ΑΟΛ) 1.60

Άλμα σε μήκος Ανδρών: Ρουνάκης Μαρ.-Ιωάν. (ΑΟΛ) 5.01

80μ Αγοριών Κ16 : Ντάφος Βασίλης (ΑΟΛ) 10.01  Κακολύρης Ι. (ΑΟΛ) 10.29, Στριλιγκάς Δημόκρ.(ΓΑΣ Περάματος) 10.33

150μ Αγοριών Κ16: Πάγκαλος Νίκος (ΑΟΛ) 18.10, Παπαγιάννης Πέτρος (Σητειακός) 18.49 Κακολύρης Ι.(ΑΟΛ) 19.20

1200μ Αγοριών Κ16: Τσαλέκου Άρης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3:34.23

200μ εμπόδια Αγοριών Κ16: Ρεθυμνιωτάκης Μύρων (Πήγασος) 27.59, Ανδρουλάκης Γεωργ.(ΓΑΣ Ιερ.απετρας) 28.96, Βεργάκης Μιχαήλ (Πήγασος) 29.86

Τετραπλούν Αγοριών Κ16: Παπαγιάννης Πέτρος (Σητειακός) 14.29, Ρουνάκης Μαρ.0Ιωαν.(ΑΟΛ) 13.07, Τσουκαλάς Γιώργ.(Σητειακός) 12.50

4Χ80μ Αγοριών Κ16: ΑΟΛ 38.49 (Ντάφος - Στέφας - Τσαγκαλίδης - Πάγκαλος) ΓΑΣ Περάματος 42.47 (Βεργάκης Γ.-Δραγάσης - Παπακωνσταντής - Στριλιγκάς Δ.)

60μ Αγοριών Κ14 : Στέφας Μ.(ΑΟΛ) 7.98

600μ Αγοριών Κ14: Φραγκιαδάκης Π.(Σητειακός) 1:51.10, Σκύβαλος Δ.(ΑΟΛ) 1:33.50, Βάρδας Εμ. (1:58.46

Μήκος Αγοριών Κ14: Βεργάκης Γιώρ.(ΓΑΣ Περάμετος) 4.37

100μ Γυναικών: Κουβίδη Μαρία (Πήγασος) 13.67

200μ Γυναικών: Κουβίδη Μαρ.(Πηγασος) 28.42

1500μ Γυναικών: Μαυροφόρου Χρύσα (ΑΟΛ) 5:47.50

Ύψος Γυναικών: Κοκόζοβα Ροζαλία (ΓΑΣ Μαλίων) 1.50, Φακιδάρη Μαρία (ΓΑΣ Περάματος) 1.35, Δαβράδη Νίκη Ραιλέν (ΑΟΛ) 1.30

Μήκος Γυναικών: Κτενάκη Ελένη (ΑΟΛ) 4.02

80μ Κοριτσιών Κ16: Λαδιανού Αλεξάνδρα (ΓΑΣ Περάματος) 11.20, Μαρκογιαννάκη Ε.(Σητειακός) 12.05, Σπυριδάκη Ελ.(ΓΑΣ Περάματος) 12.20

150μ Κοριτσιών Κ16: Μουρογιαννάκη Β.(ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 21.23, Κατζουράκη Μαρκέλα (Πήγασος) 22.49, Ρουσοχατζάκη Μαρ.(ΓΑΣ Μαλίων) 22.51

1200μ Κορτισιών Κ16: Βάρδα Δάφνη (ΑΟΛ) 4:31.36

200μ εμπόδια Κοριτσιών Κ16: Κατζουράκη Μαρκ.(Πηγασος) 33.90, Τσινάρη Βάλια (ΑΟΛ) 34.21, Φυγετάκη Κατερ.(ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 35.93

Τετραπλούν Κοριτσιών Κ16: Αρχου Αμαλία (ΑΟΛ) 12.01, Ρουσοχατζάκη ΜΑριν(ΓΑΣ Μαλίων) 11.77

4Χ80μ Κοριτσιών Κ16: ΓΑΣ Περάματος 45.79 (Φακιδάρη - Λαδιανού - Βαρδιάμπαση - Σπυριδάκη)

60μ Κοριτσιών Κ14: Βαρδιαμπαση Γεωργ.(ΓΑΣ Περάματος) 8.71, Κοντογιάννη Σοφ.(Πήγασος) 8.89, Γαρυφαλλάκη Μαρ.(ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 8.98

Μήκος Κοριτσιών Κ14: Βαρδιάμπαση Γεωργ.(ΓΑΣ Περάματος) 4.79, Κοντογιάννη Σοφ.(Πήγασος) 4.38, Λουκάκη Ελένη (Πήγασος) 4.13

Στα αγωνίσμτα του ακοντισμού που τελείωσαν καθυστερημένα είχαμε:

Ακοντισμός Ανδρών: Καλογεράκης Γεράσιμος (ΟΦΗ) 63.53, Πιτσιδόπουλος Ελευθέριος (ΟΦΗ) 57.90, Αυγερόπουλος Παναγιώτης (ΟΦΗ) 50.63

Ακοντισμός Αγοριών Κ16: Σφακάης Εμμ.(ΟΦΗ) 35.40

Ακοντσιμός Αγοριών Κ18: Κολέτσι Γκαμπριέλ (ΓΕΗ) 58.24

Ακοντισμός Κοριτσιών Κ16 (500γρ): Παπαδοπούλου Σοφία (ΓΕΗ) 35.63

Τα πλήρη αποτελέσματα σε μορφή PDF  : pdf results_mirabelo_2020_2 436.20 Kb

και στην κλασσική πια μορφή XLS : xls Μιραμπέλο 2020 Αποτελέσματα 98.50 Kb

Τελευταία ανανέωση ( Κυριακή, 21 Ιούνιος 2020 )
 
Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης στην μετά CO-VID 19 εποχή Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

Μετά την επανέναρξη των προπονήσεων και  ενόψει των Πανελληνίων Αγώνων όλων των κατηγοριών που ανακοίνωσε ο ΣΕΓΑΣ η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης προχώρηςε στον επαναπρογραμματισμό των αθλητικών εκδηλώσεων το 2020 όπως παρακάτω:

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ : ΜΙΡΑΜΠΕΛΟ

Δείτε εδώ την προκήρυξη : prokirixi_mirabelo_2020

Και τα Υγειονομικά Πρωτόκολλα :  ygeionomika_protokola_2020

ΧΑΝΙΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21  ΙΟΥΝΙΟΥ : ΜΑΧΗ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  28 ΙΟΥΝΙΟΥ : ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ  Κ16

ΚΥΡΙΑΚΗ  5 ΙΟΥΛΙΟΥ :  ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ Κ18

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ  20  ΙΟΥΝΙΟΥ:  ΚΝΩΣΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ  29 ΙΟΥΝΙΟΥ  : ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ  Κ16

ΣΑΒΒΑΤΟ   4  ΙΟΥΛΙΟΥ :   ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ Κ18

 Θα ακολουθήσουν το Διασυλλογικό Ανδρών Γυναικών σε δύο ομίλους σε Χανιά και Ηράκλειο και τα πανελλήνια Πρωταθλήματα όπως ανακοινώθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ:

 

Τελευταία ανανέωση ( Πέμπτη, 11 Ιούνιος 2020 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 55 - 63 από 742

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων