Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Ημερίδα Κλειστού Στίβου Ιεράπετρας - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Ιεράπετρα, Κλειστό Γυμναστήριο - Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020

 

Έγινε το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου με διοργανώτρια την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης στην Ιεράπετρα, στο Κλειστό Γυμναστήριο της πόλης η 2η Ημερίδα Κλειστού στίβου για την καλύτερη προετοιμασία των αθλητών των σωματείων της Κρήτης.

Ξεχώρισε με την επίδοσή του ο Νίκος Φιλανδαράκης στα 60μ εμπόδια που πέτυχε επίδοση 8.35, ενώ καλές επιδόσεις πέτυχαν ακόμη ο Αλέξανδρος Κοτζαμπασάκης στο ύψος με 1.85μ, ο Γιάννης Παπαδοβασιλάκης στα 60μ με 7.22, η Μαρία Ελένη Κοαλογιαννάκη στα 60μ με 8.01 και στο μήκος με 5.30 και η Καλλιόπη Γκάγκα στο τριπλούν με 11.09

 

Οι πρώτοι νικητές ανά κατηγορία

60μ Ανδρών :

1 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 1995        ΑΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ             7.22

2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2002        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.26

3. ΚΟΥΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ            2000        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.30

 

60μ Αγόρια Κ16

1. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            2005        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.76

2. ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                2006        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.85

3. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ      2006        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ              7.88

 

60μ Αγόρια Κ14

1. ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ               2007        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           7.96

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ18                                                     

1              ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        2003        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         8.70

.                                                              

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                            

1              ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        1986        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        8.35

.                                                              

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 - Α΄ΣΕΙΡΑ                                                         

1              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2005        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ              09.42

2              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        2005        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        09.43

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                           

1              ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ           1.85

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                        

1              ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                      1995        ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ    6.22

2              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ           2005        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         6.11

3              ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ                 2004        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        5.88

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ14                                                   

1              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2008        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         4.24

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ ΑΓΟΡΙΑ Κ16                                               

1              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ           2005        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         15.56

2              ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΑΝΟ                 2005        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ           13.05

 

60Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                        

1              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  2002        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         8.01

2              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                   2004        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         8.26

3              ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ              2003        ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.      8.37

 

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16                                

1              ΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΗ                             2006        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        8.51

2              ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                  2005        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤ  8.72

3              ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ                  2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         8.76

 

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ14                                                

1              ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ           2007        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        8.61

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18                                                    

1              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ                       2003        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         09.23

2              ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ                        2004        ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ              09.88

3              ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ                    2004        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝ 09.97

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                                    

1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         10.38

2              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ          2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         11.16

3              ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ                           2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         11.65

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                                                    

1              ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2007        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         10.38

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                        

1              ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ                    2004        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                         1.50

2              ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              2006        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.45

2              ΔΟΪΚΟΥ ΕΥΑ                               2006        ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             1.45

4              ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2007        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         1.45

5              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ                       2003        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                         1.45

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                     

1              ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  2002        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                         5.30

2              ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ                       2003        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                         5.26

3              ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ                    2004        ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ         4.78

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                                                

1              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2007        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       4.41

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                                                

1              ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ               2005        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         4.87

2              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         4.79

3              ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ               2006        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        4.74

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                

1              ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                    2004        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         11.09

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16                                                         

1              ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ               2005        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         13.11

2              ΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΗ                             2006        ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        12.80

3              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006        ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         12.50

 

Τα πλήρη αποτελέσματα : xls Ημερίδα Ιεράπετρας 8 Φεβ 2020 97.50 Kb

 
Run Greece Ηράκλειο 2020 - Αλλαγή Ημερομηνίας Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης σας ενημερώνει ότι η αρχική ημερομηνία διεξαγωγής του Run Greece Ηράκλειο 8/3, τροποποιείται και ο αγώνας θα διεξαχθεί με νέα
ημερομηνία την Κυριακή 5 Απριλίου 2020.

Η αλλαγή της ημερομηνίας κρίνεται επιβεβλημένη επειδή στις 8/3 θα είναι ανοιχτά τα εμπορικά καταστήματα στο Ηράκλειο και δεν θα είχαν τη
δυνατότητα οι αντίστοιχοι εργαζόμενοι να συμμετέχουν στον αγώνα και επιπλέον σε κάθε περίπτωση δεν θα θέλαμε να επηρεαστεί αρνητικά η
αγοραστική κίνηση των καταστημάτων λόγω της διεξαγωγής του αγώνα.

picture_run_greece_2019_3-5.jpg

 
7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου 2020 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

7_festival_2020__med.jpg

Διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή το 7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου στον Άγιο Νικόλαο την Κυριακή 26 Ιανουαρίου με διοργανωτές  τον ΠΑΟΔΑΝ Αγ.Νικολάου τον ΑΟ Λασηθίου  και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Διεξήχθησαν  Παγκρήτιοι Αναπτυξιακοί Αγώνες Δρόμου σε Δημόσιο Δρόμο με συμμετοχή αθλητών του ΣΕΓΑΣ αλλά και λαϊκή συμμετοχή και αγώνες επίδειξης Σφαιροβολίας και άλματος σε μήκος χωρίς φόρα στην παραλία

Οι Νικητές στα 10Κμ

1. Μανόλης Σηφάκης (ΟΦΗ) 34:20.25

2. Μαστοράκης Γιώργος 35:26.84

3. Κρυπώτος Σπύρος (ΣΔΥΗρακλειου) 37:03.23

 

Οι Νικήτριες:

1. Μαριάννα Τρούλη (Ηράκλειο) 41:26.12

2. Πευκιανάκη Ειρήνη (ΟΦΗ) 41:35.13

3. Πρωτογεράκη Αίμιλη 41:51.52

 

Οι Νικητές στα 5Κμ

1. Ζερβάκης Γιάννης (Τρίτων Χαλκίδας) 16:06.73

2. Τσολάκης Θεόδωρος (ΑΟ Κύδων Χανίων) 16:33.45

3. Κωνσταντουλάκης Εμμανουηλ (Χοχλίος Team) 18:31.13

 

Οι Νικήτριες

1. Στογιάννη Μαρία 22:06.56

2. Χαχλιούτη Ελένη 24:35.14

3. Λυράκη Αικατερίνη 24:48.94

 

festival_kritikou_stivou_med.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Φωτό από την Εκκίνηση 5Κμ και 10Κμ

 

Τα πλήρη αποτελέσματα και τις κατατάξεις ανα κατηγορίες στον παρακάτω σύνδεσμο:

https://results.chronolog.gr/resultsv3.aspx?ev=ab68295c149cc8f682855aa03d56ae91&c=0&pp=5d50

 

Τα αποτελέσματα σε excel: xls Αποτελέσματα 5ΚΜ 74.50 Kb

xls Αποτελέσματα_10km 80.50 Kb

Περισσότερες φωτό στοn τοίχο της σελίδας της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης στο facebook

Τα αποτελέσματα των αναπτυξιακών κατηγοριών:

900μ Αγόρια Κ14: 1. Παπαδάκης Ιωάννης (Κύδων) 3:03.91, 2. Σερεπετσιδάκης Γιάννης (ΟΦΗ) 3:07.48, 3. Σκύβαλος Δημήτρης (ΑΟΛ) 3:08.74

900μ Κορίτσια Κ14: 1. Περακάκη Ιφιγένεια (ΟΚΑ Αρκάδι) 3:11.10, Πατσάκη Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι) 3:14.54, 3. Κουνελάκη Ελλη (Βιτσ.Κορνάρος) 3:18.37

3600μ Αγόρια Κ18: 1. Λουλάκης Βασίλης Πήγασος) 14:30.74, Τζόκα Ορλιντ (Θύελλα) 15:55.88, 3. Βερυκάκης Βασίλειος (ΑΟ Κισάμου) 16:51.22

2700μ Κορίτσια Κ18: 1. Βαρβορίτη Αλεξάνδρα (ΟΚΑ Αρκάδι) 10:46.45, 2. Πατεράκη Κων/να (Β.Κορνάρος)  10:50.53, 3. Χοχλάκη Άννα (Θύελλα) 12.07.00

2.700μ Αγόρια Κ16: 1. Τσαλέκου Άρης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 9.24.60, 2. Σιμινελάκης Γιάννης (ΑΟΛ) 10.34.80, 3. Ξυπάκης Στέλιος (Πήγασος) 10:42.59

1800μ Κορίτσια Κ16: 1. Παπαγιαννάκη Μαρία (ΟΦΗ) 6:29.48, 2. Στεφανουδάκη Καλλιόπη (ΟΦΗ) 6:29.95, 3. Αποστολάκη Μαρία (ΟΦΗ) 6:45.45

4Χ500μ Μικτή Αγόρια - Κορίτσια : 1. ΟΚΑ Αρκάδι 2. ΑΠΟΚ Θύελλα, 3. ΟΦ Ηρακλείου

 

Στα αγωνίσματα επίδειξης νίκησαν

Αλμα σε μήκος Γυναικών χωρίς φορά : 1. Κοκόζοβα Ροζαλίνα (ΓΑΣ Μαλλίων) 2.32, 2. Κουβίδη Μαρία (Πήγασος) 2.23, Ρουαοχατζάκη Νικολέτα (ΓΑΣ Μαλλίων) 2.22

Άλμα σε μήκος Ανδρών χωρίς φορά: 1. Στρατουδάκης Εμμανουηλ΄(ΓΣ Νέαρχος) 2.41, 2. Κοβάτσι Ανδρέας (ΑΟ Κισάμου)2.31

Άλμα σε μήκος Αγόρια Κ16 : 1. Καραμπίνης Παναγιώτης (Πήγασος) 2.22, Ρουνάκης Μαριάνο (ΑΟΛ) 2.19, Ρεθυμνιωτάκης Μύρων (Πήγασος) 2.15

Άλμα σε μήκος Κορίτσια Κ16: 1. Διαμαντάκη Ευαγγελία (Θύελλα) 2.15μ, Ρουσοχατζάκη Μαρίνα (ΓΑΣ Μαλίων) 2.08μ, Πετρίδου Μαρία (ΑΟ Κύδων) 2.02μ

Άλμα σε μήκος χωρίς φορά Κοριτσιών Κ14: Νικολακάκη Μαρία (ΑΠΟΚ Θύελλα) 2.06, 2. Γαρεφαλάκη Μαρτίνα (Βιτσεντζος Κορνάρος) 2.01, 3. Ορφανίδη Ναταλία (ΓΣ Νέαρχος) 1.99

Αλμα σε μήκος χωρίς φορά Αγόρια Κ14: 1. Τσολάκης Χρήστος (Αθλοδράση) 2.00, 2. Κουλάου Κωνσταντίνος (Βιτσ.Κορνάρος) 1.88, 3. Παπαδάκης Ιωάννης (ΑΟ Κύδων) 1.88

 

Σφαιροβολία Κορίτσια Κ18 (3κιλ) 1. Κατσικανδαράκη Στέλλα (ΑΟ Κισάμου) 10.15, Τόπι Μελίνα (ΓΕΗ) 8.94, Τσίχλα Γεωργία (ΓΕΗ) 8.64

Σφαιροβολία Κορίτσια Κ16 (3κιλ) 1. Σχοινοπλοκάκη Σταυρούλα (ΑΟ Κισάμου) 7.73, Μπίσκου Εσμεράλντα (ΑΟ Κισάμου) 7.62, Σκαλιδάκη Αντιγόνη (ΑΠΟΚ Θύελα) 7.09

Σφαιροβολία Αγόρια Κ16 (4κιλ) Καλαϊτζίδης Αχιλλέας (ΑΟ Κισάμου) 11.11, Γεωργαλάκης Δημήτριος (Σητειακός) 10.55, Χατζάκης Γεωργιος (ΑΟ Κισάμου) 9.60

Σφαιροβολία Αγόρια Κ14 (3κιλ) 1. Ανδρεαδάκης Ευστράτιος (ΑΟ Κύδων) 9.35, Φιλιππίδης Αχιλλέας (ΑΘΛΗΣΥ) 9.32 3. Παπανακλής Παναγιώτης (ΓΕΗ) 8.55

Σφαιροβολία Αγόρια Κ12 (2κιλ) 1. Σφακιωτάκης Γεώργιος (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 7.10, Μοράλες Εμμανουήλ (ΓΕΗ) 6.33, Παπαδάκης Ραφαήλ Βασίλειο (Αθλοδράση) 4.92

Σφαιροβολία Κορίτσια Κ12 (2κιλ) 1. Σαρτζετάκη Ευγενία (ΑΟ Κισάμου) 5.70, 2. Παξιμαδάκη Βαρβάρα (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 5.69, Τσουκάλη Λυδία (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 5.53

 

Τα πλήρη αποτελέσματα: στους δρόμυς των αναπτυξιακών κατηγοριών την σφαιροβολία και το άλμα σε μήκος χωρις φορά :  xls 7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου 2020 - Αποτελέσματα 85.50 Kb

 

Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 29 Ιανουάριος 2020 )
 
Ημερίδα Αλμάτων ΚΣ Παγκρήτιου 2020 - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Διεξήχθη στην Κλειστή Αίθουσα του Παγκρητίου Σταδίου στο Ηράκλειο η Πρώτη Ημερίδα Κλειστού Στίβου για την καλύτερη προετοιμασία των αθλητών των συλλόγων της Κρήτης για τις διοργανώσεις του Κλειστού στίβου του 2020. Την Ημερίδα διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης. Έλαβαν μέρος αθλητές από 7 συλλόγους της Κρήτης αλλά και ένας αθλητής από σύλλογο εκτός Κρήτης.

Διεξληχθησαν για πρώτη φορά τα νέα αγωνίσματα της κατηγορίας Κ16 (τετραπλούν αγοριών και κοριτσιών) ενώ η σφαιροβολία έγινε σε ανοικτό στίβο.

Τα αποτελέσματα:

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.80
2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ   1.70
3 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.55
4 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ   1.30
5 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.25
6 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 1.25





ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.55
2 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50
3 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.45
4 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
5 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40
6 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.40
7 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  1.40
8 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.40
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛ. 1.30
10 ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΠΟΠΗ 2007 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛ. 1.30
11 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25
12 ΜΑΥΡΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  1.20
- ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΜ
- ΚΟΤΣΗ ΜΕΓΚΙ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΜ





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.62
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.41
3 ΘΑΝΟΠΟΛΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚ. 5.20
4 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.56
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.26
6 ΚΟΤΣΗ ΜΕΓΚΙ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.23
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.05
8 ΠΕΠΑ ΜΙΡΕΛΑ 2003 ΑΘΛΕΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.58
- ΚΑΤΡΜΟΖΑΝΑΚΗ ΣΕΣΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΝΜ
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΜ





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 (ΠΠΑ¨)


1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.32
2 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.18
3 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  5.08
4 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.97
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  4.73
6 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.60
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  4.43
8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.96
- ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΝΜ





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 (ΠΚΑ΄)


1 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.14
2 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.86
3 ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.60
4 ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.59
5 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.42
6 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.35
7 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.30
8 ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.14
9 ΓΚΑΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.05
10 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.72
11 ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.72
12 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΘΛΕΣΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.65
13 ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ 2006
3.53
14 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΕΣΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.65
- ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΝΜ
- ΦΑΪΤΟΥ ΣΕΒΗ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΝΜ





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1983 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.86





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ14 (ΠΠβ΄)


1 ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.40
2 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.29
3 ΕΡΓΑΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 3.89
4 ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.41
5 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.36





ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ14 (ΠΚβ΄)


1 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.49
2 ΜΥΦΤΑΡΙ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  4.44
3 ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.07
4 ΣΠΑΧΙΛΑΡΙ ΕΜΕΛΝΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.94
5 ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.83
6 ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.78
7 ΜΠΑΛΑΣ ΚΕΪΣΙ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.60
8 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.53
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.51
10 ΝΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.48
11 ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.48
12 ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.44
13 ΚΑΒΑΛΕΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 3.38
14 ΤΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΤΖΕΛΑ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.32
15 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.31
16 ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.26
17 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.23
18 ΤΕΡΖΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ 2008 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  3.03
19 ΜΗΝΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.99
20 ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 2.95
21 ΕΛΕΖΗ ΝΑΝΤΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 2.95
- ΔΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ ΝΜ
- ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΣΟΦΡΩΝΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΝΜ





ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ 


1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.99
2 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.53





ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.26
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.72
- ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΜ





ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Κ16 (ΠΠΑ¨)


1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15.60
2 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 13.40
3 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  13.00
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  12.03
5 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ  11.80





ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Κ16 (ΠΚΑ΄)


1 ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.50
2 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.37
3 ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.49
4 ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.27





ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κιλ) Κ16 (ΠΚΑ΄) - ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΤΙΒΟ

1 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6.87
2 ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6.00
3 ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 5.60
4 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3.90





ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κιλ) Κ16 (ΠΠΑ΄) - ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΤΙΒΟ

1 ΚΟΥΛΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΚΑΗ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ

5.80

 

Τα αποτελέσματα σε φύλλο excell : xls Ημερίδα Αλμάτων ΚΣ Παγκρήτιου 2020 - Αποτελέσματα 88.00 Kb

 

 

 

Τελευταία ανανέωση ( Πέμπτη, 23 Ιανουάριος 2020 )
 
7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου 2020 - Προαναγγελία Εκτύπωση E-mail
Διάφορα

poster_7th_fstival_2020.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης σε συνεργασια με τον ΑΟ Λασηθίου και τον ΠΑΟΔΑΝ του Δήμου Αγίου Νικολάου διοργανώνει την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 στον Αγιο Νικόλαο το 7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου με Αγώνες σε Δημόσιο Δρομο, Επίδειξη Σφαιροβολίας και Άλματος σε μήκος στην Παραλία.

 ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟΔΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ Α.Ο. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΤΙΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΙΝΗΤΡΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ  ΓΙΑ ΜΙΑ  ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ  

Η προκήρυξη των αγώνων μπορεί να βρεθεί στον διπλανό σύνδεσμο : doc 7ο Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου 2020 - Προκήρυξη 212.50 Kb

Τα σωματεία μπορούν να στείλουν τις δηλώσεις τους μέχρι 21/1 συμπληρώνοντας τη σχετική φόρμα στα μαίηλ που αναφέρονται : xls EΈντυπο Συμμετοχής Σωματείων 100.00 Kb

Επίσης για τους  συμμετέχοντες στους αγώνες  επισυνάπτεται  ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ  ΚΑΙ  ΜΑΘΗΤΕΣ)   ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΓΟΝΕΑΣ - ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ : doc Υπεύθυνη Δήλωση για θέματα Υγείας 53.00 Kb

Τέλος σας κοινοποιούμε τον σύνδεσμο όπου μπορούν οι μεμονωμένοι αθλητές να δηλώνουν συμμετοχή στους Αγώνες Δρόμου 

 


 

Η εκδήλωση στο facebook:Πληροφορίες στον σύνδεσμο

 

Τελευταία ανανέωση ( Πέμπτη, 09 Ιανουάριος 2020 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 64 - 72 από 742

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων