Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

ΑΡΧΗ arrow ΝΕΑ
ΝΕΑ
Run Greece 2022 - Δελτίιο Τύπου No3 Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΤΙΣ 1.300 ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

200 ΘΕΣΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ 5.000μ  -ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ (10χλμ- 5χλμ και Παιδικός Αγώνας)

ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

 

afisse_run_greece_2022_mini.jpg

 

            RUN GREECE Ηράκλειο, οι δρομείς - αθλητές και οι περιπατητές - αθλούμενοι πολίτες έχουν αγκαλιάσει τον αγώνα και φέτος, αφού ήδη οι εγγραφές ξεπέρασαν τις 1.300 και ειδικά στα 5.000μ. έχουν απομείνει μόνο 200 θέσεις ελεύθερες για την εγγραφή δρομέων.

Τον αγώνα διοργανώνουν ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.ΓΑ.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ και το ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, μεγάλο χορηγό την ERGO Ασφαλιστική  και τοπικούς  χορηγούς  τα Super Market  Χαλκιαδάκης, τις Μινωικές Γραμμές και το Σύνδεσμο Τουριστικών και Ταξιδιωτικών Γραφείων Κρήτης..

Οι εγγραφές συνεχίζονται καθημερινά:

1)  Μέχρι Παρασκευή 8 Απριλίου - Ωρα 14.00

-       ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ: Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου (Ισόγειο)

Τετάρτη - Παρασκευή 09.00 - 14.00

 

-       ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ (Θύρα 9) και ΠΑΤΕΛΕΣ: Γραμματείες Γυμναστηρίων: Τετάρτη - Πέμπτη 09.00 - 21.30

-       Παρασκευή 09.00 - 14.00

-        

-       Ε.Α.Σ.  Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ: Ε.Α.Κ.Η. (Στάδιο Ελευθερίας)

Τετάρτη - Πέμπτη  09.00 - 13.00 και 16.30 - 20.30

-       Παρασκευή 09.00 - 13.00

 

-       ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ SUPER MARKET  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ:

- Λεβήνου & Θερίσου

- Κορωναίου 7

- Μαυσώλου & Ηροδότου - Αλικαρνασσός

- Ουλαφ Πάλμε 83

- Ισαύρων & Σοφ, Βενιζέλου Παραλιακή

- Κρασαδάκη Κασομούλη Δελαπόρτα Άγιος  Ιωάννης

-  Κοκκίνη Χάνι και Γάζι

  Τετάρτη και Πέμπτη:Τις ώρες λειτουργίας καταστημάτων και ειδικότερα  την Παρασκευή 8/4 μέχρι 14.00

-       Χανιά:  Στα γραφεία του συλλόγου Δρομέων Υγείας Χανίων - Σφακιών  4

 

2) ΣΑΒΒΑΤΟ  9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  (10.00 - 20.00) Παγκρήτιο Στάδιο

► Η ενδεικτική συμμετοχή για όλους τους δρομείς των 5 και 10 χλμ. είναι 5 €.

Η συμμετοχή στο παιδικό αγώνα είναι ελεύθερη.

 

ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ

 
Καζαντζάκεια 2022 - Αναπτυξιακοί Αγώνες - Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

 site.jpg

 KAZANTZAKEIA 2022

Ο Α.Π.Σ. Πήγασος  Ηρακλείου και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης, με  τη  συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης, του Δήμου Ηρακλείου, της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου, του Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η. και του Ε.Α.Κ. Ηράκλειου, διοργάνωσαν  τους Αναπτυξιακούς αγώνες στίβου «ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΕΙΑ» 2022 με μεγάλη συμμετοχή αθλητών από σωματεία όλης της Κρήτης το Σάββατο  2 Απριλίου. Οι αθλητές αγωνίστηκαν πετυχαίνοντας εξαιρετικές επιδόσεις και κατακτώντας πολύτιμες εμπειρίες. 

Το παρόν έδωσε ο Υφυπουργός Αθλητισμού κος Λευτέρης Αυγενάκης, ο Αντιδήμαρχος Ηρακλείου Κώστας Βαρδαβάς, ο Πρόεδρος του ΕΑΚΗ Ελευθερίας Λευτέρης Ζερβός ενώ οι αγώνες διεξήχθησαν τόσο στο Παγκρήτιο Στάδιο όσο και στο ΕΑΚΗ Ελευθερίας με μεγάλη συμμετοχή αθλητών αλλά και φιλάθλων στις κερκίδες

Αποτελέσματα από τους αγώνες μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω link ενώ θα είναι σύντομα στην διάθεσή σας σε μορφή excel

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BgR8-GGhlUXq8emniD50r94VQPi0OQrNdvafnhdZd8E/edit?usp=sharing

Φωτορεπορτάζ από τους αγώνες μπορείτε να βρείτε στην σελίδα της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης στο facdbook (https://www.facebook.com/eas.segas.kritis)

Ευχαριστούμε τον Γιώργο Φωτεινάκη για τις φωτό.

 

 

 
Run Greece 2022 - Έναρξη Εγγραφών Εκτύπωση E-mail
Στίβος

RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022  ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ

afisse_run_greece_2022_mini.jpg

O Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.ΓΑ.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ και τον ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, μεγάλο χορηγό την ERGO Ασφαλιστική  και τοπικούς  χορηγούς  τα Super Market  Χαλκιαδάκης, τις Μινωικές Γραμμές και το Σύνδεσμο Τουριστικών και Ταξιδιωτικών Γραφείων Κρήτης, διοργανώνουν τον αγώνα RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ την Κυριακή 10 Απριλίου.

Οι εγγραφές ξεκίνησαν (από 21/3) και γίνονται σύμφωνα με τα παρακάτω:

  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ: Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου (Ισόγειο) 

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 14.00

 

  • ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ:  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ (Θύρα 9) και ΠΑΤΕΛΕΣ: Γραμματείες Γυμναστηρίων: Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 21.30

και Σάββατο 09.00 - 16.30

  • Ε.Α.Σ.  Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ: Ε.Α.Κ.Η. (Στάδιο Ελευθερίας)

Δευτέρα - Παρασκευή 09.00 - 13.00

  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ SUPER MARKET  ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ:

- Λεβήνου & Θερίσου

- Κορωναίου 7

- Μαυσώλου & Ηροδότου - Αλικαρνασσός

- Ουλαφ Πάλμε 83

- Ισαύρων & Σοφ, Βενιζέλου Παραλιακή

- Κρασαδάκη Κασομούλη Δελαπόρτα Άγιος  Ιωάννης

-  Κοκκίνη Χάνι

-  Γάζι

Τις ώρες λειτουργίας καταστημάτων

  • Ηλεκτρονικά (από 24/3) μέσα από την ιστοσελίδα της διοργάνωσης 

www.run-greece.gr

 

► Η ενδεικτική συμμετοχή για όλους τους δρομείς των 5 και 10 χλμ. είναι 5 €.

Η συμμετοχή στο παιδικό αγώνα είναι ελεύθερη.

► Ο κάθε δρομέας μπορεί να συμμετέχει σε δύο αγωνίσματα, εκτός από τα παιδία του 2010 - 2011 που συμμετέχουν σε ένα μόνο αγώνισμα.

► Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο του Σ.Ε.Γ.Α.Σ., με στόχο τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας.

Συγκεκριμένα μπορούν να εγγραφούν και να συμμετέχουν  οι δρομείς που θα είναι :

- Πλήρως εμβολιασμένοι, καθώς και οι έχοντες πιστοποιητικό νόσησης Covid-19 σε ισχύ.

- Μη εμβολιασμένοι ενήλικες  (18 ετών και άνω) με PCR εντός 72 ωρών ή Rapid Test* εντός 48 ωρών 

- Μη εμβολιασμένοι ανήλικοι  (κάτω των 18 ετών) με επίδειξη self test εντός 24 ωρών πριν τον αγώνα (συστήνεται την ημέρα του αγώνα).

► Θα διεξαχθούν τρεις αγώνες:


► 10.000μ.  (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες) 

►  5.000μ.   (οι γεννηθέντες - θείσες το 2010 και οι μεγαλύτεροι - ρες)

►  Παιδικός αγώνας 1.100μ (οι γεννηθέντες/θείσες το 2010 και 2011 μεγαλύτεροι - ρες)

Το RUN GREECE Ηράκλειο θα διεξαχθεί, όπως και το 2021, με εκκίνηση έξω από το Παγκρήτιο στάδιο στην οδό Σπύρου Μουστακλή, η διαδρομή είναι στο παραλιακό μέτωπο προς το «Τάλως», στη συνέχεια επιστροφή και τερματισμό μέσα στο Παγκρήτιο στάδιο.

 


ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ.  ΚΡΗΤΗΣ




Τελευταία ανανέωση ( Τετάρτη, 23 Μάρτιος 2022 )
 
7ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

afisse_v9_mini.jpgΤο 7° Κύπελλο Χειμερινών Ρίψεων θα διεξαχθεί με την Αιγίδα του Υφυπουργείου Αθλητισμού και με τη συνεργασία της Περιφέρειας Κρήτης, του Δήμου Ηροκλεiοu, του Ε.Α.Κ. Ηpaκλεiου, του ΔΟΠΑΦΜΑΗ και της Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 5 Μαρτίου 2022 στο Ηράκλειο Κρήτης, στο Ε.Α.Κ. «Ελευθερίας» Ηρακλείου και στο Παγκρήτιο Στάδιο.

Στον αγώνα δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι αθλητές- τριες, των παρακάτω κατηγοριών:

ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ: που έχουν γεννηθεί το 2002 και μεγαλύτεροι-ες

Κ20 ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ: που έχουν γεννηθεί το 2003 και 2004

Κ18 ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ*: που έχουν γεννηθεί το 2005 και 2006

Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ - ΚΟΡΤΣΙΩΝ*: nou έχουν γεννηθεί το 2007 και 2008

* Η κατηγορία που θα διεξαχθεί θα είναη η Κ18

Την προκήρυξη των αγώνων μπορείτε να την δείτε εδώ: pdf Προκήρυξη 7ο Κύπελλο Ρίψεων 2022 1.56 Mb

Τις συμμετοχές (start list) σε όλες τς κατηγορίες μπορείτε να τις δείτε εδώ: xls Συμμετοχές 7ου Χειμερινού Κυπέλλου Ρίψεων 2022 78.00 Kb

Αποτελέσματα από τους αγώνες να μπορείτε να βρίσκετε εδώ μετά την λήκη κάθε αγωνίσματος σε έγγραφο στο google drive: Αποτελέσματα

  Το τελικό πρόγραμμα των αγώνων: doc Τελικό Πρόγραμμα με συμμετοχές 84.00 Kb

Τελευταία ανανέωση ( Παρασκευή, 04 Μάρτιος 2022 )
 
Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα Εκτύπωση E-mail
Διοργανώσεις

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης διοργάνωσε στο Ηράκλειο στο ΠΑγκρήτιο Στάδιο ημερίδα Αλμάτων στο Κλειστό Γυμναστήριο και Ημερίδα Σφαιροβολίας σε Ανοικτό στίβο στο Βοηθητικό του Παγκρητίου. Τα αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           6.35        
2              ΒΕΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.83        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       6.03        
2              ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          5.81        
3              ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       5.75        
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ              2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.79        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                     ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2007                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.95        
2              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ                  2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          8.30        
3              ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ            2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          7.97        
4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                   2007                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           4.93        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)                                     ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2008                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.76      
2              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       11.10      
3              ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ         2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           10.00      
4              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       8.80        
ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        2008                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                          0.00        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)                                     ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ18                           ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.40      
2              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             10.15      
3              ΤΟΨΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                       2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.96        
4              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ                   2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.88        
5              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ                          6.84        
6              ΛΕΘΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                    2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.71        
7              ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           6.52        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ)                                     ΑΝΔΡΕΣ Κ18                              ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                        ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ                           15.11      
2              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                   2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       10.38      
3              ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       9.78        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΑΝΔΡΕΣ                    ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    1999                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           11.54      
2              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                  2000                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           9.78        
3              ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΡΙΚΑΡΝΤΟ            1996                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           8.65        
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                           ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                     
1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2005                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             9.05        
2              ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ                 2004                        ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ                             7.84        
3              ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                         2004                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           7.35        
4              ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ                        2005                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.77        
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΜΑΤΩΝ                                                                                            
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  12/2/2022
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.61        
2              ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                  2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.36        
3              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.23        
4              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           2009                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.98        
5              ΔΕΜΕΝΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ              2009                        Ο.Φ.Η.                                      3.97        
6              ΣΤΙΝΙΑ ΣΑΜΑΝΘΑ                      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             3.91        
7              ΠΑΝΤΑΥΤΣΑΚΗ ΕΕΥΘΕΡΙΑ            2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
8              ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.85        
9              ΧΑΝΤΕΡΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ               2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.79        
10            ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.76        
11            ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.69        
12            ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.66        
13            ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ               2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.63        
14            ΚΞΥΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.53        
15            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ       2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.33        
16            ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ          2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
17            ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ        2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.26        
18            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ             2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.20        
19            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                     2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.19        
20            ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ                 2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       3.12        
21            ΔΡΑΚΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛ   2009                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.02        
22            ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ                 2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.00        
23            ΚΑΡΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                  2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            2.80        
24            ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ                    2010                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       2.77        
25            ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2010                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           2.57        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                       ΑΓΟΡΙΑ Κ14                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2009                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.60        
2              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ      2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.59        
3              ΕΛΜΑΖ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.27        
4              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     2010                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ                           4.18        
5              ΑΣΣΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.16        
6              ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 2010                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             4.13        
7              ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2009                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.90        
8              ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ            2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           3.78        
9              ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                 2010                        ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ                            3.67        
10            ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ     2010                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           2.66        
11            ΜΠΟΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                      2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.53        
12            ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2010                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        2.49        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ                        2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.99        
2              ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            2008                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.59        
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ-ΘΑΛΕΙΑ     2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.20        
4              ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ                   2008                        Ο.Φ.Η.                                      4.20        
5              ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΗ                          2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.07        
6              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ                                2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.02        
7              ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ              2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          3.72        
8              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                2008                        Ο.Φ.Η.                                      3.52        
9              ΔΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                  2009                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        3.37        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                  2007                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              11.92      
2              ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                      2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             11.70      
3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΙΟΥ         11.58      
4              ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           9.17        
5              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ      2007                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           8.70        
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ                                  ΑΓΟΡΙΑ Κ16                              ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.40      
2              ΤΣΑΤΣΑΠΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      13.33      
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ              2007                        Ο.Φ.Η.                                      12.76      
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ                                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ                           2006                        Ο.Φ.Η.                                      10.77      
2              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2007                        Ο.Φ.Η.                                      10.65      
3              ΓΙΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ                           2007                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             9.77        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ                       ΓΥΝΑΙΚΕΣ                  ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΗΡΑ                       2008                        Ο.Φ.Η.                                      5.21        
2              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2006                        ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                           5.05        
3              ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2006                        Ο.Φ.Η.                                      5.03        
4              ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                 2005                        ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ                              4.95        
5              ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           4.71        
6              ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΙ                             2003                        Ο.Φ.Η.                                      4.56        
8              ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ                        2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           4.48        
9              ΜΠΟΚΑ ΑΝΝΑ                           2005                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.11        
10            ΤΡΕΒΙΖΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ                    2004                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.72        
11            ΓΚΙΟΛΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                 2006                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           3.18        
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ                         2004                        Ο.Φ.Η.                                      13.00      
2              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 2006                        Ο.Φ.Η.                                      11.79      
3              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           11.43      
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΜΕΤΖΙΤΟΦ ΝΤΙΝΑ                      1999                        Ο.Φ.Η.                                      1.70        
2              ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.55        
3              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ                  2005                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.50        
4              ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2004                        Ο.Φ.Η.                                      1.45        
5              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                     2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.45        
6              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          1.45        
7              ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.40        
8              ΔΡΑΓΑΣΗ ΜΑΡΙΑ                        2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.35        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                            ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     2006                        ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               1.85        
2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2006                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.70        
3              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  2007                        ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       1.65        
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                         ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ                      
1              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  2006                        Ο.Φ.Η.                                      6.00        
2              ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ               2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.79        
3              ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             2007                        Ο.Φ.Η.                                      5.62        
4              ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2005                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.62        
5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.57        
6              ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2006                       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.54        
7              ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2005                        ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           5.51        
8              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006                        ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ                           5.29        
9              ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ              2009                        ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ                             5.23        
10            ΕΡΓΑΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                  2008                        ΑΟ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ                        4.79        
11            ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ     2007                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.35        
12            ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ        2008                        ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          4.26        
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 2007                        Ο.Φ.Η.                                      0.00        

 

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα σε αρχείο excel xls Ημερίδα Κλειστού Αλμάτων και Ανοικτού Σφαίρας - Ηράκλειο 2002 Αποτελέσματα 41.00 Kb

 

Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 15 Φεβρουάριος 2022 )
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 10 - 18 από 742

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων