Skip to content

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης

Please install Flash and turn on Javascript.

Με το βλέμα στο μέλλον

... και στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι το 2023

Με στόχους

........... για το 2022 το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στο Γιουτζήν του Όρεγκον και το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Μόναχο 

Ο Στίβος είναι

χαρά, υγεία, παιδεία
Οι ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ των σωματείων  στίβου, δέχονται όλα τα παιδιά για γνωριμία με την άσκηση και τον αθλητισμό μέσα από το παιχνίδι.
Β΄Φαση Σχολικών Αγώνων Λυκείων 7ος Ομιλος Ηράκλειο

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ (Β΄Φάση) 7ος Ομιλος Ηράκλειο (Νομοί Χανίων - Ρεθύμνης - Ηρακλειου - Λασηθίου)

school_ch_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  Δ.Δ.Ε .ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                                                    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ - ΣΤΗΝ Β΄ΦΑΣΗ -ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-22      ΑΓΟΡΙΑ                                                                               
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11''54                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΗΛΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         11''08       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΝΤΑΦΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  11''75       2ος         
3              ΓΙΑΧΑΙ      ΑΙΜΙΛΙΟΣ  2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    11''85       3ος         
4              ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ            11""87     4ος         
5              ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       11''96       5ος         
6              ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         12''04       6ος         
7              ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12''29       7ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 24"00                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΖΟΚΑ      ΟΡΛΙΝΤ     ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           23"27       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ           ΑΡΗΣ        3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    23''28       2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ              ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ               1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    23''45       3ος-ΟΡΙΟ 
4              ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ         23''86       4ος-ΟΡΙΟ 
5              ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23''92       5ος-ΟΡΙΟ 
6              ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ               ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ           3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         24''56       6ος         
7              ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            4ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    25''42       7ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 52''40                                                                                            
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ    ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ           49''95       1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΛΙΟΛΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         53''16       2ος         
3              ΜΠΕΚΙΟ    ΑΡΜΠΙ      ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ                              ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 2'03''54                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2'02''82    1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ              2'07''79    2ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 4'21''94                                                                                       
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ    ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ           4'37''68    1ος         
2              ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ          ΓΑΒΡΙΗΛ   1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  4'40''31    2ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:16''04                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   18''23       1ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:59''54                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ      ΜΥΡΩΝ     2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    58΄΄36      1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ                1'02''63    2ος         
3              ΝΤΑΝΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   1'Ο4''02    3ος         
4              ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ     2ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1'04''32    4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2.000 Μ ΜΕ ΦΕ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:7'02''00                                                                                
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ               ΑΡΕΣΤΗΣ   1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   6'36''69    1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 6.30  Μ                                                                                           
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                  ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1.86  Μ                                                                                              
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΓΑΠΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.93 Μ     1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)            
2              ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       1.77 Μ     2ος         
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 13.10 Μ                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ       ΣΑΒΒΑΣ     11ο ΓΕΛ    13.95 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ     4ο ΓΕΛ      13.27 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ    1ο ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ            11.83 Μ   3ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3.90 Μ                                                                                     
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΛΑΡΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            6ο ΕΠΑΛ   3.30         1ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 14.50 Μ                                                                                        
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ            ΑΝΔΡΕΑΣ  4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         16.41 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ   ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           14.93 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       10.09 Μ   3ος         
 
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 51.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ            ΣΟΦΟΚΛΗΣ               2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ       67.10 Μ   1ος (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)           
2              ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ           ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         64.85 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ  4ο ΓΕΛ      52.80 Μ   3ος-ΟΡΙΟ 
4              ΙΒΑΣΟΥΚ   ΜΕΘΟΔΙΟΣ                ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ       48.50 Μ   4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 50.00 Μ                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       50.23 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            
2              ΣΦΑΚΑΚΗΣ                ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    50.12 Μ   2ος-ΟΡΙΟ 
3              ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         43.90 Μ   3ος         
4              ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  42.14 Μ   4ος         
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 42.Μ                                                                                             
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1              ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ           ΑΓΓΕΛΟΣ   ΕΠΑΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ        51.20 Μ   1ος(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)            

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ(ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΣΤΗ Γ' ΦΑΣΗ

 

 

                                        Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  Δ.Δ.Ε .ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                                                    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ - ΣΤΗΝ Β ΄ΦΑΣΗ -ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-22      ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                                                            
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 12''94                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ    2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         13΄΄48      1η           
2              ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ   ΓΕΛ ΚΡΟΥΣΩΝΑ          13''54       2η           
3              ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ    ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    13''60       3η           
4              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ              ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    13''78       4η           
5              ΚΗΠΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ            1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
6              ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                  ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ. - ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 26''74                                                                                          
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    26''73       1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    26''90       2η           
3              ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           28''94       3η           
4              ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ                4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ                         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1'02''14                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ               ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    59''84       1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΣΩΜΑΡΑΚΗ               ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ                1'00''01    2η-ΟΡΙΟ  
3              ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ               ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ              1'06''81    3η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 2'27''00                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ              2΄26''89   1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ. ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11'50''00                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ    ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ              11'24''11  1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΒΛΑΒΟΡΙΤΗ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  12'45''54                 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:1'08''00                                                                                             
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΜΑΡΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ      1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1'10"57    1η           
2              ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ  1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2.000 Μ ΜΕ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ:8'30''00                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΒΑΡΔΑ      ΔΑΦΝΗ     1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8'09''21    1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ  8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    8'18''77    2η-ΟΡΙΟ  
3              ΤΟΥΤΣΙ      ΕΒΑ          13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  8'23''76    3η-ΟΡΙΟ  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 5.20  Μ                                                                                           
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ              ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ    1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    5.21 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5.20 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
3              ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         4.65 Μ     3η           
4              ΜΑΚΡΗ     ΗΛΙΑΝΑ    ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                          ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 1.58 Μ                                                                               
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΒΑΒΟΥΛΕ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         1.64 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
2              ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.61 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
3              ΑΝΓΙΝΙΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ       1.61 Μ     2η-ΟΡΙΟ  
4              ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ            ΕΛΕΝΗ      2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    1.58 Μ     4η-ΟΡΙΟ  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11.00 Μ                                                                                  
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ    13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11.10       1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΔΟΙΚΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   11.05 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ              ΜΑΡΙΑ      1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   10.92 Μ   3η           
4              ΚΟΤΣΙ       ΜΙΚΑΕΛΑ  13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  10.86 Μ   4η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3.00 Μ                                                                                     
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΠΑΡΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ      3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         3.40 Μ     1η (ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ)             
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ  ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 11.50 Μ                                                                                        
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ     ΣΤΑΥΡΩΤΗ ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ           10.78 Μ   1η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 43.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ             ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 62.10 Μ   1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ        ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ              1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         53.90 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ         ΚΩΝ/ΝΑ    2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    48.00 Μ   3η-ΟΡΙΟ  
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 35 .00Μ                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ             ΔΑΝΑΗ     ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                          ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ        
2              ΦΑΚΟΥ     ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ            3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         32.92 Μ   1η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 33.00 Μ                                                                                         
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣ              2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    35.90 Μ   1η(ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ' ΦΑΣΗ)             
2              ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ    ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          35.00 Μ   2η-ΟΡΙΟ  
3              ΦΑΚΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         34.90 Μ   3η-ΟΡΙΟ  
4              ΜΠΑΝΔΕΛΗ              ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ         33.00 Μ   4η-ΟΡΙΟ  
5              ΜΠΟΝΑΤΟΥ              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ               ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ       31.50 Μ   5η           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΤΑΘΛΟ ΟΡΙΟ ΓΙΑ Γ΄ΦΑΣΗ  : 3500 Β                                                                                      
Α/Α           ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1              ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ          ΒΑΣΙΛΕΙΑ   1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ   
2              ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ      ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                       ΠΡΟΚΡΙΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ   
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ(ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΣΤΗ Γ' ΦΑΣΗ         
 
Τα αποτελέσματα σε excel 
ΑΓΟΡΙΑ: xls Aποτελέσματα Σχολικών Λυκείων Β΄Φάση 7ος Ομιλος 2022 39.00 Kb
ΚΟΡΙΤΣΙΑ: xls Αποτελέσματα Σχολικών Β΄Φάση 7ος Ομιλος Κορίτσια 2022 38.50 Kb
                                                                                                                 

 

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Επόμ. > Τελευταία >>

Σύλλογοι

ΑΟ Κύδων Χανίων 
ΑΟ Λασηθίου 
Γ.Ε. Ηρακλείου 
Γυμναστικός Σύλλογος Ελευθέριος Βενιζέλος 
ΟΦ Ηρακλείου 

Φωτογραφίες...


Σύνδεσμοι

segas_logo_small.jpg Σύνδεσμος Ελληνικών Γυμναστικών & Αθλητικών Σωματείων (Σ.Ε.Γ.Α.Σ.)

Η επίσημη ιστοσελίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Στίβου

Run Greece 2014run_greece_2013_mini.jpg

 

 

iaaf.jpg Διεθνής Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (I.A.A.F.)

International  Association ofAthletic Federations

 

layout_01.gif Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Κλασσικού Αθλητισμού (E.A.A.) 

European Athleticc Association (E.A.A.) 


61a_venizelia.jpg61α Βενιζέλεια 2009

To επίσημο site του διεθνούς μήτιγκ των Χανίων